преобувате ли????

  • 1 897
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
Нямам спомен,дъщеря ми спря да се буди в края на втората седмица.
Бих преобувала само ако има нужда,а за миене и дума да не става-веднъж дневно е достатъчно според мен.

# 31
  • Мнения: 1 448
Престана да се буди нощем, когато стана на 2м, преди това му сменях памперса, всеки път като се събуди да хапва, но и всеки път беше с пълен памперс  Laughing

# 32
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И досега го преобувам нощно време, въпреки че спи от 22.30 до 7.00.

# 33
  • София
  • Мнения: 276
Преобувах го само, ако памперса е пълен или наакан, но не го миех, а почиствах с влажни кърпички.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не,никога не съм преобувала през нощта.Преди като се будеше,само го кърмех и пак си заспиваше Peace
з също не я преобувам... като се разсъни има да се приспиваме после до сутринта  Cry

# 35
  • Мнения: 4 629
Пробувам синът ми винаги, когато има нужда - незвисимо дали е нощ или ден  Peace

# 36
  • Мнения: 7 474
Не съм, освен ако не е наакано детето Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 516
Не съм я преобувала освен ако не е била наакана или мокра!

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
През ноща съм го преобувала само ако е наакан.Обаче наистина много се разсънваше.По принцип това се е случвало изключително рядко,защото той спря да яде нощем на 3 седмици.

# 39
  • Мнения: 3 500
Не преобувам нощем, но Моника от началото на 4 м не се буди нощем и става в 8.00ч.

# 40
  • Мнения: 5 140
Преобувах го само, ако памперса е пълен или наакан, но не го миех, а почиствах с влажни кърпички.


 Peace Точно така беше и при нас.

# 41
  • Мнения: 999
аз преобувах, защото щом почнех да кърмя Мими се наакваше.

# 42
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз преобувам бебата нощем щом се събуди да се храни независимо дали е наакана или не и почиствам с мокри кърпи,да му е комфортно на бебето Peace Peace Peace

# 43
  • Мнения: 6 618
само ако сме наакани.

# 44
  • Мнения: 2 152
Преобувам задължително преди всяко хранене, дори и нощем.Той ядеше нощем само през първия месец и винаги съм го преобувала,а ако е наакан и съм го миела.Доста изморително е , особено през нощите, когато умираш за сън, но няма как. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт