Отговори
  • Мнения: 10
В света на напрегнатото ежедневие и изискванията на съвременния начин на живот поддържането на оптималното здраве на гърлото е от изключително значение.

Представяме ви „Гелоривойс“ таблетки за гърло – иновативното решение, което осигурява свежест и хидратация с приятен плодов вкус.


Нещо повече от просто таблетки, „Гелоривойс“ е грижа за гласа, която е лесна и удобна за всеки.
Таблетките съдържат хиалуронова киселина, която овлажнява лигавицата на гърлото. Те се разтапят постепенно, осигурявайки дълготрайно облекчение и комфорт в устата ви.



„Гелоривойс“ са създадени да осигурят на гърлото и гласа ви нежна грижа, дълготрайно облекчение и регенериране на раздразнената лигавица. Вкусът на череша и ментол или бъз без ментол добавя приятно усещане, като в същото време поддържа нивата на хидратация. Те са идеални за професионалисти, но и за всеки, който желае да се грижи или да възстанови гласа си.

Изберете „Гелоривойс“ таблетки за гърло и дайте на гласа си тази специална грижа, която заслужава!

Включете се в нашата игра!

🎵 Полагате ли някакви специални грижи, за да предотвратите гласови проблеми?

На 29 август ще изтеглим 10 потребители, които ще спечелят от нас подаръчен комплект „Гелоривойс“.

Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: пн, 28 авг 2023, 18:44 от Жaклин

# 1
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Не пия газирани напитки и студена вода, а когато имам проблеми с гърлото, ползвам таблетки за гърло.

# 2
  • Мнения: 13 545
Не, досега никога не съм се замисляла за гласните ми струни.
Не пия газирани напитки, но това е, защото не ги харесвам.

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Не пия газирани напитки, спя достатъчно, взимам хомеопатични таблетки при нужда.

# 4
  • Мнения: 5 719
Честно казано не.
Никога не съм се замисляла, че трябва да полагам грижи за гласните си струни... но това е добре да се промени 🙂

# 5
  • Мнения: 572
Като се замисля, май не съм полагала грижи, за да предотвратя гласови проблеми. Гледам уж да щадя гърлото, но не винаги е успешно.
Бих пробвала таблетките за гърло Гелоривойс, даже сега посред лято имам нужда.

# 6
  • Мнения: 752
Не пия газирани напитки и наблягам на чай с мед

# 7
  • Мнения: 19 687
Досега не съм се и замисляла за подобна грижа, но осъзнавам, че с възрастта нещата се променят и е трябва да се замисля в тази посока

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Да, избягвам студени газирана напитки и ледена бира. Най-неприятните ми преживявания през лятото с болки в гърлото и последващи усложнение са били точно след студена газирана напитка/бира.
През студената част на годината нося поло блузи, а навън съм задлъжително с шал. Гърлото ми е слабо място.

# 9
  • Мнения: 576
Не пия газирани напитки, избягвам цигарен дим и пия много течности.

# 10
  • Мнения: 406
Появяват се проблеми с гласа и дразнене в гърлото, когато настина обикновено. Използвам спрейчета за облекчаване на дразнено, чайчета и лукчета, ако не помогнат търся лекарска помощ.

# 11
  • Мнения: 802
Работя в прашна среда и ми пада гласа. В такива случаи приемам две ампули от калций. Задължително ще пробвам Гелоривойс.

# 12
  • Мнения: 39 340
Имам хроничен назо фарингит. Пазя се от климатик, от студени напитки ...

# 13
  • Мнения: 178
Избягвам студени и газирани напитки, както и цигарени дим. Ако все пак се стигне до проблем с гърлото разчитам на овлажнява щото лигавица действие на хиалуроновата киселина 🍀

# 14
  • Мнения: 205
Откровено казано не полагам особени грижи, но като цяло избягвам леденостудени газирани напитки и задимени помещения.

Общи условия

Активация на акаунт