Измамници с дърва за огрев

  • 879
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,
Реших да ви съобщя за измамник в случай, че си търсите дърва за предстоящия зимен сезон.

Въпросният човек лъже с кубиците и то безочно. Вчера при поръчани 10 кубика ни звъни на табелата на селото, че е натоварил 5 и половина и ще се върне за още един курс. Задава се с камионче, което и да се разчекне повече от 4 не може да събере, а вътре кубиците - 3. Телефона му е както е посочено в коментара по-долу 0895685262 - Красимир и Димитър, фирма ИД-ЛЕС-97 ЕООД от гр. Долни Чифлик.
Дървесината също така пътува и с фиктивен превозен билет (не се отразява реално превозвано количество).

# 1
  • Мнения: 19 082
Повечето май послъгват с количеството, макар и не чак толкова. Аз предпочитам дърва от "Топливо", но поне при нас беше по списък и чакаш да ти дойде редът. Не става много бързо, но пък количеството, поне видимо, си е толкова, колкото си поръчал.

# 2
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 933
Платихте ли ги? В смисъл платихте 10, а ви докараха 3 или?

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте,
потвърждавам казаното за посочената фирма ИД-ЛЕС-97 ЕООД от гр. Долни Чифлик за съжаление от нашия горчив опит с тях. Нашите родители живеят във  вилна зона във Варна,  обаждат се за дърва на  Димитър Генков Димитров с тел. 0895685262 като си поръчват 6 кубика. Той много отзивчив, имал даже едно пълно камионче подготвено, още същия ден им ги закарва. Стоварил ги пред портите и когато на следващия ден ги подреждат се установява, че дървата нямат даже пълни 5 кубика , а камоли 6.  След което, му звъним по телефона първия отговор е че е в отпуска и като се върне ще дойде да провери. След този последен разговор с него, блокира телефоните ни, изхвърля ни от групата си в фейсбук /Дърва За Огрев ВАРНА/ , изтрива коментарите за неточното количество дърва. Блокирани сме и в групата и в телефона му.
Предал е превозен билет 2 кубика като е взел пари за 6 кубика.

Изключително некоректен, да мами и лъже възрастни хора.
Внимавайте.

# 4
  • Мнения: 1
Потвърждавам писаното от другите излъгани..Във Фейсбука са с името "Дърва за огрев Варна " На документа не са отбелязани кубици и цена.С 2.5 куб.ме прекараха,блокирана съм.

Общи условия

Активация на акаунт