Вашето мнение за тези уреди

  • 17 677
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Днес си избрах мивката,на еуролукс.Харесва ми това ,че е доста дълбокичка 23 см.с голям сифон,цена 210 лв.Това инфо е за Джемма Laughing

# 106
  • Мнения: 1 449
Даниджи,
каква е мивката? Гранитна? Или от този дуракварц? newsm78 Какъв размер е? Еуролукс или другата марка, която предлагат  Elleci ?

# 107
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, мерси за инфото и да,дай малко подробности. Много евтина , можеш ли да дадеш картинка или номер на модел да я търсим в нета. Заинтересува ме.

# 108
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
на еуролукс е.от каталога на фабер,нарди и еуролукс.сега се сещам за вътрешните размери ,т.е.на коритото:40/45 см.Като има и около 5 см.цокъл,който ляга в/у плота.

# 109
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
забравих да кажа,че не е гранитна,а е ламарина ли,какво ли newsm78абе такова лъскаво,хромирано.Бях решила да е гранитна/ .то се видя ,че ще се харчат пари hahaha/,но по р/ри са мн.големи,и не ми пасват за шкафа,та затова такава.нищо,и тази ми харесва Laughing

# 110
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 #Crazy Мале, добре че избързах да си купя първо уредите, а не ги оставих за след като поръчаме кухнята. Продуктите на АЕГ са се вдигнали много. ФУрната , която взех е скочила с 110 лв.Станала е 1359 лв Shocked
Веднъж и аз да не се набутам. Laughing

Струва ми се, че е спекулативно. Вдигнати са само моделите, които вървят най-много, другите са си същите, например фурната от 1099 лв, си остана толкова. #2gunfireПродуктите на Електролукс също не са скочили, а нали са от една група с АЕГ, логично е да скочат всички. Спекуланти такива.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012266

# 111
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ура, днес купихме всичко и дадохме за разкрояване . Ментолка, права беше, кантоват в Айсберга. Ни епредния път не сме ходили там, а малко по-нагоре.
Избрах италиански орех и лайка. Мивката все пак е алпака, отказах се от гранитната. Остана да вземем панти, джоли и алуминиевата вратичка с витринката. Във вторник ще са готови плоскостите, ще видим кога ще може да ги сглоби майстора. Май има надежда да стане по-рано от очакваното. Laughing

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Супер Simple Smile Каква мивка си избра? аз ходих да гледам гранитните и направо се влюбих, сега всички други ми се виждат грозни направо. Ако не я бях видяла тази, нямаше хич да ми пука каква ще е мивката. Обачеее 500лв.....много беее. Даже казаха че от март ще са с 10% по-скъпи. И уредите гледам с нови цени ooooh! А аз тепърва мисля проект, чудя се също дали да сменям уредите с вградени или да карам със старите.
Ти поне си на финала, сега остава майстора да си свърши работата добре и да се радваш на новата си кухня. Дано да стане по-скоро Peace

# 113
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
АМи и аз за това се отказах от гранитната- много пари, а и майсторът взема 60 % от материалите, представи си колко ще вземе, за да я монтира. ShockedИ каква е разликата в монтажа на евтина и скъпа мивка ? Сега ще снимам да ви покажа коя взех. Не е тънка, няма да дрънчи водата в нея, дълбока и голяма е и с отвор за мелачката. Това ми е достатъчно. Laughing

# 114
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На някаква непозната за мен фирма е, продавачката каза, че е италианска, от Донбас я взех. Този, който ще ми прави кухнята ме заведе, каза, че е слагал такива мивки и са хубави.Видях снимка с такава мивка- не стои лошо на плота.  Доверих му се. Сегашната също ми е алпака и съм доволна, не знам защо ги критикуват, българска ми е и се чисти перфектно.

Ето я  новата мивка :

# 115
  • Мнения: 1 449
Честито, Джемма! Айде, успех и скоро снимки!  Grinning Мен ми хареса мивката- интересна е! Хем кръгла, хем квадратна. Какви са й вътрешните размери? Не пише ли нещо на нея - като производител. А пък аз трябва да внимавам с мивката, защото шкафът ми се получи 58 см, вместо 60 и тази, която бях харесала няма да стане.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Как 60% от материалите Shocked, за фурната 500лв ли ще вземе. Баси, сама ще си я монтирам ако е така.
Хубава е мивката. Хайде..скоро да бъде монтирана на мястото си и чакаме снимки, да крадем идеи Wink

# 117
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А за уредите не давам толкова  #2gunfire Те фирмите взимат по 10 лв на уред да ти го свържат. Ама за мивката- не знам, нали реже отвор, свързва тръби. Може и аз да не съм разбрала за мивката. Но за уредите- не е , със сигурност. 60 % от ценстс нс плоскости, плот, винтчета, болтчета, аксесоари- механизми и бутилиери. Ей такива неща.

Размерите на мивката са външно 45/45см , вътрешно фи 40 см, дълбочина 18 см
Приозводител ZP Electrikal LTD

# 118
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Как 60% от материалите Shocked, за фурната 500лв ли ще вземе. Баси, сама ще си я монтирам ако е така.
Хубава е мивката. Хайде..скоро да бъде монтирана на мястото си и чакаме снимки, да крадем идеи Wink

 Laughing То и аз ги откраднах половината от интернет. Проектът е мой с много малки изменения в положителна насока от страна на майстора. Laughing Надявам се скоро да я покажа. Имам в средата островче, с добър  по размер работен плот.

# 119
  • Мнения: 1 564
www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=702654&cat=67&f=3669.Моя плот е същия и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт