Изневяра

  • 12 757
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 12 888
Чудя се пък аз защо й каза, че не си виждал ОНЗИ приятел. Защо? А тя как разбра, че си го виждал?
Дай да разнищим това прегрешение, на мен не ми е ясно.

# 151
  • София
  • Мнения: 38 900
То па едно прегрешение!

# 152
  • Мнения: 6 245
То па едно прегрешение!

Но е повод за раздяла според нея. Така че наистина нека сподели подробности, може от там да излезе заека

# 153
  • Мнения: 12 888
То па едно прегрешение!

Но е повод за раздяла според нея. Така че наистина нека сподели подробности, може от там да излезе заека
Това може да ни даде друг поглед за казуса. Как единият знае, че другият срещнал Еди кого си?
Представям си да питам ММ дали се е срещал днес с Пешо, той казва "Не", аз знам, че е да. Как така? Напълно безсмислена ситуация, която при нас няма да се случи никога.

# 154
  • Мнения: 17
Тя ме попита ако ролите бяха разменени.
Прекалено много я обичам, щях да бъда ядосан първо, щях да разнищя после.
Но толкова много я обичам, че всичко бих простил и преглътнал


Ами представи си как двамата сте си говорили такива сериозни неща и изведнъж ти разбираш, че тя си чати с колега, който ѝ е смигнал на улицата. Някакси любовта в твоите очи сигурно ще се поизпари, нали? Много е лесно да се повтаря как няма безгрешни хора и всеки греши и се разкайваш, но ако ролите бяха обърнати, сигурно щеше да я зарежеш. Просто мъжете сте такива - очаквате задявки и закачки да ви се простят, защото аз всъщност я обичам Като я обичаш, да се беше сетил по-рано докъде ще доведе постъпката ти.

# 155
  • Мнения: 1 891
Секс чат си е повод за раздяла. Момичето е на 26, няма смисъл да проточва тази връзка, нищо не делят, нищо не ги свързва. Чак по семейни психолози я мъкне, на нейно място бих се замислила това ли искам от живота на 26 години! Драми, семейни проблеми, секс чатове с палави колежки и терапия? Не.

# 156
  • Мнения: 7 527
Авторе, звучиш ми, като герой на Шекспир.
Драматизмът  ти е в повече, май.

# 157
  • Мнения: 32 275
И искате да кажете, че всички са еднакви и няма различни хора. И никой не се поучава от грешката си.
И че всеки щом му простят един няма, който да се замисли над нея?


Няма такова нещо. Мъжете са различни.Имат различна дължина на тялото, на пенис, килограми, различна коса, характер, хобита, възпитание, поведение, много неща.
Но си остават мъже.
Както щеш го разбирай.

Тя ме попита ако ролите бяха разменени.
Прекалено много я обичам, щях да бъда ядосан първо, щях да разнищя после.
Но толкова много я обичам, че всичко бих простил и преглътнал



Ха, друга песен ще пееш ако беше се случило.

# 158
  • Мнения: 6 245
Нищо не е направил, стига сте му задълбочавали и без това напълно излишното чувство за вина. Не че нещо, ама докато родителите ми умират някаква кокошка да ми пили нервите, че не и обръщам внимание, не секс чатове, ами директно съм и подпечатал пътния лист

# 159
  • София
  • Мнения: 1 724
Секс чатовете с колежки или виртуалните с разни непознати каки, ги правят повечето мъже. Когато се отегчават, тъпо им е или и те не знаят защо. Друг е въпросът да успеят да убедят партньорката, че нещата са само чат и няма помисли за нещо реално. Няма как да се знае. Но често го правят, когато партньорката ги пренебрегва сексуално или ги задушава.
Случвало ми се е да съм в чата с приятелка, в различни държави и си лафим по женски. Изведнъж вика "спи ми се, ако искаш чати си с мъжа ми". Не знам защо приех, нямах нищо към него. Той, обаче, като се отплесна, изведнъж ми заговори за тройки, за негови сексуални фантазии, как тя не го разбирала и т.н. Отговарях му в рамките какво мисля по едно или друго и му дадох съвет да ги сподели с жена си. И за секунди не съм му давала да се разбере, че може аз да му ги изпълня. И го посъветвах да трие всичко. Идиотът не ме послуша. На другата сутрин тя видяла всичко. И познайте - виновната и лошата се оказах аз! Жената се почувства унизена и обидена, че той ми е споделял тайни от техния сексуален живот. Беше в потрес как с такава лекота сме си говорили на толкова интимни теми. И се скара с мен! Той ме потърси пак на чат да ми се обяснява и го блокирах директно. Разказвам ви го откровено да видите как едно недоразумение може да оплете доста нещата. И аз съжалявам, че му се вързах на акъла да мина на неговите теми. Но нямах грам умисъл към мъжа й.
В случая с колежката не е било май така.
Не знам, говори й откровено, че за теб такъв чат нищо не значи и изобщо не си имал и намерение да имаш нещо с колежката.
Но дали наистина е така, само ти си знаеш. Ако държиш на нея и ти прости, не повтаряй това!

# 160
  • Мнения: 20 172
Правят го комплексарчета. АКо не им е гот с жената – изневерява директно или ѝ казва какво не го кефи, или си биеш шута. Даже и топки нямат да са истински мачовци. Зад монитора леснинко да се правят на мъжчета.
Емоционалната изневяра е много по-гадна от физическата.

# 161
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 143
Тя ме попита ако ролите бяха разменени.
Прекалено много я обичам, щях да бъда ядосан първо, щях да разнищя после.
Но толкова много я обичам, че всичко бих простил и преглътнал
А, ами ето. Щом не ти прощава всичко, значи не те обича. Нито толкова, нито прекалено. Айде прекратявай вече и стига драми.

# 162
  • Мнения: 591
Аз ако съм на 26 години, мнооого хубава и умна не бих се занимавала изобщо повече с мъж, който знам, че е имал секс чат, с който и да е, колкото ще минути.
Сега също не бих:)
Може би ако имаме няколко малки деца и много години заедно - бих се позамислила, да опитаме да пооправим нещата. Ама доверието вече е счупено.

Както и да го мисля, не разбирам защо би останала с теб?!? Тя е само на 26, гаджета сте още, нищо нямате да делите, защо би си го причинила? В периода на млади гаджета нали това е идеята, да отсееш тези дето не стават, да видиш червените лампи и да търсиш читав мъж/жена.
Защо да започва семейния си живот още от начало с недоверие, проблеми, счупено доверие и евентално неверен мъж?
Навън е пълно със свестни мъже, а тя има време още да срещне много от тях.
Семейството е един дълъг път, много години, трудности, бременност, деца, безсъния, болести, недоспиване, стрес и много щастие и любов, защо би го започнала това всичкото с някой, който отначалото още не я уважава, обича и харесва достаъчно?

# 163
  • Мнения: 7 527
Страшна логика щом обичаш, всичко трябва да прощаваш.

# 164
  • София
  • Мнения: 38 900
Е това с приятеля е такава дреболия, че....

Общи условия

Активация на акаунт