Споделете 6.4.

  • 10 511
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
От 30 деца в групата на дъщеря ми в момента присъстват само 13...Всички останали са болни.Треперя й на Криси и я блъскам със саностол и индустриално количество цедени сокове от портокали и мандарини.Някакви други превантивни мерки, освен да я сложа в инкубатор?
Ако има начин-я спри въобще. Поне за момента.
Това е казал педиатърът на едно наше братовчедче, малко по-голямо от Станислав. Confused
Когато бях болна, при нашия педи-частен прием-беше някакъв ФУЛ абсолютен.....такова нещо не бях виждала. ooooh!

# 16
  • Мнения: 17 407
От 30 деца в групата на дъщеря ми в момента присъстват само 13...Всички останали са болни.Треперя й на Криси и я блъскам със саностол и индустриално количество цедени сокове от портокали и мандарини.Някакви други превантивни мерки, освен да я сложа в инкубатор?

Ами аз мойта дори я спирам от утре, не че има гаранция де. Вместо Саностол, можеш да даваш Герисан- много е добро сиропчето, билково.

# 17
  • Мнения: 7 430
...иде ми да се гръмна ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 629
Венера, благодаря ти, не се намесваш, стига, темата е обща Grinning
Споделена, де Grinning

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
а Макси тр. да тръгва на ясли, точно сега.
Не знам как да го пускам, дали да го пускам и прочие.

# 20
  • Мнения: 936
Моите деца най-после пооздравяха. Малкия беше зле от НГ, лежахме в болница пак, но сега бива.
Накупих си разни лакове и си декорирах ноктите. Малко нескопосано, но от сърце.
Свалила съм 2 кг, трябва да не се отказвам и да продължавам.

# 21
  • Мнения: 9 903
ужасни сте, винаги пускате нова тема, без да уведомите за това в старата.

# 22
  • Мнения: 1 006
Не мога да спра Криси от градина, защото няма на кого да разчитам да я гледа.След десетина дни живот и здраве майка ми се прибира в Бг и тогава е друго.Ще се гледат двете задължително, и за да се нарадват една на друга.

Венера
, какъв е този сироп Герисан? Аз си мислех, че давам на Криси възможно най-добрите витамини.Децата ми не са болнави /да чукна на дърво/ и съм назад с тази част.

# 23
  • Мнения: 17 407
Ами води се неспецифичен имуномодулатор- пише, че е само екстракт от някакъв си здравец, без други химии, цена 5лв и стотинки.  Дават го точно за профилактика и лечение  на грип и др. Аз го редувам със Саностола, давах го и миналата зима.

# 24
  • Мнения: 1 113
а Макси тр. да тръгва на ясли, точно сега.
Не знам как да го пускам, дали да го пускам и прочие.
Пипинце, ако можеш отложи яслата. Поне с две седмици. В момента грипът върлува яко. Аз спрях Лили. Сега е на бабин дом - сутрин я водя на село при баба си и вечер си я вземам. Дано да я опазя.
А някой чу ли за отровните желирани бонбони? На коя фирма са?

# 25
  • Мнения: 4 300
Тази сутрин небето беше толкова красиво, че чак ми стана страшно....Странно е как понякога природата може да те накара да се замислиш за фундаментални неща по никое време.
А вчера научих че един колега е починал. Вторият за тази година. И тъжни неща се случват.

# 26
  • Мнения: 17 407
Safo, ето за бонбоните:

http://www.focus-news.net/?id=n630408

# 27
  • Мнения: 5 468
изкара пневмония, Ню Sad
поне един месец ще си е вкъщи, но ще се опитам да стигнем до балкана.
О, съжалявам много... Но ще се оправи, къде ще иде:). Силни са още и нищо не може да ги повали току така:)).
Моето изкара също пневмония в яслата и тогава като се оправи, след 3 дена я пуснах отново. Трябваше да ходя на работа. Майка ми тогава ми казваше, че трябва 2 месеца да я гледам в къщи, но аз не та не... Накрая я повтори и стигнахме до спазъм и болница.
Така че решението да не я пращаш на ясла е много добро.

# 28
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Да изокам и аз - от утре ситната е в грипна ваканция!
Ще си отспивам по един час повече, ще си пия спокойно кафето в къщи, няма да огласям сутрин блока с истерични крясъци и команди и пак ще стигам навреме за работа! Мале-е-ей, кеф!!!  Joy

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че нямам желание да си празнувам рожденния ден... Съвсем никакво... Убито ми е едно такова, никакво ми е.

Общи условия

Активация на акаунт