Липса на цикъла и отрицателни тестове

  • 487
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте имам 7 дни закъснение на цикъла направих си 3 теста за бременност 2 на шуърчек и един лентичка с сутрешната урина направих и кръвен тест но са ми отрицателни ходих на генеколог и също така каза че не вижда бременност...
Каза че съм имала много лигавица в матката...
Някой да е попадал в такава ситуация много ми е притеснено...мъчим се за бебе от 1
година

# 1
  • Мнения: 13 812
Няма нужда от много притеснение. Нещата не са страшни. Имате хормонална дисбаланс в момента и от там трябва да тръгнете. Нямате бременност. Имате много лигавица, която се натрупва понеже нямате цикъл.
Какво ви препоръча специалиста. Колко да изчакайте още за цикъл?

# 2
  • Мнения: 4
Няма нужда от много притеснение. Нещата не са страшни. Имате хормонална дисбаланс в момента и от там трябва да тръгнете. Нямате бременност. Имате много лигавица, която се натрупва понеже нямате цикъл.
Какво ви препоръча специалиста. Колко да изчакайте още за цикъл?
Вика ме на 6-сти и ми кажа да изчакаме до тогава...
вече е 8 ми ден на закъснение

# 3
  • Мнения: 13 812
Вероятно ако до тогава нямате цикъл ще ви предпише хормони за предизвикване. Може би ще ги пиете три месеца, за да може ако нещо с хормоните са се объркали нещата с цикъла, да се възстановят. Това се случва на много жени и за момента не е повод за притеснение.

# 4
  • Мнения: 4
Вероятно ако до тогава нямате цикъл ще ви предпише хормони за предизвикване. Може би ще ги пиете три месеца, за да може ако нещо с хормоните са се объркали нещата с цикъла, да се възстановят. Това се случва на много жени и за момента не е повод за притеснение.
Преди 2 месеца беше ми дала докторката Фемара 5 дни след цикъла бяха ми предписани за 3 месеца пих ги само първия месец преди около половин час получих някакво зацапване 1 2 капки розово дали ще ми дойде🤨

# 5
  • Мнения: 13 812
Вероятно ако до тогава нямате цикъл ще ви предпише хормони за предизвикване. Може би ще ги пиете три месеца, за да може ако нещо с хормоните са се объркали нещата с цикъла, да се възстановят. Това се случва на много жени и за момента не е повод за притеснение.
Преди 2 месеца беше ми дала докторката Фемара 5 дни след цикъла бяха ми предписани за 3 месеца пих ги само първия месец. ..

Вие от една страна не изпълнявате предписанията, от друга пишете теми и се притеснявате. Като вземате собствени решения, теглите и последствията от тях. Щом сте решила да се "самолекувате" ще ви закъснява

# 6
  • Мнения: 4
Вероятно ако до тогава нямате цикъл ще ви предпише хормони за предизвикване. Може би ще ги пиете три месеца, за да може ако нещо с хормоните са се объркали нещата с цикъла, да се възстановят. Това се случва на много жени и за момента не е повод за притеснение.
Преди 2 месеца беше ми дала докторката Фемара 5 дни след цикъла бяха ми предписани за 3 месеца пих ги само първия месец. ..

Вие от една страна не изпълнявате предписанията, от друга пишете теми и се притеснявате. Като вземате собствени решения, теглите и последствията от тях. Щом сте решила да се "самолекувате" ще ви закъснява
Никога не съм вземала да пия лекарства на своеволие докторската ми ги предписа пих ги първия месец но този месец не ми дойде и за това не съм пила просто исках да спомена че съм пила тези лекарства...

# 7
  • Мнения: 11 360
Измерете си утре сутрин преди да станете от леглото температурата в дупето /не се шегувам/ и ще стане ясно ще ви дойде ли сега.
То и сега ако я измерите след 30 мин. лежане пак може да е някакъв ориентир. Но говорим за вътрешна Т.
Кръвен тест се прави 11 дни след последен полов акт.

Общи условия

Активация на акаунт