Обличате ли близнаците еднакво?

  • 3 718
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 601
Моите са дву- , но ако бяха еднакви, честно казано, не бих ги обличала еднакво. Интересно е от време на време, ама не и постоянно.

# 16
  • Мнения: 412
гледам да са максимално различни облечени макар че като пазарувам дрешки обикновенно взимам подобен модел но различни цветове

# 17
  • Мнения: 2 051
Не, ходят различно облечени.
Но и не се стремя да са облечени по напълно различен начин.
Често разменяме частите от два еднакви комплекта за да освежим имиджа. Изобщо много разменяме дрехите, макар че се знае общо взето кое на кого е. Така се понаучиха и да дават нещо една на друга.
Купувам сходни модели или еднакви с различен цвят, но дънки или дънкови якета например купувам съвсем еднакви и изобщо не се знае кое на кого е.
Понякога за майтап ги обличам съвсем еднакво и всички в детската градина се зверят коя коя е.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Относно обличането еднакво да ви кажа аз какво наблюдавам.Имаме съседчета,вече тийнове,те са еднояйчни и абсолютно еднакви(дори майка им като видя отблизо мойте като бяха малки каза-ама защо не са еднояйчни-жалко Shocked)Та така-докато майка им имаше власт над тях бяха абсолютно еднакво облечени-от шапката до обувките-вярно като са малки е много сладко ,но помислете как да им се отрази.
Сего ги виждам как съзнателно търсят разликата -единия е изрусен и подстриган мн.късо,другия е с дълга коса,за дрехите е излишно да ви казвам,че никога не са еднакви.Много рядко ги виждам двамата заедно,приятелите им са различни,а ако се движат заедно по пътя единия върви напред ,а другия задължително отзад.
Това виждам аз и не знам дали е породено от това ,че майка им ги обличаше еднакво или от нещо друго,но аз смятам че трябва да се насърчава индивидуалноста ,и дори когато им се карате не казвайте Вижте  какво сте направили,а ВИЖ.знайте че е много важно.
Моя позната,вече 45-годишна с брат близнак ми сподели ,че много са се дразнели когато са им говорили в множествено число.

# 19
  • Мнения: 183
Моите вече са големи и когато купуваме дрехи ги питам какво предпочитат и обикновено сами избират еднакви дрехи в различни цветове. Когато бяха по-малки ги обличах еднакво. Не мисля, че това е неправилно - те може да са различни личностти, но все пак са и близнаци Rolling Eyes Мисля, че най-добре могат да кажат как е по-добре порасналите близнаци. Както и Роси Атанасова казва, техните съседчета въпреки, че са обличани като малки еднакво, сега имат различни предпочитания.
Абе не знам, ама ми харесват еднакви Embarassed

# 20
  • Мнения: 15
Да обличам ги еднакво

# 21
  • софия
  • Мнения: 555
понякога ги обличам с цел да шашкам хората, които не могат да ги различават. но иначе съм ЗА подчертаване на различията и то не само в облеклото.

# 22
  • Мнения: 844
Различно, но по принцип еднакво ги обличам когато имам тази възможност защото в повечето случаи не намирам еднакви дрехи. И аз така купувам еднакъв модел в различен цвят. Но съм чела, че е хубаво да се обличат различно, защото все пак това са различни личности и т.н. С еднакви дрехи е по - лесно защото не гледаш кое на кой е, въпреки че моите хубавци и еднаквите си ги разпознават по нещо.

# 23
  • Мнения: 191
Не, каквото сме купували, винаги е било разли4но, ако не по модел, поне по цвят.
Имам чувството, 4е навремето едва ли не е било задължително да се обли4ат еднакво.

А пък напоследък забелязвам, 4е те самите държат да си сложат даже и собствените си 4орапи и не искат да сменят нищо...  Казват, това не е мое...  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 25
Моите госпожици са все още малки,но това,което съм купила аз е или еднакво,но различни цветове или са съвсем различни неща.Според мен е по-добре да се обличат сходно,но не еднакво-по-свежарско е.Много се ядосвам като ми подарят еднакви дрехи,но различни номера,защото те дефакто не могат да ги носят едновременно,т.к. са доста симетрични в растежа,макар и разнояйчни.И другото е ,че наи-ероятно единият номер,когато им става наи-вероятно ще е минал подходящия сезон за дрехата.Аз см твардо за разлиичните дрехи,еднакви отвреме навреме.

# 25
  • Мнения: 1 419
Сега се сещам да ви питам нещо като върла привържаничка на различното обличане  Mr. Green. Споделете моля как помните коя дреха на кой е? Маркирате ли ги по някакъв начин?  newsm78

# 26
  • Мнения: 7 803
ми не ги маркирам  Rolling Eyes всички дрехи са общи. веднъж едната облича дрехата, после другата, ако се сетя, предния път коя я е носила, ако не на която се падне  Flutter

# 27
  • Мнения: 31
nikoga.te sami si xaresvat drexite.imat i razli4ie vav vkusa.imam i ednakvi drexi no rjdko gi slagam.ta te sa 2 samostojtelni 4oveka,razli4ni po xarakter.samo jketata im sa ednakvi.taka se xaresaxa.

# 28
  • Мнения: 844
Когато обличат за втори път примерно блузка/ което се случва рядко/ тогава знам на кого е и той си я облича,  но когато взимат от скрина изпрани дрехи изобщо не гледам коя на кого е.Но когато са различни се знае коя на кой е ...... ох дано ме разберете.

# 29
  • Мнения: 191
Ами ние от на4алото бяхме решили дрехи в синьо на единия близнак, дрехи в бяло, жълто, 4ервено на другия. А това беше и един добър на4ин да ги разли4аваме. 
Сега ве4е е друго, те си харесат нещо и все него искат да си слагат.

Общи условия

Активация на акаунт