Вярно ли е че.......

  • 2 225
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 878
ОООООо да,мъжа ми разправяше,че навремето забранили на дядо му да се бръсне,че много енергия изразходвал Shocked и можел да получи инфаркт Rolling Eyes,та баба му го бръснела.Даже ми се разсърди,щото му се смях Embarassed.
Линда я кажи твойта информация откъде е?

# 31
  • Мнения: 201
здравеите
струвами се абсурдно дори да се споменава това! за пръв път в животами 4увам 4е какъвто и да бил плод и по което и да било време бил вреден и се стигало до бла бла бла! Laughing hahaha
1º както аз така и вие със сигурност познавате мнооого хора, ако ниакои бе припаднал от иадене ве4ерно време на портокали(да бъде доказано 4е не е иал нищо друго или не си е пииинал), да ми се обади искам ексклусивата да е за мен, сте иа предам на свакоми които е редактор на месниа весник и сте има обестетение за пострадалиа!  Mr. Green Mr. Greenхахаха боже кви глупости!
2º всеки един диетик, лекар, 4астен, дуржавен, какъвто и да е сте ви каже 4е плодовете след иадене са вредни! и незнам кои тук каза 4е триабвало да се иадат 30мин след иадене! и моиат вупрос е: зна4и храната се обработва в организнам по малко от 30мин така ли? не го казваите на никого защото много сте се смее! храната се обработва във 4ове6киат организум от 3 до 4 4аса! а един плод между 15 и 20 мин! наи тежкиат плод е бананът които се обработва 30мин! което идва да ре4е 4е плодовете триабва да се иадат преди иадене, наи малко 20мин преди, или наи малко 3 4аса след него!
поздрави на вси4ки!

# 32
  • Мнения: 1 381
След това което прочетох мога да кажа ,че щом се умира от портокали , то тази нощ ще е последна за мен.Преди половин час изядох 4. Mr. Green

Това за плодовете и зеленчуците сигурно го е измислил някой , който се е чудел как да се оправдае , че се тъпче с месо и пържени картофи.

# 33
  • Мнения: 26
ОООООо да,мъжа ми разправяше,че навремето забранили на дядо му да се бръсне,че много енергия изразходвал Shocked и можел да получи инфаркт Rolling Eyes,та баба му го бръснела.Даже ми се разсърди,щото му се смях Embarassed.
Линда я кажи твойта информация откъде е?

Здравей,Зоуи
Моята информация е от първа ръка Wink мъжо естествено,но пък свекърчо е велик почитател на теорията. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 878
[Здравей,Зоуи
Моята информация е от първа ръка Wink мъжо естествено,но пък свекърчо е велик почитател на теорията. Mr. Green

Мъжът ти да не е португалец?

# 35
  • Мнения: 26


[/quote]
Мъжът ти да не е португалец?

 smile3521

# 36
  • Мнения: 256
Забавна щуротия ,но сигурно за тези,които вярват и биха повярвали никак не им е забавно  hahaha
Това сигурно е измислено от някой като мъжът ми,за който изявдането на една ябълка е равносилно на  бавна и мъчителна смърт чрез натравяне  Mr. Green Sad
Досега отдавна да съм приключила земния си път-ям ги по всяко време!

# 37
  • Мнения: 884

Това сигурно е измислено от някой като мъжът ми,за който изявдането на една ябълка е равносилно на  бавна и мъчителна смърт чрез натравяне  Mr. Green Sad


Joy
и моят е такъв

Общи условия

Активация на акаунт