Блясък в очите и сбъдване на мечтите.../22.01.-28.01/

  • 13 647
  • 425
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 367
Благодаря ти Scarlet_ HugВ момента си правя тестове за ову,но като видя една черта и след няма и минута две ги хвърлям,а явно трябва да изчакам. ooooh!

# 391
  • Мнения: 989
Vania_84, стискам палци да го изловите яйцето  Laughing
Не знам дали знаеш, но тестовете за ову са положителни, когато втората т.е. тестовата чертичка е еднаква по цвят или по-тъмна от контролната. Освен това е хубаво да се правят по едно и също време на деня, най-добре следобед между 16 и 20 часа и да не си ходила до тоалетна поне 3-4 часа, ако можеш да издържиш, разбира се  Laughing
Успех  Hug

# 392
  • Мнения: 660
Първо Добре дошла, Ваня!   bouquet Пожелавам ти съвсем скоро да видиш заветните  EFP  Praynig

Аз днес не успях да се включа... цял ден напред-назад. Всякакви глупости! Но поне сега едно кино направихме! Simple Smile Виждам, повечето сте почистили днес, а мен утре ме чака това забавление!  Sad  Но ще се опитам да пийна с вас едно кафенце преди това!

 Hug Hug от мен и лека!

# 393
  • Мнения: 64
Добро утро момичета,
аз все още съм на работа и бързам да ви почерпя от онова специалното кореморастящо сокче, че после има да спя сигурно до следобеда, надявам се скоро нощните да свършат, че по това време като не съм спала и ми става много лошо, някакъв ужас, е пийвайте и прихващайте
, добре дошла на Ваня и скоро и бързо към отчетни, ама как искам да ви подбера всичките нататък..........

# 394
  • София
  • Мнения: 1 524
Добро утро и от мен Laughing
cherry_spa , сокчето е прекрасно.
Момичета, трябва винаги да слагате и малко вода в прясно изцедените сокчета, по този начин организмът усвоява по-добре витамините- майка ми е диетолог и постоянно ми дава някакви подобни съвети Rolling Eyes, ама аз слушам Peace

# 395
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
Здравейте, отдавна не съм писала, но ви чета редовно.
На мен днес ми е датата нямам никакви признаци за идване на М, утре ще си направя тест, не ме свърта на едно място и все за това си мисля, предишните месеци не съм се чувствала така, съвсем спокойна си бях.

Вода в соковете слагам само ако има лимон, но вече ще слагам и на другите по - малко, Meggy, благодаря че сподели.
Хубав ден на всички

# 396
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Айде тряскай теста, че на пролет няма сама да обикалям улиците  Mr. Green

# 397
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен .как сте момичета,никой не е направил кафенце,само сокчета ли?емииии колкото толкова,ще си пийвам от сокчето на cherry_spa  Mr. Green
Ваня добре дошла и много успех.
tanya_p   fingerscrossedайде и дано да е EFP
Хера от кога не си писала при нас Hugайде дано има много дето да обикалят с теб мила Mr. Green Praynig  bouquet

# 398
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Хера от кога не си писала при нас Hugайде дано има много дето да обикалят с теб мила Mr. Green Praynig  bouquet

Ами тук съм и ви надзиравам  Mr. Green...но няма какво да ви кажа. Растем, дивеем, чудим се каква магария да направим та мама да изтрещи Mr. Green а още е само на 4 месеца ooooh! За справка...ето лукавия му поглед
За обикалянето...нека има..целия форум Heart Eyes Но аз Танчето я познавам лично та в тоя ред на мисли исках да кажа, че наистина ще обикаляме.

# 399
  • Мнения: 270
здравейте на всички,
чери, страхотно сокче,
приятна ви неделя и времето застудява - трябва да се топлим повечко  luvbed
таня, стискаме палци  fingerscrossedEFP

# 400
  • Мнения: 1 792
малииии какъв е пич newsm10 smile3501 Wink
МНОГО Е СЛАДЪК

# 401
  • Мнения: 9 095
Херкоу, голям бонбон е тоя твой Слави, малииии Flutter  Не мога да определя на кого прилича повече...
Много ви е сладка онази снимка, дето ти си с фибичка Blush

# 402
  • Варна
  • Мнения: 246
Здравейте и от мен, мили дами. Чери, мерси за сокчето ще ми сойде добре след шепата с илачи  Sick. Стискам палци на нечакащите, а не съм от тях.......................................... Cry но няма да се отчайвам.

# 403
  • Мнения: 367
Здравейте и от мен.Искам първо да ви благодаря за топлото посрещане-страхотни сте newsm51
Хера,малкият Слави е много сладък Crazy,да ти в живичък и здравичък и много да те радва.
Таня,на теб стискам палци за EFP
Приятен ден на всички,а аз по-късно ще си правя тест за овуто,да видим пък дали не е днес newsm78 Praynig Heart Eyes

# 404
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Здравейте и от мен! Аз като една пристрастена към този форум сега се прибирам от вилата и ваднага влязох да видя какви сте ги вършили докато ме няма. Е, доста сте се развихрили в чистенето ми се струва, ама то от време на време си трябва. И сокчета специални се черпите - ще ги глътна сега всичките на екс, че да наваксам! Кафенце, гледам няма, ама хайде това ще й го простя на Голдинцето! Ха-ха.
Хера, Слави е голям бонбон! Да ти е жив и здрав и да не те ядосва много!
Ваня welcome
Таня, стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт