Налягат ли ви черни мисли?

  • 2 150
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 473
И аз съм позитивен човек, обаче в седмия месец вече нещо ми става. Изпадам в депресивни състояния, постоянно ми се плаче, карам се с майка ми за дреболии, ядосвам се за най-малките неща и т.н. Мисля си обаче, че това се дължи на дългия ми престой вкъщи - от петия месец съм си вкъщи и бездействието и липсата на контакти с хора ме побърква. Като ходих на работа нямах време да се замислям за дреболии и глупости и се чуствах по-добре. Сега само си мисля нормално ли ми е детето, да не би случайно да се увие около пъпната връв, пък недай си боже да вземе да спре да мърда. Добре че мойто е много шавливо, та като рита постоянно се успокоявам, че е добре. Започвам да изнервям и мъжа ми. Ходихме на 4-измерен ехограф, за да се успокоя, че всичко е наред, но докато не родя и не го видя, че е живо и здраво и всичко му е наред няма да имам минута покой. Няма да пиша за кошмарите по цяла нощ, защото те са един малък филм на ужасите.  На бебето нищо не може да му навреди от тези притеснения. Даже четох някъде, че все още не е доказано, че високото съдържание на адреналин у майката влияе зле на детето, напротив смятат че може да има значение за развитието му. Но все пак спокойствието е за предпочитане. Полагам големи усилия да съм спокойна въпреки всичко. На нервните бременни често, не винаги се раждат много нервни бебета. Та после душа да ти е яка...........

# 46
  • Мнения: 640
Моя мъж поне не ми казва, че съм луда, дори и да си го мисли   Laughing

# 47
  • Мнения: 942
И аз най-редовно съм така. Понякога си и поплаквам, но в общи линии се стремя да гоня черните мисли. Най-много ми помага готвенето. За 4 месеца мъжа ми стана бременен в 9-тия от моето "самолечение" Hug
Joy Joy Joy Да види той лесно ли е на бремените Joy Joy Joy И аз имах такива периоди,но всичко лекувах с приятели Simple SmileНяма по-добро лечение от забавни приятели Peace

# 48
  • Мнения: 2 616
И аз най-редовно съм така. Понякога си и поплаквам, но в общи линии се стремя да гоня черните мисли. Най-много ми помага готвенето. За 4 месеца мъжа ми стана бременен в 9-тия от моето "самолечение" Hug
Joy Joy Joy Да види той лесно ли е на бремените Joy Joy Joy И аз имах такива периоди,но всичко лекувах с приятели Simple SmileНяма по-добро лечение от забавни приятели Peace


А какво е това 35 35 35 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт