Слушат ли бебетата ви музика:)?!?

  • 967
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 314
слуша и още как.има си един любим диск с детски песнички и като му го пусна,се усмихва до ушите и се заслушва с интерес.

# 16
  • Мнения: 811
СлуШа и оби4а,даже се клати в такт  Joy.Но и пускам предимно детски песни4ки.То и аз и пея доста  Grinning.

# 17
  • Мнения: 1 294
Оооо, на тази възраст толкова добре ги проумяват нещата GrinningВъобще не се заблуждаваш, слушат си музика и имат любими песни.
Дъщеря ми я свикнах от новородена да слуша музика, много й пеех и сега на любимите си песни дори реагира много въодушевено. Party

# 18
  • Мнения: 2 952
Обича  ритмична музика , запомнящи се мелодии.Обича блусове с хубава мелодия.Има си любими песни и си танцува на тях.Това с музиката започна много рано при нас ...от бебче  се   заслушваше и започваше да мрънка (пее) заедно с  музиката....

# 19
  • Мнения: 5 362
Да,от много малка обича музиката Peace.
Сега дори ми казва "игай"(играя), и ми сочи компютъра да й пускам песни,а тя да играе Grinning.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 957
Да много - особено обичаше музиката от рекламите - веднага започваше да се оглежда. Party

# 21
  • Мнения: 155
Слуша и още как!  Grinning
Даже си има и предпочитания. Аз го отдавам и на факта, че още докато бях бременна беше постоянно на музика. Шефът ми е голям фен на джаза и постоянно ме озвучаваше в офиса. А докато бях бременна любимите ми два албума бяха едни джаз танга на Федерико Обел и Самба Боса Нова. И сега, когато ги пусна вкъщи се успокоява, а в първите дни след изписването само на Боса Нова заспиваше.

# 22
  • Мнения: 2 897
От както е заченат слуша музика и съм му пяла Laughing
Много е музикален-има си любими изпълнители,понякога им припява,редовно танцува при това в ритъм.Пеем си и двамата също.

За сега демонстрира най-голям афенитет към Бионсе и Кристина Агилера Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 978
Разбира се,  много е важно за правилното развитие на нервната система на бебетата. И по-специално класическта музика. Аз слушам още от началото на бремеността си и мисля и за напред - всеки божи ден. Например е доказано, че музиката на Моцарт оказва много благотворно въздействие

# 24
  • Мнения: 287
Слуша музика и телевизия гледа от 4 месечен. Пада си по най-сапунените сериали Embarassed Embarassed Тръгне ли сериала: замръзва и не мърда... Установих, че всъщност доста сериали се въртят по нашите телевизии... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт