Диета "Японско чудо" - 2 част

  • 31 223
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 130
Привет на всички! Вчера пътувах и не можах да намина да ви видя, но днес се строявам на отчет - за  6 дни японска прюс едно лунуване съм - 5 кг \започнах от 75 сега съм 70 кг\ - в интерес на истината вчера  имах малко прегрешенийца  Embarassed ама като пътувам служебно не мога да си нося яйчицата и салатките пред другите  Embarassed не исках да ме разберат и те, че съм на диета. Много се радвам, че всички издържали или не съвестно се отчитат!  Grinning  УСПЕХ, УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!! newsm10 newsm10 newsm10

# 301
  • Мнения: 377
Добро утро мили диетуващи мами.
Поздравявам Ви всички с добрите резултати.
galiq_82   Peace

Да си кажа за отчета, че изкарах първите три дни, а кг. си останаха с - 1 /т. е. от 74 съм 73/, но надеждата умира последна и продължавам смело и безотговорно.

# 302
Здравейте мамчета.Можете ли да ми кажете причината поради която ми е толкова зле? Sad
Вие ми се свят,треперя,главата ме боли... чувствам се много зле.Дали не е заради цикъла тази сутрин?Лежах за да не припадна, но продължава да ми е много зле.

# 303
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
може ли някой да каже  приложим ли е режима при усилено спортуване 6 пъти седми4но, зациклила съм на едни килца от 4 месеца? ако имате съвети ,като такива тежки слу4аи като моя, моля давайте!аз съм на нвд от 6 м., разбира се с прегрешения!

# 304
  • Мнения: 1 169
Здравейте почвам новата темичка слагам данните дадени от последните 2 дена някои ако иска да променя нещо да пише

# 305
  • Мнения: 11
уСмиВка,на мен също ми беше много зле вчера(аз даже споделих). Имах чувството,че направо ще припадна и това доведе до прегрешението-1 парче шоколад+няколко солетки.Но наистина не съжалявам,защото иначе нямаше да мога да отида на изпита.Дано се оправиш по-скоро,но по добре хапни нещо,дори и да е малко.
Днес пак имам прегрешение .. 1 морков + 2 хапвания картофена салата,но пък пропуснах яйцата,че вече ми се гади от тях.
Това е за сега,утре пак ще споделяме.
Чаоо   Laughing Sunglasses Heart Eyes

# 306
За щастие не прегреших много,само сок пих.Оказа се, че съм имала температура 39,2 градуса, затова ми е било толкова зле.Сега съм добре и продължавам с амбиция и .. инат  Crazy
Другите къде се загубихте?Да не се криете и да прегрешавате?

# 307
  • Мнения: 11
yCMuВka много се радвам,че вече си добре и то без да се налага да правиш прегрешения Simple Smile Дано и температурата да е изчезнала и да не се появява вече Simple Smile
Аз иначе не мога да се похваля,че имам  големи постижения.Приключва 4-ти ден,а съм -1,2 кг.Нещо и мотивацията ми намалява така и незнам до къде ще я докарам.Дано издържа! Praynig

# 308
  • Мнения: 1 169
Хайде в новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161983.msg3140618#msg3140618
сори че се забавих с пускането и  Whistling

# 309
  • Мнения: 11
айде... почваме в новата Simple Smile

# 310
  • Мнения: 488
Не съм наминавала скоро, но не съм ви забравила  Laughing За успокоение на тези, които си мислят , че само на тях им е зле... Да, така е...  Thinking Ако роложението стане нетърпимо, по-добре спрете, прегрешете и почнете отначало... Нещо като мен... Joy Joy Joy
Аз днес съм 61.100 кг, талията ми не е мръднала от нд - 68, ханша -също е все още 95. Така и не разбрах как "изчезнаха" 5 см от талията още първите дни и 5 см от ханша  Hug
Тая седмица редовно прегрешавам, но поне през ден обядвам по 1-2 яйчица  Mr. Green
Вечерите - казах - са най-трудни при мен, затова си взех Инхуа (поръчах си го в частна аптека, петата поред в която питах - само там не ме гледаха като паднала от Луната и ми го доставиха). Втори ден го пия.
Диетата ми е уж японската, в леко побългарен вариант - следствие от лично творческо вдъхновение  Stop
Не следвам точната последователност на приема на храни (не че има кой знае какво разнообразие и избор). Ям основно - познайте какво! - яйца, мн.салати, месото почти изчезна и го замених с прясно мляко (без него не мога) и от време на време мъъъъничко сиренце бяло, саламурено. В този вид диетата не ме кара да припадам от глад и е по-поносима. И ДЕЙСТВА!!!. Общо, откакто съм започнала (старта бе с 64, цел 52кг) съм с минус 2.900 кг, за мерките в см вече казах.
Утре се надявам да успея да полунувам  Crazy
Споделям, не защото съм достоен пример за подражание, ама поне при мен точно така се получават резултати  Embarassed
Никакъв хляб, без захар(само подсладител в кафето), почти без сол(в сиренето е солта, иначе - никаква, а него го слагам за подправка на салатата веднъж на 3 дни).

Почивните дни бъх качила 2,5 кг  #Crazy Смъкнах ги обратно. Продължавам, но ще си пия Инхуа-та  и (ще ми се да издържа) утре ще съм само на течности...
Толбкоз за моя отчет.
Дългичко стана, ама като съм отсъствала 3-4 дни... Единия компютър ми е на ремонт вече седмица, а до другия (тоя) трудно се дореждам, щот има много домашна навалица  Thinking newsm78
Интересно ми е, утре какво ще сочи кантарчето. Днес съм на закуска кафе с мляко 2 пъти, 2 яйца обяд, 8-10 мандарини сл.обяд и купа салата с малко сирене за вечеря (тая яма в стомаха трябва да се запълни  Mr. Green) + 3 пъти Инхуа.
Така... отчетох се, надявам се пълно и без шикалкавене. Не зная кога ще докопам пак компютър, но ви бравирам и подкрепят изцъло и от сърце! Нито съм се отказала, нито съм ви забравила. Пак чоа, щото май ставам досадна...

Общи условия

Активация на акаунт