До колко години се използва детска количка?

  • 8 670
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 298
Зависи от детето, нашата девойка още лятото (година и 4-5 месеца) не искаше да влиза в нея и като се опитвахме да я слагаме пищи и рита като обезумяла. На дългите разходки през уикенда с таткото (в парка или около София) си я слагахме в колата, после аз я бутах празна около 1-2 часа, и тя чак като се измори от ходене нямаше нищо против да седне в количката.
Сега обаче за нищо на света не можем да я сложим вътре. През деня детегледачката я разхожда по съседните улици и градинки за ръка, като излизаме през уикенда аз обикновено се обръщам към нашия татко с въпроса "Ще взимаме ли количката за всеки случай?", а тя бърза да ми отговори - "Коичка не, татко ъчичка" - т.е. с баща й за ръчичка.

# 31
  • Мнения: 22 876
Честно казано, за мен в град с големи разстояния количката е необходимост поне до 3-годишна възраст. НЕ мога да си представя как ще тръгна от Борово към центъра и Сияна ще е пеш. Точно на втората пряка на Витока вече ще я нося и така до края на разходката. Освен това като сме по-дълго време вън тя още си спи в количката. За мен това е незаменим уред. Grinning Но определено има деца, които след като проходят отказват да се возят Wink
Peace До 3г сме ползвали нашата.

# 32
  • Мнения: 1 014
Изполвахме количка до година и осем месеца.

# 33
  • Мнения: 2 936
аз престанах да използвам количката,когато детето беше на 1г.и 9м.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 842
До две години спеше и се хранеше в количката. Сигурно щеше да се вози още, но тръгна на ясла и я прибрах.

Общи условия

Активация на акаунт