💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 24/

  • 39 541
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 493
Приятно гледане!

# 46
  • Мнения: 5 193
От това, което виждам Кенан ще е обичан от хората. Някакъв спор стана в телевизията.

Срещат се тъкмо.



Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 20:18 от midnight__sun

# 47
  • Мнения: 10 501
Героинята на Ханде с цветя ни е на късмет Simple Smile Stuck Out Tongue Winking Eye


Gift Heart

Ханде и Гамзе гледам 1-ви епизод Simple Smile

Онлайн в Ютуб в момента - 6486 Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 493
Много ми харесва началото. Много! Кенан влезе при госта си след ефир, но не беше изключил микрофона и всички чуха какъв е мизерник. Има 42 жертви, явно той е шефа на фирмата. А Лейла как ги гипсира нахалниците Grinning
Шефката на телевизията чу, тръгна да тича, но късно стигна. В ресторанта Кенан си даде молбата за напускане, но тя я скъса. И Двамата непознати ще танцуват!

# 49
  • Мнения: 2 964
Симпатяги са. Кенан атакува още от първите минути 😉

# 50
  • Мнения: 5 193
И на мен много ми харесва. 30 минути не ги усетих. Не знам кой отговаря за музикалното оформление, но е супер. Да го похваля. Satisfied

# 51
  • Мнения: 2 964
Започва да се завързва вече. Имаме убийство и показаха убиеца 😉

# 52
  • Мнения: 2 493
Всичко искам да им похваля! Браво! Не мигам направо Grinning
Дано скоро има реклами, че да стана.

# 53
  • Мнения: 2 964
В ютуб фокс спря излъчването на живо.

# 54
  • Мнения: 5 193
Спря да, 10 хиляди зрители не са имали след "Почукай на вратата ми". Satisfied Бъгнаха се.
Преместих се в сайта на Фокс.

https://www.fox.com.tr/canli-yayin

Благи и на мен ми трябват реклами. Един час превод, нито ядох, нито пих кафе. Satisfied

# 55
  • Мнения: 10 501
Пуснаха съобщение, че има технически проблем. Явно не са очаквали толкова много в сайта им в Ютуб и не издържа Simple Smile Stuck Out Tongue Winking Eye
Другата  седмица да се подготвят по-добре .. рекорд имаме да подобряваме Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 964
Последно имаше 10 050, явно наистина неиздържа..
Посочиха убиецът, но прокурорът не повярва, както става в реала 😎

# 57
  • Мнения: 2 493
До тук всичките ми кошници са пълни. Толкова неща ми се иска да коментирам, но не искам да е разсейвам.
Слънчице, зор, бе! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 828
Дойде предварителната сцена. 4 минути почивка правя. И аз няма как да пиша. Има някакви преводи в туитър, но нямам възможност днес. Многоръкият Шива е с 2 деца и 1 телефон. Joy

# 59
  • Dupnica
  • Мнения: 311
Flowers Four Leaf Clover Момичета, влизам в новата тема и начало на ДЧ - после ще чета,
сега гледам и се радвам на новото амплоа на Ханде.
Добри са! и другите актьори познати - добър каст. Heart
Микиполи, страхотен нов дом! Благодаря!

 Flowers Four Leaf Clover Приятно гледане! / FOX го няма вече/ Sparkling Heart

Общи условия

Активация на акаунт