Дети

  • 2 074
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 330
ВМ НВД спазвала съм я за около 8 месеца свалих много килограми, повече от 30 и ги задърjах за 15 години. Това е режим, не диета, както повечето от нас знаят, но трябва и спорт.

# 16
  • Мнения: 201
kiticat, за колко време отслабна с тази диета?  Simple Smile
Цели 3 месеца я спазвах. Tired Но накрая бях много доволна от резултатите. Hug
Ама колкото по-бавно са свалени, толкова възможността за йо-йо ефект се намалява. Браво за издръжливостта!  Hug

# 17
  • Мнения: 201
ВМ НВД спазвала съм я за около 8 месеца свалих много килограми, повече от 30 и ги задъргах за 15 години. Това е режим не диета, както повечето от нас знаят, но трябва и спорт.
Страхотно! И аз се надявам да успея да издържа толкова дълго  Blush За момента съм на малко повече от месец на ВМ НВД и до момента съм свалила 4 кг. В момента обаче съм в застой и направо ще полудея  Twisted Evil
Cake, ти докато я спазваше имаше ли такива периоди на застой? И ако да, след колко време пак започваше да сваляш?
Много ще съм ти благодарна ако ми отговориш!   bouquet Hug

# 18
  • Мнения: 330

Страхотно! И аз се надявам да успея да издържа толкова дълго  Blush За момента съм на малко повече от месец на ВМ НВД и до момента съм свалила 4 кг. В момента обаче съм в застой и направо ще полудея  Twisted Evil
Cake, ти докато я спазваше имаше ли такива периоди на застой? И ако да, след колко време пак започваше да сваляш?
Много ще съм ти благодарна ако ми отговориш!   bouquet Hug

ИМАХ МОМЕНТИ НА ЗАСТОЙ, И СЕГА И ИМАМ ТАКИВА,(ЗАЩОТО И В МОМЕНТА СЪМ ТОЗИ РЕЖИМ И ИМАМ ДА СВАЛЯМ 7 КГ.) НО ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА ТЕ ПРИТЕСНЯВА.
AКО ЗАДЪРЖАШ ДЪЛГО, МОЖЕШ ДА СПРЕШ МЛЕЧНИТЕ.

НУЖНО Е ТЪРПЕНИЕ!!! Laughing

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 20:56 от Cake

# 19
  • Мнения: 201
Много ти благодаря, Cake   bouquet
Явно организма привиква  Sad Аз млечни продукти почти не ям. Най-много някое и друго парче кашкавал, малко сирене и чат пат таратор. Ама си хапвам нисковъглехидратни шоколади  Blush Но гледам да не надхвърлям 20-30 грама въглехидрати на ден.

# 20
  • Мнения: 7 723
 Shocked за диети ли си говорите  ooooh!
....А аз си мислех, че за дети  Whistling

Е, тогава не мога да взема отношение съжалявам    33uu

Общи условия

Активация на акаунт