Питате ли мъжът ви за разни малки покупки ?

  • 2 594
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 420
 Grinning По принцип сама решавам какво да купя и сме се разбрали да не мрънка. Аз също не мрънкам, когато той реши да си купи нещо.
     Питам само за неща, за които не съм компетентна какво точно трябва да се купи.

# 61
  • Мнения: 1 909
Гласувах с "Винаги го питам - игла за шиене да ми трябва питам".
Не понеже би ми се карал  Joy, а за да се намирам на лаф с него,
понякога и за да не купя някоя ненужна вещ или да не я дублирам (това последното много 4есто ми се слу4ва   33uu)
И той ме пита, когато е на пазар - свикнали сме така явно, не бях се замисляла досега  Thinking Simple Smile

# 62
  • Мнения: 8 505
Не го питам.

# 63
  • Мнения: 46 520
С малки изключения, май обсъждаме предварително всичко, което е за дома, най-малкото, може да не го хареса единия или другия и ще трябва да кисне по шкафовете, без да влезе в употреба ...

# 64
  • Мнения: 742
Гласувах с втората опция. Peace
Смятам, че трябва да решаваме заедно и без това често като взема нещо и после го намирам или по-хубаво или по-евтино и.... smile3511

# 65
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
И аз гласувах с втора опция- питам го- НЕ,за да му искам разрешение, ами съгласуваме заедно нещата, защото са и за двамата и трябва да ни харесат, въобще не става въпрос за парите.

# 66
  • Мнения: 2 700
Не питам за малки.  За средни - съобщавам, че ще купувам. За големи - предлагам и обикновено става моето.

Общи условия

Активация на акаунт