възглавница пенолатекс за бебе

  • 1 615
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 345
какво бихте казали за тези възглавници дали са удобни и издържливи ли са? Ако някой е ползвал да каже

# 1
  • София
  • Мнения: 1 345
никой ли не е ползвал това чудо  newsm78

# 2
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Вчера си поръчах, утре ще я получа, но я вземам за 2-годишно дете. Отзиви по-късно  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 019
На бебетата не им е нужна възглавница. Сложих на дъщеря ми, която е на 1.9г., но я махнах, защото ми казаха, че до 3г. е по-добре да не ползва.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 345
е бебе аз още така си му казвам той е на 1г и 7 м близо но повръща за това търся хубава анатомична възглавница и тази ми се стори най удачна защото приема формата на главичката му но се опасявам че след време ще остане вдлъбната та за това питам

# 5
  • София
  • Мнения: 1 345
Вчера си поръчах, утре ще я получа, но я вземам за 2-годишно дете. Отзиви по-късно  Wink

много ще се радвам да споделиш впечатленията като спинкате на нея дали после вдлъбнатината се възстановява нормално

# 6
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Вчера си поръчах, утре ще я получа, но я вземам за 2-годишно дете. Отзиви по-късно  Wink

много ще се радвам да споделиш впечатленията като спинкате на нея дали после вдлъбнатината се възстановява нормално


Съпругът ми спи на възглавница от пенолатекс повече от година и формата й въобще не се е променила. Току що ми доставиха възглавницата за малката, но въобще не е това което очаквах-в смисъл доста е голяма-колкото нормална възглавница, може би е по-ниска  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 345
Вчера си поръчах, утре ще я получа, но я вземам за 2-годишно дете. Отзиви по-късно  Wink

много ще се радвам да споделиш впечатленията като спинкате на нея дали после вдлъбнатината се възстановява нормално


Съпругът ми спи на възглавница от пенолатекс повече от година и формата й въобще не се е променила. Току що ми доставиха възглавницата за малката, но въобще не е това което очаквах-в смисъл доста е голяма-колкото нормална възглавница, може би е по-ниска  Rolling Eyes

а като я сложиш  под главичката идва ли високо на детето или не  а иначе и на мен ми се видя като голямите но пише че е 8 см ама ми се виждат доста за дете

# 8
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Тази вечер ще пробвам... Тя по принцип спи на нашето легло и напоследък се настанява на моята възглавница, за това се принудих да пробвам с тази възглавница. утре ще рапортувам пак  Wink  bouquet

# 9
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Хареса ми, доволна съм, детето си спи добре на нея и не окопира моята възглавница вече  Laughing.

# 10
  • Мнения: 784
А къде ги продават тези възглавници?

# 11
  • Мнения: 3 457
за възглавничките на чико ли става въпрос?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 058
А къде ги продават тези възглавници?
Да и мен ме заинтригувахте - хайде някой да пусне линк от където си ги поръчвате

# 13
  • Мнения: 2 498
Моля мамите имащи такива възглавнички да пуснат снимки!

# 14
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
нюНе е на ЧИКО възглавницата, а на люЛатекс гр. Бяла. поръчах я от www.megashop.bg, но я има и тук: www.nanibg.com. В раздела "за вашето бебе"

# 15
  • София
  • Мнения: 1 345
благодарности за отзивите Grinning

# 16
  • Мнения: 119
Здравейте  Grinning
Искам да си купя възглавница от пенолатекс ама нещо се чудя точно каква да е, то не че има много голям избор! Има един модел такива възглавници от memory foam във МЕТРО на фирмата Terrington house около 35 лв струват и тези на Нани които са от латекс за около 15лв. Ако някой ми помогне с отзиви ще съм много благодарна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт