Сполучливи имитации на маркови парфюми - 52

  • 52 703
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32
Аз днес бях с Because of you на Le parfum. Напръсках се сутринта и на обяд, като ме видя колежката каза, че мирише много хубаво на малини около мен. Започвам да го харесвам този аромат.

# 61
  • Мнения: 244
Видях на първа страница, но все пак да попитам, коя е най-успешната по аромат и трайност имитация на La vie e’st belle?

# 62
  • Deutschland
  • Мнения: 5 515
В съседния нам град в българския магазин са заредили имитации на Лъки и разни ретро красоти. Май ще се разходя някой ден.

# 63
  • Мнения: 306
Моля тези,които са пробвали повечко варианти на Бакарат, да ме насочат към варианта,който не е толкова "сладък". Аз съм пробвала само Рефан и имам един арабски Cezar na Taif al Emarat ,но 200 лв ми идват много

Препоръчвам този вариант, не е толкова сладък:



Изгледах доста ревюта за аромата в ютуб и го определят като едно от най-добрите копия. Взех го на символична цена от 23,67 лв. от makeup за 100 мл. При мен трайността е над 10 часа. Видях, че тази марка (Maison Alhambra) имат и вариант на Екстракта (в червена бутилка), но го намирам в Емаг на почти двойна цена (около 40 лв.)

# 64
  • Мнения: 33
Не се сдържах и поръчах Naxos от Мартинез 😅 утре е при мен и нямам търпение да го разнося

O, ще се радвам да споделите впечатления! Аз мислех да направя същото, но имам само едно притеснение - тютюневата нотка не ми е от любимите. Надеждата ми е да е смесена по ненатрапчив начин. Не мога да я понасям изобщо в Tobacco Vanille например. Не се спогодих с нея и в Ambre Narguile и го размених.  В този ред на мисли аз чакам от Милка/Giza - Honey Aoud. Купувам на сляпо, но мисля, че ще ми допадне за по-студените дни, каквато ми е идеята и за Naxos, но тук липсва тютюнът. Ще драсна, когато си го получа и тествам. Преди време взех Италика и я харесах, сега си поръчах направо още една, защото ми е един от любимите аромати, които продават. Мислех си и за една Белуга, но тя сякаш ще почака.

# 65
  • Мнения: 11
Взех Naxos-са и веднага го пробвах ,понапръсках се стабилно😃 първоначално не знам защо ,но нещо не ми допадна и си викам айде още един парфюм който ще стои във шкафа, но като постоя на кожата вече мога да кажа ,че ми харесва. Тютюневата нотка не е натрапчива,поне за моя нос. Ще видим като трайност как е. Белуга съм имала и много ми хареса,трябва да подновя за сезона.

# 66
  • Мнения: 198
Май имаше питане в темата за парфюм с тамян.
Memoir women amuage имат го Гиза.
Сложен аромат, много силен и не е за всеки нос 😁. ❤️

# 67
  • Мнения: 169
Здравейте ,издирвам имитация на Coach dream sunset , дали се предлага някъде .

# 68
  • Мнения: 511
90 мл Coach dream sunset в оригинал се намира за около 50 лв, не знам доколко е оправдано купуването на имитация

# 69
  • Мнения: 209
Аз да ви се похваля, сдобих се с Идол Аура от Заг, много е хубав наистина, началото е страхотно, иска ми се повече да остане така, но бързо се превръща в аромат на плажно масло, не прекалено сладък, без кокос, просто приятен плажен крем. Докато е още лятно настроението ще се ползва 😄

# 70
  • Мнения: 1
Здравейте, търся имитация на тези мъжки парфюми, някой знае ли дали ги има в рефан (знаете ли номерата):
Polo earth Ralph Lauren
1 million elixir Paco Rabanne

# 71
  • Мнения: 250
Видях на първа страница, но все пак да попитам, коя е най-успешната по аромат и трайност имитация на La vie e’st belle?
Мисля, че на FM е едно към едно.

# 72
  • Мнения: 390
Може ли мнение за Мукхалат на Мартинез?

# 73
  • София
  • Мнения: 5 298
Може ли мнение за Мукхалат на Мартинез?
Топло е за него сега. Това ми е била единствената покупка от тях, от която съм напълно доволен. Шлейфов, траен, доста тежък - точно каквото харесвам. Не е за сляпа покупка.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 498
Здравейте, търся имитация на тези мъжки парфюми, някой знае ли дали ги има в рефан (знаете ли номерата):
Polo earth Ralph Lauren
1 million elixir Paco Rabanne
Рефан имат paco 1mln elixir номер 405 и е чуден.

Общи условия

Активация на акаунт