перде и има ли капки за премахването му без операция.

  • 6 400
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
капки за премахването на перде,без операция.Знам,че в други страни има,но как се казват и някой ползвал ли е?

# 1
  • Melmak
  • Мнения: 2 989
До колкото знам лечението е оперативно. Може би има някакви разработени капки, но изпробваният и доказан метод е операция. Консултирали ли сте се с лекар?

# 2
  • Мнения: 2
Да,но 50% операциите са сполучливи има много несполучливи . Четох , че има сполучливо лечение с капки в Европа.У нас препоръчват само скъпите операции,но не винаги успешни.

# 3
  • Melmak
  • Мнения: 2 989
Не мисля, че чак 50% са несполучливи. Медицината много е напреднала. Моя близка се оперира от перде на двете очи. Операцията е успешна. Аз си направих лазерна корекция при същата лекарка и нямам проблеми. Потърсете добър лекар, на когото да се доверите.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 990
Catalin-k бях купувала от чужбина преди години за мои познати. Не зная дали помогнаха.

# 5
  • Мнения: 196
Не мисля, че чак 50% са несполучливи. Медицината много е напреднала. Моя близка се оперира от перде на двете очи. Операцията е успешна. Аз си направих лазерна корекция при същата лекарка и нямам проблеми. Потърсете добър лекар, на когото да се доверите.
А вие при коя лекарка се оперирахте?

# 6
  • Melmak
  • Мнения: 2 989
Методиева в Зора и я препоръчвам.

# 7
  • Мнения: 691
С капки перде не се лекува.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 249
Не знам.. с капки да се лекува перде, но съм чувала, че във Варна са едни от най-добрите когато става въпрос за операция на очи. Пожелавам късмет!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 74
Оперирахме бебето си в Белгия при професор на световно ниво. Никой никога не е споменавал за алтернатива на операция за премахване на катарактата. Изчетохме доста и не съм срещала енформация за вълшебни хапчета.
Успех!

# 10
  • Мнения: 196
Оперирахме бебето си в Белгия при професор на световно ниво. Никой никога не е споменавал за алтернатива на операция за премахване на катарактата. Изчетохме доста и не съм срещала енформация за вълшебни хапчета.
Успех!
Кой е този професор и къде оперира? 🙂

# 11
  • Варна
  • Мнения: 74
Антверпен, Университетската болница -Проф Тасиньон. Патентовала е леща за определени случаи на катаракта, основно вродена, каквато имаше дъщеря ни.
https://-spam127-/novini/kombinirana-hirurgiya-lekuva-katarakta- … ri-detsata/?amp=1

# 12
  • Мнения: 2 480
С капки перде не се лекува.

Глупости!!!

Капките квинакс много помогнаха на моята майка! Затова Алкон ги спря! Защото пак те произвеждат и лещите, които струват хиляди! Тоест не искат да оставят избор на пациентите между оперативно и консервативно лечение, а да ги изнудват да плащат на едро!

Каталин също отдавна няма, а витайедорол още по-отдавна. А в САЩ са пуснали на пазара капки за катаракта на кучета!!!

https://www.ebay.com/itm/196018503610?hash=item2da39cffba:g:flYA … %3ABk9SR6LduOjiYg

Можете да си направите медени капки с чист акациев мед или някакви билкови. В руските сайтове препоръчват най-различни билки за катаракта, но за съжаление всички тези домашно приготвени капки вкисват бързо и често трябва да се правят. Добре е да се държат в хладилник. Каквито и да си направите, би следвало да ги слагате поне два пъти на ден, за да очаквате ефект.

Необходимо е оплакване до европейската комисия за това изнудване на хората!!!

И още......Капките квинакс се произвеждаха по японска технология.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 01:24 от vl

# 13
  • Мнения: 9
Капки за регенерация на тъканите на лещата има! Но все още са са с обратим резултат. Т.е. След изчистване на радикалите причиняващи Катаракта. Състоянието се възвръща. Защото това не е лечение на проблема "неправилно хранене" на Очната леща и тъканите около нея. И реално в масата от случаите проблема и такъв. Предполагам, че е и въпрос на генетика.
Все пак това е метод за предпочитане тъй като оставя окото непокътнато! Т. е . Не причинява инвалидизация и десфункция на Очната леща. Просто импланта не предлага изменение на рефракцията под натиска на цилиарното тяло. Освен това изолира шанса да получите някакви сериозни зрителни отклонения, като Диплопия, Мултиплопия и ред други, малко известни на Очните лекари. За което няма лек! Или Корекция.  -  Оставаш Инвалид!
Официалната Медицина не признава тези методи! Предпочита да сее инвалидизация. Освен индустрията на печалбите.
Просто не стигайте до етапа за необходимост от Операция.  Която по същество не премахва проблема проблемния працес помътняване. А само го премахва по отношение на Очната леща.+ съответната инвалидизация. Но тъканите около нея продължават да помътняват. И проблема се повтаря с тях.

Последна редакция: нд, 22 окт 2023, 09:51 от Iliyan Slavchev 749087

# 14
  • Мнения: 196
Капки за регенерация на тъканите на лещата има! Но все още са са с обратим резултат. Т.е. След изчистване на радикалите причиняващи Катаракта. Състоянието се възвръща. Защото това не е лечение на проблема "неправилно хранене" на Очната леща и тъканите около нея. И реално в масата от случаите проблема и такъв. Предполагам, че е и въпрос на генетика.
Все пак това е метод за предпочитане тъй като оставя окото непокътнато! Т. е . Не причинява инвалидизация и десфункция на Очната леща. Просто импланта не предлага изменение на рефракцията под натиска на цилиарното тяло. Освен това изолира шанса да получите някакви сериозни зрителни отклонения, като Диплопия, Мултиплопия и ред други, малко известни на Очните лекари. За което няма лек! Или Корекция.  -  Оставаш Инвалид!
Официалната Медицина не признава тези методи! Предпочита да сее инвалидизация. Освен индустрията на печалбите.
Просто не стигайте до етапа за необходимост от Операция.  Която по същество не премахва проблема проблемния працес помътняване. А само го премахва по отношение на Очната леща.+ съответната инвалидизация. Но тъканите около нея продължават да помътняват. И проблема се повтаря с тях.
А как да не стигнем до операция? И какви са тези капки?

Общи условия

Активация на акаунт