Дали сгреших името

  • 2 253
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 157
Все едно и също е - винаги ще я питат с "а" или "я", някой път ще го бъркат, друг не. Мисля, че щом с "я " на теб ти харесва повече, трябва да е с "я".

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Важното е да ти е живо и здраво момиченцето, а дали си сбъркала - не си. Така или иначе ще уточнява как се пише, поне носи името, което харесваш. Grinning

# 32
  • Мнения: 1 029
Мисля , че както и да беше го записала все ще трябва да правиш уточнение с коя буква е записана Simple Smile

Няма за какво да съжаляваш! Името е хубаво, а и сигурно не е случайно, че така ти е дошло от вътре да кажеш Peace

# 33
  • Мнения: 11 607
Сега се сетих - та като се замислиш - има и други имена  с уточнение - напр. КристиЯн и КристиАн, ХристиЯн и др.

Така че, каквото си направила - направила си!

Видях постинга на олчето след мен.... Та и тя, и аз имаме Велизар... С тази разлика,че нашия е ВИлизар, а нейният ВЕлизар - просто така решихме и не съжаляваме! На всякъде го бъркат, но той си знае,чее единствения може би с И, тъй като навсякъде Велизар е с Е!

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 00:44 от Мама Цоцоланка

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
Името е много хубаво и напълно нормално звучи. Абсолютно в реда на нещата е с бълг. имена да са нужни известни до-уточнения, така че, спокойно - НАЙ - ВАЖНОТО е, че вие със съпруга ти го харесвате и сте го избрали за съкровището си...  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 351
Аз също смятам, че е най важно на теб да ти харесва. Нашето момиченце се казва Меглена. Въобще не ни питат направи я пишат Миглена, колкото и ясно да изговарям името й. #Cussing outАма какво да се прави, вече свиквам и се опитвам да не се ядосвам много.

Общи условия

Активация на акаунт