Съвет за избор на принтер

  • 1 530
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте,моля някой да даде съвет за цветен принтер за вкъщи до 500 лв.Ще се принтират до 1000-2000 страници месечно,и картички евентуално,но не професионално.Разгледахме различни предложения,но се объркахме вече Simple Smile Интересува ни само принтер без копир и др. Евентуално със WIFI.Засега се спряхме на Brother DCP-T520W,макар че няма ме нужда от скенер и копир,но ни се струва че цветното излиза доста добре.Моля за съвет ако сте доволни от други марки.Също ще ни бъде полезно някой от вас да ни каже на  какво да обръщаме внимание като става въпрос за цветен принтер,видях че някои принтери имат до 9 IPm а други 16.И естествено по евтини консумативи:)

Последна редакция: сб, 05 авг 2023, 15:45 от Didko8715

# 1
  • София
  • Мнения: 35 104
Брадъра е окей, вижте му консуматива какъв е.
С две думи - да печата повече за по- малко пари.

# 2
  • Мнения: 25
Брадъра е окей, вижте му консуматива какъв е.
С две думи - да печата повече за по- малко пари.
Тъкмо го разглеждам по обстойно,а някаква друга марка,която е без копир и др.която е по добра в цветното коя да гледам

# 3
  • Мнения: 122
От години ползвам Самсунг и съм доволна от него. Не е мръднал. И консуматива е супер цена. Приятелка и с Канон-оплаква се от много скъпи консумативи.

# 4
# 5
  • Мнения: 25
Да затворя темата Brother T520 избрахме консумативите не са скъпи и като за тази цена цветният принт е със доста добро качество,Wifi,ксеро без никакъв проблем отпечатва за секунди направо от телефона,което е голям плюс

# 6
  • Мнения: 1 196
Здравейте, и аз към този модел съм се насочила.
Или Epson L3251
Няколко месеца по-късно какво мислите?
Четох, че бил доста шумен Brother-a. Но и за Epson има лоши ревюта.
Аз бих искала и снимки да печатам, но да са с хубаво качество. Може ли да се сравни като с фотостудио снимките, които разпечатат или е далече от този резултат ☺️ Също и цветни проекти за училище разпечатваме често. Та и това ни е важно. Благодаря ви!

# 7
  • Мнения: 1 221
Купи си  Brother!

# 8
  • Мнения: 1 196
Взех си го Simple Smile Благодаря! 🤗
Доволна съм за сега.

# 9
  • Мнения: 17
Взех си го Simple Smile Благодаря! 🤗
Доволна съм за сега.

Здравейте,
и аз съм се спряла на този, може ли да споделите как вади снимките. Доволни ли сте като цяло от него. Много ще съм благодарна, ако споделите мнение след като вече сте го ползвали.

Благодаря Ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт