СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района.

  • 10 768
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 029
Здравейте! Отдавна не съм влизала тук и май се появявам съвсем на време, за да се включа и аз евентуално в планираната среща.  За сега нямам конкретни планове и дано да не изникне нещо в последния момент. Надвявам се и времето да е хубаво и по-топличко, че тези два дни е доста неприятно. Иначе мен мястото ме устройва идеално, но нямам нищо против и да е в тази на К. Величков. И двете са ми съвсем на близо.
Лека вечер от мен!

# 61
  • Мнения: 342
Tani4ka_04-Да на Опълченска и Пиротска е парка.И на мен ми е малко далеч ама.....за първа среща става..пък после ще решим.Аиде до неделя в 15ч.

# 62
  • Мнения: 1 029
Tani4ka_04-Да на Опълченска и Пиротска е парка.И на мен ми е малко далеч ама.....за първа среща става..пък после ще решим.Аиде до неделя в 15ч.

Парк е доста силно казано... Всъщност това е една обикновена малка градинка, но пак става за разходки.

# 63
  • Мнения: 487
мацки, ами ако вали? дават го дъждовно тия дни...  newsm78

# 64
  • Мнения: 342
Ако вали отпада,но иначе ....облачно...мрачно там сме.Пред входа на църквата.

# 65
  • Мнения: 1 029
Момичета, за съжаление днес няма да мога да дойда. Надявам се скоро пак да организирате среща и да успея да се включа и аз. Приятно да си прекарате и после да разкажете как е минало.  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 487
и ние сме аут - пак сме болни Sad от снощи дечко е с кашлица и сополи - не сме цпали цяла нощ и сега чакаме доктора... няма да рискуваме да заразим някой...

# 67
  • Мнения: 342
Значи....срещата се осъществи  261uu. Бяхме аз,Таничка и Пепеляшка. Беше много готино...поне на мен много ми хареса. И...тъй като Пепеляшка не обича да се снима,а нейния сладък едномесечен бебок спеше се снимахме само ние.ТоВа сме:

А това отзад дето се вижда една количка е малкото бебе Руслан на Пепеляшка.
А сега се обръщам към другите мами които не дойдоха: Когато сте готови за среща пишете и ще се разберем къде да се срещнем...не сме ви забравили!

# 68
  • Мнения: 789
Лелей, какви сенки имам  Shocked Ма Ива е виновна, да знаете  Wink
 А ето и още една:



И на мен ми хареса срещичката  newsm10 Добре ни дойде разнообразието Simple Smile

# 69
  • Мнения: 644
Ама си ли4и , кой прави по-готини снимки , нали? Blush Heart Eyes
На мен ли4но мнооого ми хареса срещи4ката!  bouquet
Искам паааак! Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 1 029
Много сте хубави на снимките, а дечицата ви са много сладки. Радвам се, че е било толкова хубаво, но пък от друга страна съжалявам, че не можах да дойда да се запознаем Sad Надявам се следващият път да успея. Лично аз предпочитам да е делничен ден, защото през почивните дни обикновено ходим някъде или пък водим беба при баба и дядо й. Но сигурно пък някои от вас работят и не им е възможно... Ще чакам да пишете като организирате пак среща.
Лека вечер от мен!

# 71
  • Мнения: 789
Ами ще се организираме пак  Grinning Не е кой знае колко сложно, само времето да е ок  Heart Eyes

# 72
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте отново от мен  bouquet
Много сте сладки на снимките!!!!   newsm10 С удоволствие като се завърна ще се присъединя към вас  Naughty
Искам да поздравя Мама Тони за упоритостта и търпението за да ни събере smile3501

Моля да ме извините, че не пиша често, но съм зарита с работа ...  Confused

Пожелавам ви хубава седмица и до скоро!  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 029
Ще чакаме мама Тони отново да се прояви като добър организатор и скоро да спретне нова среща, на която да успеем да се съберем всички.

boriva, пожелавам бързо оздравяване на детенцето!   bouquet

# 74
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, мами! Аз съм съседка на pepeliashka - живея до Билла на Опълченска и Сливница. Може да се виждаме на кафенце хубавите дни. Синът ми е на годинка, а дъщеря ми на 13години. Почти всеки ден сме в градинката да църквата - на пързалката  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт