Правят ли ви напук вашите 2 годишни деца ?

  • 5 530
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 377
Мим4е-все едно аз съм го писала това абсолютно е същият моя син.Тая вечер беше просто върха-плаче тръшка се защот реди кубчетата и ги събаря и започва да плаче и да хвърля.Помагахме му на няколко пъти с мъжа ми но той стана още по невъзможен и започна да се дере(плаче) и да посинява направо .Отговаря ни "няма кажиш ми млъкнем", "няма приказващш ми " и др.те бяха много.Пробвах и с обяснения ис каране и с гушкане всичко.Опитах и да му отвлека вниманието, но...  Накрая го сложих да легне и го погалих, гушнах го и започнах да му обяснявам тихо.Подейства и след 5 мин беше друго дете.И аз на моменти се чудя дали вината не е в нас като негови родители!Дано наистина е период!

# 61
  • Мнения: 2 309
Както казват - период ooooh!
Стигнах до извода,че тези периоди нямат край,в момента сме на фазата..."нямааа","не искам"...опитва се да ме рита,но веднага му разсейвам вниманието,като казвам да рита една голяма плюшена играчка и спира!Иначе колкото повече му казвам - не,толкова повече напада!
Много е относително...
Децата са като нас дъртите,ние не винаги имаме кеф,нали?Просто те не се сдържат,а ние няма как да викаме и ритаме шефове,приятели,родители,роднини и т.н.,така си го обяснявам аз Thinking

# 62
  • Мнения: 6 039
вече ни застигна този период
на моменти изпада в нервни кризи

както казват приятелите ми - редно беше вече и ти да разбереш че имаш дете
така, че си трая и гледам да не се стига до такива емоции

# 63
  • Благоевград
  • Мнения: 142
вече ни застигна този период
на моменти изпада в нервни кризи

както казват приятелите ми - редно беше вече и ти да разбереш че имаш дете
така, че си трая и гледам да не се стига до такива емоции

и при нас е така. От около две седмици съм на работа и тя се промени мноого. Дори тази вечер се прояви със страшна сила и се оказах недостатъчно търпелива и избухнах.
От утре с нови сили .
Успех в "борбата"!!!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт