Спряхте ли децата си от ясла заради грипа?

  • 3 409
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 797
 В градините и яслите има ли грип,? Нали уж е по-затворена системата и не пускат болни деца? Чудя се и аз, понеже от понеделник трябва да пусна малкия на ясла.

# 31
  • Мнения: 1 800
Да, от днес не ходи.

# 32
  • Мнения: 420
Пускам го от понеделник,като се замислеш вероятноста да хване грип е толкова голяма,колкото някой друг вирус,особено в яслата.

# 33
  • Мнения: 525
Другата седмица ще се гледат с баба и, защото втора седмица беше болна и 2 антиб. сменихме. Искам да я поукрепя малко.

# 34
  • Мнения: 1 734
Обявенета епидемия не мина ли вече? Аз смятам от следващата седмица да го пусна вече на ясла.

# 35
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Малкия преболедува грипа, та изкара и един бронхит покрай него. Но от понеделник отново е на ясла..

# 36
  • Мнения: 1 425
Не я спрях, но в групата са 4 деца и смятам от понеделник докато трае грипната ваканция да я спра. Добре, че имаме баба - да е жива и здрава.

# 37
  • Мнения: 656
Не съм я спирала от градина!

# 38
  • Мнения: 89
E как да ги спрем като няма кой да ни ги гледа.Пък и кой ще ни пусне от работа.Все се молим пази боже дано да не се разболеят.Отвратително гадно е да нямаш кой да ти помага.
Нали знаете ,,Кой си има баба я продава ,кой си няма търси да си купи''"

# 39
  • Мнения: 4 053
спрях го, и мисля и другата седмица да си поостане в къщи  Confused

# 40
  • Мнения: 3 356
И моят синковец ходи до петък.Днес е вече с бронхит  Sick.Другата седмица ще се гледаме някак си.

# 41
  • София
  • Мнения: 13 206
Моето трябваше да го пусна в понеделник за пръв път ,но отложих за другата седмица.Вие спряхте ли вашите деца заради грипната епидемия?

Не, разбира се! Защо да я спирам!? Трета зима е в детско заведение и никога не съм я спирала. Смятам, че дали ще е вкъщи или ще е на градина все тая.. ако се разболее ще се разболее. А пък вече 2 години просто взимам мерки за засилване на имунитета!

# 42
  • София
  • Мнения: 981
Дъщеря ми е на 6 г. и половина ходи на детска още от 2 годишна,но никога не е боледувала толкова колкото тази година.
Тази седмица пак беше болна а пък и в тяхната група са били само 4 деца.Следващата също няма да ходи,после ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт