преобувате ли????

  • 1 900
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте мами, искам да ви питам дали преобувате беб4етата си през ноща като се събудят да ядят????Моя син е на месец и половина и ми се буди през ноща към 2-3 тогава го и пробувам и мия. А вие правите ли го  през ноща или храните само???

# 1
  • Мнения: 1 264
Спрях да преобувам към втория месец. Така не го разсънвам.

# 2
  • Мнения: 2 677
Вече спря да се буди нощно време, но докато го правеше, не съм го преобувала. Ядеше и продължаваше да спи.

# 3
  • Мнения: 5 362
Тя сама спря да се буди за нощното хранене към втория месец вече, и си спеше по цяла нощ.
Иначе я преобувах преди като се е будила.

# 4
  • Мнения: 1 043
Не,никога не съм преобувала през нощта.Преди като се будеше,само го кърмех и пак си заспиваше Peace

# 5
  • Мнения: 4 668
Да , докато се будеше през нощта го преобувах . За щастие това беше за кратко . Синът ми беше на три седмици когато спря да се буди нощем  Grinning

# 6
  • Мнения: 46 518
Само, ако е наакана.

# 7
  • Мнения: 326
не никога не съм ги преобувала през ноща

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Не!

# 9
  • Мнения: 27 524
По приницп ли питаш или ако са акали?
Само е ако е акал го преобувам, без значение по кое време на денонощието. Ако само е пишкал, разбира се, че не го преобувам.

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Само,когато бяха акали,иначе-не  Naughty

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
През ноща преобувах само ако е наакана.

# 12
  • Мнения: 5 026
Преобувах докъм 3-4 месец. Но как се разсънваше  Tired не е истина по колко време будувах нощем

# 13
  • Мнения: 487
Не преобувам изобщо през нощта, защото много се разсънва. Само го кърмя  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 587
Не се е будила за хранене през нощта,та нямам опит,но мисля че е нужно само е наакана.

# 15
  • Мнения: 2 663
не съм го преобувала нощно време, защото майка ми ми обясни , че така се разсънвали децата и да не го правя- послушах я и не съжалвам.
По едно време го преобувах, ако имаше нужда,  когато бях сигурна, че спи дълбоко- много бавно и нежно и дори не се будеше.

# 16
  • Мнения: 1 273
Преобувах го първата седмица, а след това само ако е супер наложащо.

# 17
  • София
  • Мнения: 978
От няколко дни не се е будил през нощта иначе преди това винаги го  преобувах, не се притснявай няма да го разсъниш

# 18
  • Мнения: 439
 Naughty,само ако се е наакал

# 19
  • Мнения: 352
Да!До към 3 месец се преобувахме на всяко хранене, защото се наакваше!

# 20
# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 706

И аз така

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 18:05 от emimimi

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194

# 23
  • Мнения: 2 849
Ако има нужда преобувам и сега ,но само ,ако се събуди сам .

# 24
  • Мнения: 7 186
Само ако е наакан.

# 25
  • Мнения: 106
Първите месеци вечер памперсите много пропускаха и все се преобувахме,но от доста време вече не го правим,защото нямаме такива проблеми.Ако го усетя,че се е наакал е напълно нормално да го сменя,но иначе само си сучем и веднага заспиваме.

# 26
  • Мнения: 2 757
Не се препоръчва нощем да се преобуват бебетата. Но разбира се не може да го оставиш наакано, с пълен пишкан памперс или направо излязло от памперса. Не виждам как деца, които льокат вода цяла нощ няма да се преобуват. Така че правилата са едно, но да не забравяме и изключенията  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 220
През ноща преобувах само ако е наакана.

# 28
  • Мнения: 210
Ние вече не се будим нощем.Преди ако е наакана и сменях памперса и нощем,няма да стой така цяла нощ.

# 29
# 30
  • Мнения: 8 505
Нямам спомен,дъщеря ми спря да се буди в края на втората седмица.
Бих преобувала само ако има нужда,а за миене и дума да не става-веднъж дневно е достатъчно според мен.

# 31
  • Мнения: 1 448
Престана да се буди нощем, когато стана на 2м, преди това му сменях памперса, всеки път като се събуди да хапва, но и всеки път беше с пълен памперс  Laughing

# 32
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И досега го преобувам нощно време, въпреки че спи от 22.30 до 7.00.

# 33
  • София
  • Мнения: 276
Преобувах го само, ако памперса е пълен или наакан, но не го миех, а почиствах с влажни кърпички.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не,никога не съм преобувала през нощта.Преди като се будеше,само го кърмех и пак си заспиваше Peace
з също не я преобувам... като се разсъни има да се приспиваме после до сутринта  Cry

# 35
  • Мнения: 4 629
Пробувам синът ми винаги, когато има нужда - незвисимо дали е нощ или ден  Peace

# 36
  • Мнения: 7 474
Не съм, освен ако не е наакано детето Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 516
Не съм я преобувала освен ако не е била наакана или мокра!

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
През ноща съм го преобувала само ако е наакан.Обаче наистина много се разсънваше.По принцип това се е случвало изключително рядко,защото той спря да яде нощем на 3 седмици.

# 39
  • Мнения: 3 500
Не преобувам нощем, но Моника от началото на 4 м не се буди нощем и става в 8.00ч.

# 40
  • Мнения: 5 140
Преобувах го само, ако памперса е пълен или наакан, но не го миех, а почиствах с влажни кърпички.


 Peace Точно така беше и при нас.

# 41
  • Мнения: 999
аз преобувах, защото щом почнех да кърмя Мими се наакваше.

# 42
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз преобувам бебата нощем щом се събуди да се храни независимо дали е наакана или не и почиствам с мокри кърпи,да му е комфортно на бебето Peace Peace Peace

# 43
  • Мнения: 6 618
само ако сме наакани.

# 44
  • Мнения: 2 152
Преобувам задължително преди всяко хранене, дори и нощем.Той ядеше нощем само през първия месец и винаги съм го преобувала,а ако е наакан и съм го миела.Доста изморително е , особено през нощите, когато умираш за сън, но няма как. Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 1 680
никога не съм го правила, само разсънваш допълнително бебчо

# 46
  • Мнения: 1 425
Ако е наакан да, но иначе не го разсънвам, за да го преобувам.

# 47
  • Мнения: 994
разбира се, че сменям памперса по всяко време на денонощието, когато има нужда. на мен лично не ми би било приятно да спя наакана или дори напикана, няма значение колко са модерни новите памперси!
няма значение дали ще се разсънят, ако е нощем, пак ще заспят.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 787
Да!До към 3 месец се преобувахме на всяко хранене, защото се наакваше!
И при нас така беше.Акаше много и нямаше как да не сменям памперси,понякога дори и дрешките се налагаше да сменям Outta Joint

# 49
  • Мнения: 3 069
Не съм го преобувала.Винаги е бил с памперс.
Ако е наакан разбира се, че ще го направя но не ни се е случвало до сега да го прави през ноща.

# 50
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Преобувах само ако се наакала!!!!

# 51
  • Мнения: 742
Не като беб,е а сега да защото доста пишка и пропуска пампито до сутринта

# 52
  • Мнения: 2 381
Да, в началото сменях памперса, за да не се подсича.

# 53
  • по света
  • Мнения: 1 587
Докато се будеше за ядане нощем я преобувах,после не.

# 54
  • Мнения: 3 478
Не помня колко дълго, но в началото преобувах на всяко будене вечер. Сега вече не.

Общи условия

Активация на акаунт