10та БИОГРАФИ4НА ТЕМА НА НЕМСКИТЕ МАМИ

  • 22 933
  • 266
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 907
В този контекст скъпи ми мадами, да ви питам какви анти-вирусни програми ползвате. А мога ли да си изтегля някоя от и-нет, но някоя , която да е ефективна?

Вечернице, ако видиш това преди да тръгнеш за вкъщи, копирай ми твоята, че най-после и аз се протектирам, че откакто прочетох как Жорето прави секс без да се пази, се замислих и за моя горкият ПЦ... Кой знае какви страшни болести има  newsm78

# 226
  • Мнения: 7 605
Оха...колко тук всъщност си имат половинки-информатици или самите са такива  Mr. Green

Да бе, и мен чак ме досрамя, ама ей на, признах си Mr. Green

И аz (неи) в кюпа  Laughing

# 227
  • Германия
  • Мнения: 8 102
В този контекст скъпи ми мадами, да ви питам какви анти-вирусни програми ползвате. А мога ли да си изтегля някоя от и-нет, но някоя , която да е ефективна?

.....
Ами Antivir Personal Classic e закотвил тук половинката, сама си се обслужва ежедневно. Има и нещо против досадните рекламки, дето се самонацвъкват и после няма затваряне. newsm78

# 228
  • Мнения: 7 605
В този контекст скъпи ми мадами, да ви питам какви анти-вирусни програми ползвате. А мога ли да си изтегля някоя от и-нет, но някоя , която да е ефективна?

.....
Ами Antivir Personal Classic e закотвил тук половинката, сама си се обслужва ежедневно. Има и нещо против досадните рекламки, дето се самонацвъкват и после няма затваряне. newsm78

Pop-Up-Blocker  Peace Google tool-bar например има такова 4удо  Wink 
За вирусите (или против тях) полzвам Нортън Антивирус профеШънъл. Освен това и Уиндоус Дифендър и 2 файъруола (боже как не си с4упих пръстите докато го пиШа  Crazy )

# 229
  • Мнения: 260
Тема по темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149674.0
Аваст е добра и се дърпа оттук
http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html
Ако пък имаш Windows WM Edition там има всичко което ти трябва  Peace

# 230
  • Мнения: 1 636
Ами Antivir Personal Classic e закотвил тук половинката, сама си се обслужва ежедневно. Има и нещо против досадните рекламки, дето се самонацвъкват и после няма затваряне. newsm78


И ние сме с нея.Много сме доволни.Преди 3 дена полу4аваме майл със сметка от 1&1,4е сте си дръпнат 101? от сметката.Тъй,като иzобсто не сме си давали сметката някъде мъжат ми бърzакът отвори сметката и веднага се появи,4е има опит на вирус.Откри го и го иzтрихме.Та да zнаете,ако полу4ите майл от 1&1 не отваряйте,каzаха,4е много хора са ги полу4или теzи майли с вируси.

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 08:32 от chiccolin

# 231
  • Мнения: 6 390
Кога ще ви чета ... незнам  ooooh! тази седмица никаква ме няма на компа  Blush
а за антивира...
В този контекст скъпи ми мадами, да ви питам какви анти-вирусни програми ползвате. А мога ли да си изтегля някоя от и-нет, но някоя , която да е ефективна?
.....
... Antivir Personal Classic e закотвил тук половинката, сама си се обслужва ежедневно. Има и нещо против досадните рекламки, дето се самонацвъкват и после няма затваряне. newsm78
и ние на всякъде сме сложили Антивира - спокойно за сега - последните 2.г.
и ползвам Лисицата като провайдер  Wink

# 232
  • Мнения: 11 320

 
Вечернице, ти голяма активистка, солистка и изобщо
първа писта в тоз хор, бря, къде се извъди такава?!


Първа писта съм, щото съм от създаването на хора, преди цели 5 години, пък го докарвам активистка, щото съм с най-дълъг сценичен опит.
Може по някое време даже и националната талавизия да ни покажат, че разбрах, че сме кандидатствали за хор на годината към ZDF.
Ще се чуе обаче  Joy

Аз карам с МакАфи, преди бях с Касперски, ама много пари искат.
МакАфито засега ми се вижда прилична, но доста тромава програма.
Другите не ги познавам.
Преди Касперски бях с  Нортон, но тя е изключително тежка програма, затова я махнах.

# 233
  • Мнения: 2 292
няколко въпроса , по които все не се натъкмявам да дам мнение.
Някой беше споменал намалените раб. zаплати. Наскоро се натъкнах на сайт, трудова борса, zа поzициите се наддаваше, като в ебей, ноооооооооооооооооо с намаляващи суми  Sick Sick Sick та който предложеше да работи zа най ниска zаплата получава поzицията  Sick Sick голяма гавра с хората напоследък, но и те са си виновни, че не си съберат партакешите и не zаминат zа щатите или канада . Българите как могат??????
Другото беше вчера , Лиске, ако се връщаш на работа не ти препоръчвам да се връщаш на 100% (или поне не 100% от раб място, ами например 60 или 70 в бюрото останалото от в къщи) . Мъж ми работи на 100% и няма иzобщо време да види детето, докато се прибере, докато свърши някои дом zадачки и то zаспало  Sad И много ще се уморяваш, а и ако работишна повече от 70% прекратяваш ерz. урлауба , а кюнд. шутz не е е лошо нещо  Hug


 

# 234
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Риен, предлагам ти компромисен вариант!  Naughty
Защо не кажеш на тоя Хер че хяма да ходиш на курса а направо на изпита! Аз миналата година ходиь на 200 часа и даже и на изпита...ще ти кажа как минава...


А дали Лиска може да работи на 70% ?
Това е страхотно...но не може за всяка професия..нали

# 235
  • Мнения: 3 423
vivita,
това за шутца го знам, ама човекът напира
да съм ходела на пълен работен ден. За работа
вкъщи не ще и дума да отвори, иска да ме вижда.
Добре, ама не мога да си представя да дам дете
на година за 9 часа на детски ясли. И пътя до
работа като включа, и ето ти 11 часа. Да му се
не знае! Иска ми се даже да си попочина поне
още половин година, щото от работа се гърбавее.

# 236
  • Мнения: 106
Оха...колко тук всъщност си имат половинки-информатици или самите са такива  Mr. Green

Да бе, и мен чак ме досрамя, ама ей на, признах си Mr. Green

И аz (неи) в кюпа  Laughing

И аз признавам си доброволно Simple Smile

# 237
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Лиске, а ако започнеш и се пишеш перманентно болна newsm78 Тук имам една лелка в уни-то, секретарка на проф, излезе в болничен през октомври и още не се е върнала, не могат да я уволнят, докато е в болничен. Или това важи само за офентлихе дийнсте newsm78
Другото решение да отървеш от бачкане е да забременееш Wink

# 238
  • Мнения: 2 292
Лиска,
Вариант1 , не е важно само какво иска шефа ти , а и на какво имаш право и какво искаш ти. Та си прочети още веднъж zакона и zаминавай да му го рецитираш. ИМАш право на ерz. урлауб. Някъде четох, че ако е достатъчно голяма фирмата трябва да има доста солидни основания, zа да ти откаже Teilzeit in Elternzeit ili Abeit vom zu Hause.
Вариант2 , ако никакъв номер не минава си оставяш детето zа 6 часа и се раzбираш с мъжката половинка ти да ходиш по ранко на работа , а той да го води по късно на ясла ... като трябва да го вzимаш си вzимаш шапката и се омиташ от офиса, пък ако ще да са минали 8 часа ,ако ще по малко. Който има да ти каже нещо zнае къде да те намери.
9 часа такова мъниче в яслата ми се струва кофти, zащото то има нужда от внимание , а там няма как на толкова мног одеца да се отдаде внимание.
Вариант3 (една колежка го практикува) . Малкия стана на годинка, тя се върна 100% на работа, мъжа и отиде в ерц. урлауб zа 6 м.
Вариант4 (един колега и една колежка (съпруzи са) го практикуват) той е 80% в офиса и 20% ерz. Урлауб, тя е 20% в офиса и 80% ерz урлауб.
Вариант5 (енда майка в крабелгрупето) ... Води се на 70% (6 часа дневно) и zа останалите 2 е вzела ваканция ... т.е zа около половин година си иzраzходва 30 те дена ваканция . Псоле нещата ще ги нарежда. Може да се вzеме и неплатена отпуска.

ПЛюС ............... Докато кърмиш или помпаш, а можеш д аси кърмииш до 2 годинки  Laughing имаш право на 1 час дневно от раб. време zа кърмене.
Друг вариант не се сещам, но ти желая успех и ако се сетя ще ти кажа.  

# 239
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Аз сега за моята шефка се сетих, тя е на Gleitzeit, идва, изработва си 4 часа, в 12 може пожар да става, но тя си тръгва и петъка и е винаги свободен. Или си избира ден от седмицата, който да и е свободен. А детето и е 1 месец по-малко от моето.

Общи условия

Активация на акаунт