Посиняване на устните и спиране на дишане

  • 830
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте! Няколко пъти вече се случва за кратко устните на бебчо да посинеят и ми омеква в ръцете. Вчера ми се стори, че не диша за някакви секунди. После идва на себе си и сякаш нищо не е било. В болница сме в Северна Ирландия, за момента нямат обяснение. Моля, ако на някой се е случвало да сподели каква е била причината на детенцето. Благодаря предварително! 💙

# 1
  • Мнения: 350
Не го изпускайте да го наблюдавате !

# 2
  • Мнения: 166
Докато плаче ли се случва това?И аз живея в Северна Ирландия.

# 3
  • Мнения: 8
Не го изпускайте да го наблюдавате !
Да, не го изпускам. Затова сме и в болницата, за наблюдение.
Докато плаче ли се случва това?И аз живея в Северна Ирландия.
Не е докато плаче. Ей така от нищото..

# 4
  • Мнения: 203
Трябва сериозен преглед и наблюдение от детски кардиолог и детски невролог . Разбира се и пълни кръвни изследвания и минимум рентген на бял дроб , ехография на сърце и образно изследване на мозъка .

# 5
  • Мнения: 13
На колко месеца е бебчо? Защото и аз имам бебе и това ми е било най- големия страх. Постоянно го наблюдавам да видя какво прави.

# 6
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Кардиолог, обстойно.

# 7
  • Мнения: 8
На колко месеца е бебчо? Защото и аз имам бебе и това ми е било най- големия страх. Постоянно го наблюдавам да видя какво прави.
На 5 месеца и половина е.

# 8
  • Мнения: 34
На моя близка детето също така спираше да диша и посиняваше за няколко минути. Направиха куп изследвания, но нищо не откриха. Това го правеше до към 4 год. възраст. След това спря. Сега е на 28 г.. Полицейски инспектор в Канада.С доста голямо физическо натоварване. Има жена и дете.

Общи условия

Активация на акаунт