Стимулант за коса

  • 8 925
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Извинявам се ама искам да попитам още нещо: след колко време се забелязва растеж на нова коса newsm78 Във един друг форум бях чела, че на втората седмица още на една девойка и прорастнала косица Crazy Прекалено хубаво ми се струва да е истина обаче...

Не знам, не помня, а с новото още не съм започнала да се мажа  Confused

И аз знам, че бадемовото масло е само за косъма, не е стимулант, само подхранва, както и всички масла.

Аз не знам след колко време започна, но растенето на нова коса е на етапи поне при мен. Растат на места цели кичури, един път фризьорката като ме подстригва ми каза (тук има някакви остатъци от бретон) а аз от дете не съм била с бретон.  Twisted Evil Сега кичурите станаха доста дълги, около 1 педя и сега ми излизат нови.

# 46
  • Мнения: X
Хининовата вода много помага-лични наблюдения.А и много приятно мирише.

На мен ми мирише ужасно. Ама трая, нали е за хубост.  Twisted Evil
Тинчето, душко, каква тази хининова вода, която си нацелила - при целият ми дългогодишен опит с продукта винаги съм попадала на прекрасно миришеши Thinking newsm78

# 47
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Хининовата вода много помага-лични наблюдения.А и много приятно мирише.

На мен ми мирише ужасно. Ама трая, нали е за хубост.  Twisted Evil
Тинчето, душко, каква тази хининова вода, която си нацелила - при целият ми дългогодишен опит с продукта винаги съм попадала на прекрасно миришеши Thinking newsm78

Че знам ли, на мъжа ми са я продали от аптеката. Розова е на цвят, на шишенцето пише хининова вода и мирише на лекарство.  Sick На Р.Д. на Давид почиствах и изхвърлих шишенцето иначе щях да ти го покажа. 

# 48
  • Мнения: 5 140
http://www.nadena-bg.com/blendingsbg.html

разгледайте и тук има интересни неща. Hug

# 49
  • Мнения: 27 524
Тинчето, душко, каква тази хининова вода, която си нацелила - при целият ми дългогодишен опит с продукта винаги съм попадала на прекрасно миришеши Thinking newsm78

Тинчето Душката  Laughing иска да каже, че миризмата е силна и не на всеки се харесва. Баща ми се мажеше преди години и майка ми повръщаше от миризмата и накаря го помоли да престане.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт