Трима братя,три сестри - Pasión de Gavilanes сезон 2 🐎

  • 21 655
  • 458
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 245
Да мерси много 😘. Аз го намерих онлайн липсват сигурно 5 епизода, но искам да си го имам целият ❤  Много благодаря ❤❤🤗

Еее супер! Едно е да ти липсват 5 епизода, друго 55 Simple Smile

# 436
  • Галифрей
  • Мнения: 4 372
Е да така е аз искам да ги имам, просто ме е яд че миналата година не ги изтеглих 😔 Това е моя любим сериал от детството с половината каст на трима братя три сестри.

# 437
  • Мнения: 4 195
Аз си пуснах сезон 1 да си го преговоря. Е, много ми харесва, разбира се. Много повече от сезон 2.

От младоците ми хареса най-много Муриел, но не в двойка с ХД. Най-анти ми е ХД, красив е, но като дърво. Близнаците са ми средна работа, имаха някои добри моменти, но като цяло не ме грабнаха. Габи и Андрес също, като не броя сцената с убийство на гаджето на Габи, която си беше силна.

# 438
  • Галифрей
  • Мнения: 4 372
Е сезон 1 ще си остане най-добрият ❤

Съгласна съм. А ХД като беше малък беше сладък. Ще си пусна тия дни  да го гледам пак.

# 439
  • Мнения: 4 681
Паола Рей ще участва в кулинарното предаване Мастършев.

# 440
  • Мнения: 4 681
Ново от красивата Данна Гарсия.
 

 

 

 

# 441
  • Галифрей
  • Мнения: 4 372
Прекрасна е!! 😍❤❤

Споделям още  снимки на Данна, които намерих  😘




# 442
  • Мнения: 4 681
И още от прекрасната Данна Гарсия.Явно е посетила някоя арабска страна.












Ето и от Наташа Клаус






# 443
  • Мнения: 92


ХРИСТОС   ВОСКРЕСЕ!
Нека има Мир и Любов в сърцата ни!  Нека здравето и доброто настроение никога не ви напускат!


Цитат
И още от прекрасната Данна Гарсия.Явно е посетила някоя арабска страна.
Мароко. Simple Smile




Бернардо Флорес снима сериал за Нетфликс,който скоро ще излезе.

# 444
  • Галифрей
  • Мнения: 4 372
Честит Великден! Бъдете здрави и радости!  Всичко най-хубово ви пожелавам 🐣❤😘🌳

# 445
  • Мнения: 4 681
Ново от Данна Гарсия

# 446
  • Мнения: 66
знаете ли къде мога да гледам целия сериал с новото поколение, чак сега разбрах, че има

# 447
  • Галифрей
  • Мнения: 4 372
знаете ли къде мога да гледам целия сериал с новото поколение, чак сега разбрах, че има


Разбира се,целият сезон тук с бг аудио https://playtube.tv/watch/трима-братя-три-сестри-сезон-2-епизод-1-бг-аудио_VUYSVGqYjh28TYk.html

# 448
  • Мнения: 4 681
Ослепително красивата Данна Гарсия.
Ново от нея.






# 449
  • Мнения: 516
Много голям фен съм на сюжета на Хулио Хименес за този сериал. Първо обаче бях гледала "Опасна любов" (Las Aguas Mansas) и той ми беше харесал МНОГО. Действието се развиваше през 40-те години в Колумбия и епохата много пасваше на самата история.Там любима двойка ми бяха София и Хуан (Норма се казваше София в сериала), също и двойката на Рут и Дамян беше интересна. Изобщо, магичен сериал беше, мистичен и със страхотна музика. Това го казвам само като въведение, замисълът просто много ми хареса още тогава.

Като чух, че ще ще излиза ТБТС, бях много развълнувана, защото вече харесвах Дана Гарсия и Марио Симаро. Ами...гледах сериала, радвах му се, но бях и малко разочарована. Не успяха да развият добре историята на Норма и Хуан, даже бих казала, че я направиха скучна и приспивна. Рут нямаше същия чар в тази версия, може би защото актрисата не ми допада. Също не ми харесваше и каубойската атмосфера и ранчотата. Според мен голяма част от сюжета трябваше да го пригодят за настоящата епоха, а не го направиха. Например брака на София/Норма и Фернандо е брак по сметка, който е последвал след изнасилването на София и беше представен в "Опасна любов" като спасяване на честта й. Това е било типично за по-стари времена, но ми стоеше нелепо за настоящето. В ТБТС трябваше повече да се постараят да осъвременят такива моменти.

Иначе много се радвам, че сериалът придоби такава известност, това е сюжет, който наистина си заслужава да бъде видян от целия свят. Също се радвам, че са се събрали за продължиение, сега смятам да го изгледам по Нетфликс. Малко ми е неприятно, че Дана си е правила пластични операции, бях й наистина голям фен преди и имам сантимент към нея, защото хората ми казваха, че си приличаме физически (на мен тя ми се вижда доста по-хубава, но все пак ми ставаше приятно). Винаги ми е жал, когато красива жена излишно се напълни с хиалурон и филъри. Дано продължението да е добре. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт