Шевове при раждане и секс

  • 18 128
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 999
Аз също имах такива пъпчици, и дори си мислех че са ме зашили много нескопосано, но след време всичко си се оправя.Не се притеснявай.

# 16
  • Мнения: 437
На мястото на шевовете имах нещо като пъпчици или по скоро като малки топченца. Изчезнаха т.е. сега там където са ме шили е една права линия. Незнам точно кога изчезнаха, но не са ни пречили на секса. А за секса - първо ходих на гинеколог, той каза че всичко е ок и тогава.

# 17
  • Мнения: 30
не сам имала пъпчици,но мястото ми беше потдуто.имах 6 шева.отностно секса след 3 седмици.нищо не ме болеше-при всяка жена е различно.зависи как се чувстваш

# 18
На мен ми махнаха шевовете на 7 ден, а секс правих след около месец и нямах проблем. Ако се притесняваш използвай овлажнител от начало и мисля че всичко ще бъде ОК.

# 19
  • Мнения: 490
на мен ми паднаха на 7-мия ден,а секс правихме около месец след раждането.И аз се трсахувах да не ме боли,но мисля,че повече е притеснение,ако се отпуснеш и немислиш за това всичко ше е ок. Аз използвах и малко бебешко олио и свърши работа. Май беше повече за мое успокоение:) просто не го мисли,когато дойде моментът просто се наслаждавай( особено след раждането е нужно)

# 20
  • Мнения: 113
 Тия топченца,доколкото знам са от конци които не са паднали и аз имах 2,но изчезнаха,доста време ми стояха.А секс опитах месец и нещо след раждането,но се отказах,болеше ужасно.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
За пъпчици незнам,но го усещах малко подуто еееее вече всичко одавна отминааааааааа,а секс май правих след 1 и половина е малко болеше,но после всичко е ОК

# 22
  • Мнения: 867
Абе на 4-5-тия дена лато ги махнаха вече си беше зарастнало и нищо не усещах. Ама все си е белег и около месец мястото е чувствително. А секс може да правиш когато прецениш, стига да ти минат лохиите.

Общи условия

Активация на акаунт