За томболата на Рийдърс дайджест

  • 2 290
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 981
След като миналата година получих сума ти  писма,ходих в пощата за нещо и ми казаха че от няколко дена само с това се занимават да продават марки и да приемат записи за книгите.
Преди 2-3 дни получих поредното безумие.Този път си поръчайте 5 диска само за 69лв.+3лв. за доставката и сега наградите са още по-големи ще спечелим вече 90 000лв. и още други не ги дочетох. #2gunfire

# 31
  • Мнения: 1 735
Аз получих преди време плик, но хвърлих всичко в кофата. Наскоро обаче отново ме "налазиха" с нов плик. Този път реших, че ще поръчам книгата. Днес я получих - наистина е страхотна, но нямам и представа кога ще седна да я чета, за съжаление. Относно допълнителните подаръци, които изпращат - това са едно тефтерче с магнит (да се лепи на хладилник примерно) и една химикалка. Аз обаче се замислих над въпроса, какво ще стане, ако не преведа парите за книгата - какви ли мерки имат за неплащащи, вие как смятате!?
Ще ти кажа. Ще ти пратят писмо, в което ти напомнят да си платиш и ти благодарят предварително.
Поръчах книгата ноември месец, писмото ми пристигна преди седмица.Минали са близо 2 месеца.
Нямах намерение да не плащам, просто се замотахме с ремонти, чудесии и чисто и просто забравихме. Но и на мен ми е чудно какво би станало, ако не се плати...  Thinking
Също ми е чудно, дали при това положение мога да им я върна без да им плащам нищо.
Другият вариант е да не им я върна и пак на не им плащам нищо.  Mr. Green
Но като добросъвестен гражданин ще им платя книжката, не за друго, ами защото ми харесва самата книжка, въпреки че мъжът ми е против.  Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 1 057
Целта на тези томболи, награди и т.н. е доброволно да си предоставите личните данни за ползване от трети лица. Да ви затрупват с реклами и "спам". Те си го пишат на талоните които предлагат да попълните, за да участвате в томболата. Просто трябва да прочетете дребните букви  Wink
Тези книги, които предлагат могат да бъдат купен и от книжарница нали?

# 33
  • Мнения: 1 735
Целта на тези томболи, награди и т.н. е доброволно да си предоставите личните данни за ползване от трети лица. Да ви затрупват с реклами и "спам". Те си го пишат на талоните които предлагат да попълните, за да участвате в томболата. Просто трябва да прочетете дребните букви  Wink
Тези книги, които предлагат могат да бъдат купен и от книжарница нали?


И мъжът ми това ме попита.  hahaha
И си е точно така де, ама кой да слуша, пък и беше вече късно. Бях пуснала плика.

# 34
  • Мнения: 5 391
И аз получих плик, пратих обратно, но не поръчах книгата.

Със сигурност в такъв случай няма да спечеля нищо Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт