С каква храна да започнем захранването на бебето?

  • 11 384
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 539
[семейства, над три годишна възраст и с памперси и с биберони- залъгалки и родителите им са спокойни и децата им не са изнервени.
[/quote]


Абсолютно! newsm10

# 46
  • Мнения: 795
Абе, набори, незнам нас по какви схеми са ни захранвали, но за моя радост аз съм здрава като бик/ за сега/, без проблеми със стомаха. Като съм захранена на 40 дни с КИСЕЛО МЛЯКО, можеби много от вас ще получат удар, но това е било практика. Майка ми е имала кърма, но за "подсилване" вечер съм била на кисело мляко. На четири месеца сокчета, пюрета, после жълтък и т.н. Чесно казано омръзна ми от схеми , изчетох целия форум, статии, мнения и т.н и в крайна сметка мисля да вярвам на схемата на педиатъра си/млада е/ Grinning, а тя е както я описа д-р Нивея. В крайна сметка всяка схема за захранване си има своите положителни страни. Мисля да заложа на схема тествана от години, ТУК  в България. Незнам но мисля, че нашето поколение е доста е по-здраво от последните няколко.  То не са алергии то не е чудо. Не давам съвети, просто изказвам мнение. Grinning

 newsm10 smile3501

# 47
  • Мнения: 3 367
Judy,да,ясли има от 6 седмични бебета нагоре, и там памерсите са ок;за градина оба1е искат да са с гащи,дори да имат инциденти;
думите ми бяха провокирани от постинг на стр 1 критикуваща "американската " система от човек не е особено запознат,а отковено ми омръзна да слушам небивалици,затова и продумах;
мнение има всеки разбира се,аз в случая оспорвам "факт" ,без да споря,защото живея тук и е пред очите ми

Общи условия

Активация на акаунт