Изневяра

  • 12 393
  • 190
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!
Имах една прекрасна връзка бях задоволена от всички страни. Живеехме заедно 6 години. Всичко беше красиво до преди да изневеря. Шест месеца имах тайна връзка с едно момче, всяка вечер лъжех мъжът ми заради него. Минаха тези месеци докато един ден реших да замина да се махна от всички. Е това беше най-тъпото , което направих да замина. След като заминах всички разбраха за грешката ми. Чувствах се сама от всички изоставена, но аз съм си виновна. Приключих всички отношения с грешката си. Мъжът ми имаше сили да ми прости всичко това. Той се прибра и от злоба към мен започна да спи с всяка една, разбирам го. Всеки ден си пишехме и се чувахме.
Ее дойде деня в който реших да се прибера при мъжът ми , той дойде да ме вземе.
Мислих си , че като се прибера ще бъде всичко различно, но от всички мой близки и негови бях изоставена. Беше ми тежко плаках всеки ден, стигах до мисълта да се самоубия.
Но бях се решила, че ще запазя семейството, което имах.
Ее моята грешка е , че бях глупава и изневерих на човека който даваше всичко за мен и предадох неговите и моите близки. Ако в чужбина се чувствах сама сред непознати. То сега съм напълно сама нямам никой.
Тази моя грешка никога няма да си е простя.
Та искам съвет от вас как да поправя всичко, как да погледна всички тези хора в очите и какво да им кажа.

# 1
  • Мнения: 3 753
Не се справих с текста. Анкетата ме хвърли в музиката. Записвам се с надеждата, че някой ще хвърли светлина в мрака на този лабиринт.

# 2
  • Мнения: 32 018
Има неща не могат да се поправят.
Ще си носиш последствията.
Заслужила си всичко.

# 3
  • INFJ
  • Мнения: 9 422
Със сигурност нещата няма да са същите никога вече. До това води мисленето с онази работа, а не с главата.
Мъжът ти не знам какво и как е простил, след като е отишъл да из**ка всичко живо. Явно е решил да закопае връзката ви още повече.
Като цяло, доста примитивно поведение от всички страни в историята.

# 4
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
На мястото на мъжа ти не бих те погледнала повече!

# 5
  • Мнения: 159
Няма какво да се поправя. Ще си сърбаш попарата. Когато си във връзка не трябва да задълбочаваш, не трябва да си пишеш с други, защото винаги се стига до изневяра. Избрала си си мъж, макар и да има изкушения, с достойнство оставаш вярна и истинска. Ако не го искаш, зарязваш и си върви в другия. Какво сложно има, че трябва да се стига до грозни ситуации. Станалото станало, продължавай напред.

# 6
  • Мнения: 3 753
Кой започнал да спи с всяка една, мъжът или грешката? Откъде се е прибрал мъжът, или другият, не знам? Кога е заминал? Къде изобщо е ситуиран триъгълникът, първоначално, тук или там?

# 7
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 319
Това преразказ на кой латиносериал е?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 603
Непоправимо е всичко. Смени града, държавата, изцяло средата. Кой каквото сам си направи.

# 9
  • Мнения: 6 204
И аз на негово място бих тръгнал да ш***бам всичко, което поне малко ме кефи. След такова нещо отпадат всякакви ангажименти по вярност, и по нататък каквото дойде.
Иначе нормално, нищо вече няма да е същото, има неща, които не могат да се поправят. Ако нямате деца, не си заслужава мъката, по добре го оставяй и ходи да се мушкаш на воля.

# 10
  • София
  • Мнения: 38 674
Като разчиташ на два стола, падаш на земята.
Между другото, имаш собствени крака, изправи се и върви!

# 11
  • Мнения: 14 950
Поредната тема 'тъп или трол'.
Обаче много ми хареса задоволеността на една жена от всички страни, звучи...многостранно Trollface

По темата - блг какво и как да каже ЛГ, принципно на никого реално не му дреме за изневерите на другите

# 12
  • Мнения: 32 018
Да съжаляваш, ок, ама да кажем напила си е и е легнала с някой за една нощ.
После има терзания.
Тук има 6 месечна връзка.
Тя не съжалява, съжалява, че изневярата и е разкрита.
Лицемерие е това.
А анкетата е много тъпа.
Интересува я анонимни хора кога и как са изневерили.
Да беше написала въпроси по уж големите си терзания.

# 13
  • Мнения: 1 447
Темата ми звучи като писана от млад мъж, решил да се позабавлява в трите почивни дни Simple Smile
Ама авторът трябваше малко повече да помисли върху сюжета. Нищо не му се разбира, кое, как, кога.

# 14
  • Мнения: 13 867
Никога

П.С. Отговор в стила на анкетата. Визирам че никога нищо от такава ситуация няма как да бъде поправено. Отговорих на анкетата с Как, защото беше отгоре. По-лесно за цъкане

# 15
  • София
  • Мнения: 35 209
Анкетата попада в топ форумната ми класация.

По въпроса с изневярата - всеки един трябва да има топки да понесе последствията на собствените си решения.

Честно - разкаяние не виждам, само съжаление, че са те хванали.

# 16
  • Мнения: 2 221
Шест месеца имах тайна връзка с едно момче, всяка вечер лъжех мъжът ми заради него. Минаха тези месеци докато един ден реших да замина да се махна от всички. Е това беше най-тъпото , което направих да замина.
"Да заминеш" не е било най-тъпото. Има нещо по-тъпо, ама не е глагол.
Аз отговорих на анкетата с "WTF".

# 17
  • Мнения: 3 227
Мисля, че ако всичко е било красиво и задоволяващо във връзката ти, нямаше да изневериш. Нещо ти е липсвало, но какво - само ти си знаеш. Секс, внимание, ухажване, различност, адреналинът от криенето...

Няма какво да се самоубиваш, с времето всичко се забравя и заминава, сега колко време ще е нужно в твоя случай - не знам. На хората ще спре да им пука, ще има други неща за обсъждане. Мъжът ти щом ти е простил, има шанс. И аз не разбрах кой е започнал да спи с всяка, мъжът ти или любовникът. Деца имате ли? Животът е като голяма река, тече и тече, всичко заминава. Нужно е време, а ти си помисли за себе си какво те е подтикнало към изневяра, ще ти е от полза да си знаеш. Няма да те нападам и да се подигравам, всички правят грешки.

# 18
  • Мнения: 336
Поредната тема. Този път обаче авторът не е анонимен. Не, че има значение! Една тема и напуска.

# 19
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Анкетата е въпросник, тип лексикон.
Защо /сме изневерили/?
Кога?
Как?

# 20
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
За да стигнеш до изневяра,значи нещо не ти е достигало.
Замисли се.
Сгрешила си.Той не ти е простил.Върнал ти го е.
Аз мисля,че нямате бъдеще заедно .Все ще ти го натяква.
И е най-добре да спреш да се тормозиш.Ако можеш замини някъде пак,почни отначало.

# 21
  • Мнения: 296
Tва, ако го прочета така както си го написала и почвам да сричам, човек.

# 22
  • София
  • Мнения: 38 674
Това, че някой би простил след изневяра е чиста легенда като еднорозите и феите. Почва се една грозна игра на отмъщение, в която и двамата се озверяват и губят.

# 23
  • Мнения: 296
Това, че някой би простил след изневяра е чиста легенда като еднорозите и феите. Почва се една грозна игра на отмъщение, в която и двамата се озверяват и губят.

Веднъж гледах по NatGeo, мисля, един пингвин как спуква от бой друг пингвин, щот е спал с пингвинката му. Ний да не сме по- малко от един пингвин? Отмъщение, естествено Grinning

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Защо- за кеф
Кога - 24.06.2013
Как - Цепещ бамбук
Така добре ли е?

Егати тъпотията - поне свързано да беше изложил/а... "мисълта"си.

# 25
  • Мнения: 5 421
Аз пък ще кажа браво на автора, темата е чудесно обобщение на последните седмици в СО.
Едно време какви теми имаше...

# 26
  • Мнения: 1 848
Аз нещо не разбирам идеята?!

# 27
  • Мнения: 12 858
Анкетата е непълна.
Моля да се допълни с въпроса "Колко?".
Мерси.

# 28
  • София
  • Мнения: 38 674
Колко пъти? Един ли сто ли?

# 29
  • Мнения: 6 204
И до колко пъти не се брои?

# 30
  • Мнения: 3 841
😳Рядко се чувствам тъпа…
Та, какъв е въпросът?

# 31
  • Мнения: 296
😳Рядко се чувствам тъпа…
Та, какъв е въпросът?

Защо, кога и как? И за бонус точки може да кажеш колко и какво.

# 32
  • Мнения: 2
Мъжът ми започна да спи с всяка докато бях в чужбина. Да историята е объркана, но просто исках съвети от всички вас.
Не се справих с текста. Анкетата ме хвърли в музиката. Записвам се с надеждата, че някой ще хвърли светлина в мрака на този лабиринт.
Мисля, че ако всичко е било красиво и задоволяващо във връзката ти, нямаше да изневериш. Нещо ти е липсвало, но какво - само ти си знаеш. Секс, внимание, ухажване, различност, адреналинът от криенето...

Няма какво да се самоубиваш, с времето всичко се забравя и заминава, сега колко време ще е нужно в твоя случай - не знам. На хората ще спре да им пука, ще има други неща за обсъждане. Мъжът ти щом ти е простил, има шанс. И аз не разбрах кой е започнал да спи с всяка, мъжът ти или любовникът. Деца имате ли? Животът е като голяма река, тече и тече, всичко заминава. Нужно е време, а ти си помисли за себе си какво те е подтикнало към изневяра, ще ти е от полза да си знаеш. Няма да те нападам и да се подигравам, всички правят грешки.

# 33
  • Мнения: 432
Съвети за какво? Вие семейство нямате,всичко е приключило при изневярата от ваша страна.

# 34
  • Мнения: 32 018
Мъжът ми започна да спи с всяка докато бях в чужбина. Да историята е объркана, но просто исках съвети от всички вас.


Ми ша спи мноу ясно. Да не ти е длъжен с нещо Joy
Имала си 6 месечна връзка, не е като да си си препила с ракийка и да си разтворила краката без да искаш.
Нека спи. Тамън може и двамата да лепнете някоя болест и да стоплите, че малко чистота в интимни отношения няма да е излишна.
Историята е каквато ти си я направила. Мъжът ти турил и подправки за цвят. Ум да ти зайде.

# 35
  • Мнения: 3 227
Авторке, от ромски произход ли си? Имате ли деца? Сега като се прибра продължава ли да спи с други жени? Това неговото не е прошка.

# 36
  • Мнения: 3 841
Защо още сте заедно?

# 37
  • Мнения: 7 488
Един, два пъти брои ли се за изневяра?
P.S..с един и същ, де.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 851
И до колко пъти не се брои?

Мислех, че до определени сантиметри не се брои Laughing

# 39
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 017
Май за първи път ми се случва да не мога да разбера какво аджеба се пита... На въпроса Защо как да отговоря с Как?!
Ако 25 човека отговорят с "Как?" в анкетата, това как ще ти помогне, авторке? Същото и с "Кога?"

Laughing

# 40
  • Мнения: 32 018
Нивото на анкетата май обяснява нивото на авторката + и защо животът и е такъв какъвто е Grinning

# 41
  • Мнения: 6 617
Половината теми в този раздел са "Изневерих и сега съм сама и нещастна, какво да правя", а другата половина - "Тази свиня мъжът ми ми изневери и сега съм сама и щастлива, идвам за да се похваля".
Тоест отговора за авторката е - Жено, чети другата половина теми и се учи от експертките как да си щастлива докато си сама. Подсказвам - вземи си 1,2-5 котки, пускай снимки с тях и текст - Който не ме харесва, няма вкус и е самовлюбен нарцисист. Само за последния етикет гледай да го лепнеш преди на теб да са ти го лепнали, щото в тая област се спазва принципа - кой превари, той завари.
Успех и наслука.

# 42
  • Мнения: 2 221
От къде са тея хора?
Тя спала с един шест месеца, взело да мирише, изпарила се. Мъжът и разбрал, и той взел да спи с всяка дето види. Цялото село, всеки спал с всеки ли? Роднините гледат на кръв, щото и там не се знае кой с кой е спал, и кой на кой какъв се пада. Комунизъм, всичките общи.

# 43
  • Мнения: 7 488
Замириса на букет от тропически (венерически) болести 😆

# 44
  • Мнения: 6 204
Абе да гасят лампите и кой когото хване. Само някой да не изреве, че тука няма ред Simple Smile

# 45
  • Мнения: 6 617
Замириса на букет от тропически (венерически) болести 😆

Много сте наплашени тука с тия болести? Лош личен опит?
--------------------
Учените установиха, че доброто настроение се предава по полов път!

# 46
  • Мнения: 32 018
Абе да гасят лампите и кой когото хване. Само някой да не изреве, че тука няма ред Simple Smile
Мани, мани, в калабалъка ще пропуснат някой Joy

# 47
  • Мнения: 3 753
Според анкетата е по-важно как, отколкото кога. Съгласна съм.

# 48
  • Мнения: 5 260
Каква е тази анкета? То вярно не се наспах ама чак пък толкоз...

# 49
  • Мнения: 12 858
Мъжът ми започна да спи с всяка докато бях в чужбина. Да историята е объркана, но просто исках съвети от всички вас.
Авторке, искам да ти дам съвет. Но трябва да ми помогнеш, като обясниш какво питаш. Какви са тия "защо, кога и как"? Защо какво?
Ти си изневерила, заминала си и оценяваш това като грешка, мъжът ти е разбрал и е изорал де що нива е видял.
Какво питаш сега? Като няма ясен въпрос, не може да има ясен отговор.
Разбираш ли?

# 50
  • Мнения: 3 227
Тя е писала в първия пост за какво иска съвет: "Та искам съвет от вас как да поправя всичко, как да погледна всички тези хора в очите и какво да им кажа."

# 51
  • Варна
  • Мнения: 522
Play stupid games - win stupid prizes. Сама си си закопала отношенията, не знам защо се мъчите, според мен те е прибрал, за да те потормози и да си "платиш" за каквото си направила. Път назад няма и не виждам и път напред как ще се намери той едва ли вече може да ти има доверие след такова нещо, аз не виждам какво ще спасяваш умрели отношения, според мен всеки по пътя и така другото е агония и за двамата.

# 52
  • Мнения: 526
Кажи им истината. Че никой няма право да съди и осъжда друг, че каквото е трябвало да става-станало е. Въртележките с мъжа ти не са тяхна работа. Те са странични свидетели обаче и имат мнение. А то е, че ти си обратното на техните представи за,, порядъчност,,. Нарушила си социалния кодекс... И??? А кой е застрахован от това? Формирования на всеобщи мнения какво, как трябва, кога трябва... И излезе ли се от клишето, страничните хора получават когнитивен дисонанс. Но!! Това е техен проблем. Явно са силни, в това да упражняват хейт и неодобрение. Но срещу кой... Та ти ли си най-голямата престъпница.. Мъж, жена, спали с други мъже, жени... Нека концентрират внимание и усилия в това да неодобряват и порицават други по-сериозни неще, които имат разрушителен ефект. Не им се оправдавай и разкайвай. Няма за какво. Това си ти и твоя живот. Естествено, нищо няма да е по старому. А трябва ли? Не влизаш в отбора, щом не се вливаш в редиците им, изграден от норми и порядки. Кажи им, че каквото ти се е случило, е на тебе-не на тях. Свободна си в изборите си, както и те.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 718
Ако историята е истинска - каквото повикало, такова се обадило. Няма какво да се косиш или бесиш, хващай си оная работа под мишница и си тръгвай да не се унижаваш повече във връзка, която сама си разбила, а отсрещния човек никога няма да ти прости, дори известно време още да остане с теб. Ще го направи, за да си го върне подобаващо и да те изрита когато според него напълно сте квит. Деструктивни и тегави моменти ви чакат. Дано нямате общи деца да ви търпят простотиите.

Последна редакция: сб, 23 сеп 2023, 23:01 от ЛейдиРоуз

# 54
  • Мнения: 3 251
Много се радвам, че имаме общество. Малко, голяма, семейно, по населено място - това е общество.
И да, колкото и да се правим на модерни, правенето на секс извън семейството е ненормално, неморално и гнусно.
И да, хората имат право да ви кажат какво мислят за вас като човек, като жена и като съпруга.
И го правят. Нищо, че сме много модерни.
Не можете никога да погледните хората, които са нормални в очите. Но все пак когато човек реши да изневерява - така или иначе очи няма.

# 55
  • Мнения: 2 204
Като се абстрахираме от анкетата, за мен в този случай няма оправия.
Няма как да върнеш уважението на близките , нито на мъжа си.
Аз бих се разделила с него, пила една студена вода и следващия път ще мисля какво следва след хубавия секс на чуждо.

# 56
  • София
  • Мнения: 11 492
Поредната тема, в която чета как някаква изневерила на някого си. Ужас....

# 57
  • Мнения: 1 279
Това си искала,това си направила...Сега защо се оплакваш..?Това е бил изборът ти...да изневериш,лично ти си го искала.Като за начало си приеми грешката.След това се раздели с мъжът ти,защото нещата няма да вървят на добре.Простил,ама на думи...100%,Сега ще работи здраво да те унижава и да ти натяква какво си направила..Според мен не си го причинявай..Виновна си в случая,но с времето ще го преодолееш.Ако,започнеш да правиш мили очички на всички,да се вайкаш и извиняваш, рискуваш да бъдеш подметка,бърсалка и т.н.Така е трябвало да стане..Аз не знам въобще ти как си имала очи да се върнеш? А,питаш как да ги погледнеш?? Да не се беше върнала,нямаше да се чудиш как да ги гледаш в очите.Сега ще имаш хиляда съдници.Не само мъжът ти,ами цялата рода,комшии,близки.Ще те стъпчат като мравка просто..

# 58
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 154
Мнгого морални приятели имаш, едни истински приятели биха застани зад теб дори да си убила и мъжа и грешката, и стринката. Я се стегни малко и си намери подходяща среда и нови хора. И нов мъж също ще е хубаво да има

# 59
  • Мнения: 296
Те може да са ти приятели и пак да ти кажат, когато тъпчеш по грешната пътека. Не е нужно да се лъжем в очите само щото сме приятели

# 60
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 154
Но не и да те изоставят, само защото са разбрали, че си имаш любовник и си изневерила на мъжа ти. Моите приятелки ги е грижа първо за мен и едва ли биха си развалили приятелството с мен, защото аз съм кръшкала на мъжа ми

# 61
  • Мнения: 5 260
Но не и да те изоставят, само защото са разбрали, че си имаш любовник и си изневерила на мъжа ти. Моите приятелки ги е грижа първо за мен и едва ли биха си развалили приятелството с мен, защото аз съм кръшкала на мъжа ми
И моите така. Но ние си ги бройм и гледаме да не изоставаме една от друга. Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 38 674
Аз със моята най-добра приятелка си разказваме всичко. За мъже просто приемам доклада и точка.
Бих казала нещо, ако някой я мачка.
Критикувала съм я за други неща.
Но да я оставя - няма за какво.

# 63
  • Мнения: 3 251
Т.е. приятелки въпреки всичко?
И докъде стига това?
И не мислите ли, че приятелката способна на това, е способна на всичко?
Що за приятел е човек толкова паднал ниско?
Само като си помисля, че мога пия кафе, с някоя, която се е крила по такива хотели с чужд мъж, чиито легла, които се използват основно за това....гнус
У след това да се прибира в собствения си дом!
Не, благодаря, нямам нужда от такива жени за приятелки.

# 64
  • Мнения: 7 488
Приятелките са хора, доказали се в годините и битието, а това как се е стекъл живота им, не ги прави по- лоши или долни хора. Приемаме ги, такива, каквито са.
Важното е, с нас как се държат, дали можеш да разчиташ в трудни дни, а мъжете са преходни, така или иначе.

# 65
  • Мнения: 20 026
Т.е. приятелки въпреки всичко?
И докъде стига това?
И не мислите ли, че приятелката способна на това, е способна на всичко?
Що за приятел е човек толкова паднал ниско?
Само като си помисля, че мога пия кафе, с някоя, която се е крила по такива хотели с чужд мъж, чиито легла, които се използват основно за това....гнус
У след това да се прибира в собствения си дом!
Не, благодаря, нямам нужда от такива жени за приятелки.
Аууу колко човешко и гнусно. Че и кафе си позволяват да пият тия. Че и дом имат.

# 66
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 017
Никога не ме е интересувало какви ги вършат приятелките ми в интимния си живот. Моите са се доказали с времето пред мен. Това ме интересува. Отношенията им с мъжете въобще.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 718
Нейна работа си е с кого спи. Стига да не е с моя мъж. Другото - голям човек е.  Относно изневярата, хубаво обобщение е това: https://www.obekti.bg/chovek/zashcho-horata-v-shchastliva-vrzka-izneveryavat

# 68
  • Мнения: 296
Т.е. приятелки въпреки всичко?
И докъде стига това?
И не мислите ли, че приятелката способна на това, е способна на всичко?
Що за приятел е човек толкова паднал ниско?
Само като си помисля, че мога пия кафе, с някоя, която се е крила по такива хотели с чужд мъж, чиито легла, които се използват основно за това....гнус
У след това да се прибира в собствения си дом!
Не, благодаря, нямам нужда от такива жени за приятелки.
Аууу колко човешко и гнусно. Че и кафе си позволяват да пият тия. Че и дом имат.

Нямаше тва предвид, ама нали сте жени, та трябва да се заядете... тъпа история

# 69
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 017
Ти отново ли се намесваш да съдиш изневеряващите?! Нали не те интересува какви ги вършат хората?
Явно много дълбоко си пострадал от някоя изневяра... Като чуеш само думата и ти действа като червено на бик.
Мен пък наистина не ми пука кой кога и колко изневерява, ама наистина изобщо.

# 70
  • Мнения: 296
Ти отново ли се намесваш да съдиш изневеряващите?! Нали не те интересува какви ги вършат хората?
Явно много дълбоко си пострадал от някоя изневяра... Като чуеш само думата и ти действа като червено на бик.
Мен пък наистина не ми пука кой кога и колко изневерява, ама наистина изобщо.

Що трябва да ме интересува какви ги върши някой, за да изкажа мнение по зададена тема? Недей да се дървиш, че не ми се занимава...

# 71
  • Мнения: 20 026
Хубаво е хората да си гледат в собствената паница и да не съдят много, много, че не се знае какво ще им дойде на главата.
Но са забавни, де.

# 72
  • Мнения: 296
То не е въпрос на съдене. Аз лично по- скоро не бих останал приятел с подобни хора за свое собствено добро. Грам не ме интересува дали някой спи с 1, 2, 10 или 20 човека. Просто идеята за криенето и лъженето.. ще си спестя да се тревожа дали мен ме лъже като просто не се занимавам с такива хора, примерно. Все тая дали за лъжи, изневери или квото още щете става на въпрос. "Приятел" специално ми е много силна дума и няма място около такива истории. По същата причина не искам да съм "приятел" с познатите на моята. Щото преди всяко излизане има "ама да не споменеш нещо за А, Б и В!" и всякакви подобни простотии.

# 73
  • Мнения: 20 026
А така. Само така се живее 200 години.

# 74
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 017
А ако не знаеш? Щото примерно приятелят ти не тръби насам-натам какви ги върши?!

# 75
  • Мнения: 296
А така. Само така се живее 200 години.

Не държа да живея до 200 аз. Може до 30, ама да си се уважавам през целия си живот аз себе си. За другото - боли ме ханша..

# 76
  • Мнения: 20 026
30, ама скучни от сърце.
Моралистите живеят поне до 100, да се мъчат.

# 77
  • Мнения: 296
Koe му е скучното на тва да не слушам авера с коя шаврантия е преспал или съседа кого лъгал? Да ви имам интересите пък... най- малкото не ви спирам да си изпитвате удоволствие от тях, де. Различни хора, различни идеали.

# 78
  • София
  • Мнения: 38 674
Да седят пред блока и да обсъждат кой къде с кого какво....
Добре, че нямаме пейка пред входа!
А, ама това мъж ли е? Споко, на теб никой нищо няма да ти довери.

# 79
  • Мнения: 2 221
Както спомена една колежка по нагоре - щом нейният мъж не е спал с "най-добрата" приятелка, всичко е наред.
Но да ви питам нещо. Ако се разведете един ден, недай Боже, и приятелката ви реши да започне връзка с бившия ви мъж - ще останете ли приятелки. На практика и да спи с него - това не е изневяра и не би трябвало да ви притеснява.

# 80
  • Мнения: 20 026
Нямаме брак, нямаме проблем. Да спи. Щом е бивш, за нас е само сън.

# 81
  • София
  • Мнения: 38 674
Ами която иска да си троши главата с оня, да си я троши.

# 82
  • Мнения: 12 858
На мен ми се струва малко странно, всички близки да отхвърлят тази жена, защото изневерила на мъжа си, избягала в чужбина и прочие. Тук не става дума за приятели, а за близките. Те може да не одобряват, каквото е станало, но да я отхвърлят тотално? Постъпила е лошо с него, добре, осъдително даже, но това е техен близък човек. Не по-малко осъдително е да го отхвърлиш, като не е убил никого, а този мъж даже я е приел.
Странно ми е.

# 83
  • София
  • Мнения: 38 674
Ама къде точно пише всички близки? Много относително понятие е "всички".
Най-голямата грешка е, че се е върнала, ама... случва се.

# 84
  • Мнения: 12 858
...
Ее дойде деня в който реших да се прибера при мъжът ми , той дойде да ме вземе.
Мислих си , че като се прибера ще бъде всичко различно, но от всички мой близки и негови бях изоставена. Беше ми тежко плаках всеки ден, стигах до мисълта да се самоубия.
Но бях се решила, че ще запазя семейството, което имах.
...
Та искам съвет от вас как да поправя всичко, как да погледна всички тези хора в очите и какво да им кажа.
Аз на мъжа й се чудя, че се е съгласил да се съберат отново, но той си знае.
Все пак щом той я е приел обратно, близките чак пък като такива съдници да се изживяват...

# 85
  • Мнения: 2 204
Може би има предвид общите им приятели.
И честно казано,  много хора ще й шушукат зад гърба при обстоятелствата, а и честно казано с право...

# 86
  • Мнения: 6 617
Скрит текст:
Нейна работа си е с кого спи.
Стига да не е с моя мъж.
Скрит текст:
Другото - голям човек е.  Относно изневярата, хубаво обобщение е това: https://www.obekti.bg/chovek/zashcho-horata-v-shchastliva-vrzka-izneveryavat

Ако искате да направите мръсно в бгмама, пуснете като анонимна тема: Мъжът на една съфорумка ме харесва, какво да правя?
Гарантирани поне 5 развода от раз.

# 87
  • Мнения: 5 260
Както спомена една колежка по нагоре - щом нейният мъж не е спал с "най-добрата" приятелка, всичко е наред.
Но да ви питам нещо. Ако се разведете един ден, недай Боже, и приятелката ви реши да започне връзка с бившия ви мъж - ще останете ли приятелки. На практика и да спи с него - това не е изневяра и не би трябвало да ви притеснява.
Щом ми е бивш не ме интересува изобщо. Ако искат и да се оженят даже. Но за такива случеи не съм чувала. Моите приятелки знаят историте с бившия ми и аз знам с техните бивши. Ако са били много хубави няма как да са ни бивши. Казваме си " щом Пенка го е оставила значи не е стока" и до там.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 06:49 от ЗЛОДЕИДА

# 88
  • Мнения: 3 251
Умни жени! От хубаво някоя не бяга.

# 89
  • Мнения: 6 204
А ако мъжът е избягал?

# 90
  • Варна
  • Мнения: 522
А ако мъжът е избягал?

Мъжете пък още по-трудно бягат. 9/10 пъти на жената и писва, мъжа може да си врътка куците схеми и да си стои с години... Няма да си разваля комфорта с драми я. Естествено има и изключения, но като става дума за изневери съм забелязала, че точно мъже си кретат с години с по 1-2 жени без да си притеснява особено.

# 91
  • Мнения: 3 251
Наистина мъжете не бягат. Те трудно биха се отказали от сигурното вкъщи, защото гледат много практично на живота.
Умните и да кривнат, знаят колко може да изтърпи жената и действат според нрава ѝ.

# 92
  • Мнения: 432
Повечето от жените биха зарязали семейството си с лека ръка,особено когато някой им се обясни в любов.

# 93
  • Мнения: 3 251
А някои като авторката чак заминават в чужбина.
Много мъже не са стока, но правилно е да се каже много хора не са стока.

# 94
  • Мнения: 1 848
Ако се разведете един ден, недай Боже, и приятелката ви реши да започне връзка с бившия ви мъж - ще останете ли приятелки.
Естествено, че не. Не бих пречила на любовта и не бих изживявала някакви драми, ама не си представям такова приятелство, където постоянно присъства бившият ми - пием кафе, говори ми за бившия ми, отивам й на гости, там е бившият ми, дава ми да дондуркам детето й, което е на нея и на бившия ми. Всичко, което съм й споделяла става и негово достояние и обратното, което съм споделяла на него - нейно. Просто такова приятелство не би оцеляло.

# 95
  • Мнения: 6 204
Наистина мъжете не бягат. Те трудно биха се отказали от сигурното вкъщи, защото гледат много практично на живота.
Умните и да кривнат, знаят колко може да изтърпи жената и действат според нрава ѝ.

Много зависи, мъжете бягат от истерични жени с кофти характер, не даващи, вечно недоволни и изискващи, и т.н. Също и ако се появи по-млада и отзивчива жена, тогава става съвсем лесно.

# 96
  • София
  • Мнения: 38 674
Имам вече 3-4 приятели мъже, разведени точно по такива причини. Жените стават яко истерични, изискващи, вманиачени в домакинството. Децата отлитат и те просто не могат да се гледат.
Нямат определена любовница. Изнесли са се и просто се наслаждават на спокойствието си.

# 97
  • Мнения: 12 858
Имам вече 3-4 приятели мъже, разведени точно по такива причини. Жените стават яко истерични, изискващи, вманиачени в домакинството. Децата отлитат и те просто не могат да се гледат.
...
Синдромът на празното гнездо в друг вариант: като изчезнат децата, изчезва всякакъв смисъл за връзката.
Което всъщност е жалко, защото отлитането на децата може да е чудесно ново начало - най-сетне сами двамата.

# 98
  • Мнения: 301
Не си нито първата, нито последната. Изневерите зачестиха много. Животът не е лесен, на хората им избива. Особено в много дълги връзки, рутината убива... Не разбирах изневеряващите преди и ги съдех, докато при мен не се появи ужасно силно желание и изкушение, не съм изневерила, но имах тази възможност. Ще кажа, не съдете, за да не бъдете съдени! И когато човек осъди друг, рано или късно преживява същото, убедила съм се.
На дамата не знам какъв съвет да дам. Връщане назад няма. А близките - приятели или роднини, не разбрах, какво толкова обсъждат все едно е убила човек.. Мисля, че с времето ще се размине всичко и ще поутихне.

# 99
  • Мнения: 2 221
Ти вече си изневерила. Просто не си правила секс.
Не е до неизживяни години, и на 50 да станеш пак ще си същата.

# 100
  • Мнения: X
Мъжът нали те е прибрал,няма да живееш с хората.Явно толкова са ти приятели,при 1 възможност ти обръщат гръб.

# 101
  • Мнения: 3 251
Това с първата възможност в странно.
Първа възможност е да са видели, че бере рози от градинката пред кметството.
А нейното е продължила с месеци сексуална връзка с някой си и заминаване в чужбина със същия.
Първа възможност...

# 102
  • Мнения: 17
Благодаря предварително!
Здравейте, мъж съм на 33, а партньорката е на 26г. Искам да чуя вашите мнения и съвети. Моля прочетете всичко и ще бъда благодарен за коментари и съвети.

Преди 4г легнах си веднъж с колежка, само секс без нищо. В него момент сме били сами, не бях правил секс отдавна и така се случи. Мина около година и нещо и намерих най-прекрасния човек на света.

Казвам последно какво се случи, а надолу съм обяснил колкото мога случая ни.

Наскоро направихме и 1во посещение при психолог където мненията ни се разминават.
Тя иска психоложката да ми обясни за по плавно преминаване към край на нашите отношения, защото тя не може да бъде с мен заради лъжата и изневярата, а и после време не съм я карал да се чувстява единствена, което също е така.
А моято версия при психоложката, че аз искам да си върна момичето, защото за мен тя е всичко.

Толкова мил, чист, праволинеен и верен, умна, а толковаааа красива!
Започнахме връзка, която да кажем е от около 2г и 6м.
Двамата ни събра комуникацията, разговорите по всяка тема, разбирането, слушането, зрителния контакт, подкрепата, също да знаеш че някой те мисли. Дори плановете и вижданията за живота гледаме по един и същ начин. Естествено дойде обичта и любовта.
Като всяка връзка сме имали караници. Някои дребни, други по големи но винаги сме устоявали на всякакви бури.

Нямахме още месец от запознанството и баща ми почина. Този човек беше неотлъчно до мен. Майка ми беше с онкологично заболяване също, но ходихме по лекари.
Към него момент нямаше как да зажиеем заедно заради грижите към нея. Така, че беше веднъж при мен, после в тях и така докато почина и тя наскоро юли месец.
През този период винаги сме били заедно. Намирали сме време за много почивки и екскурзии, заедно почнахме народни танци, обичахме да прекарваме времето си заедно. Обичаше семейството ми-майка ми изключително много, аз обичах нейното семейство.
Просто от началото на годината грижите покрай майка се увеличиха и моята половинка не знаеше кога ще дойде нейното време и много страдаше. Но казваше аз съм до теб и ще изчакам. Аз те обичам и искам да съм с теб. Естествено, че и аз я обичам и искам всичко с нея.
През 2022г я излъгах и то за някаква дреболия. Но я излъгах директно в очите. Попита ме дали съм се виждал с един приятел, а моят отговор беше не. Тя тогава каза край.
Защото тя на две неща държи-без лъжи и изневери.
А аз я излъгах директно в очите. Прости ми, но някак загубих и доверието, а то беше 100во доверие.
Тогава зачестиха и скандали, но преминахме и през този период.
Искаше семейство и деца от мен, но грижите покрай майка нямаше как да станат на него време.
Тя почина края на юли 2023г.
Края на септември докато бях навън просто се засяках с колежката. Намигна ми, смигна ми и ми писа. Подлъгах се и и отговорих чисто сексуално без никакви емоции и чувства. Не се стигна до физически контакт, а само чат.
И тя видя този чат. Тогава каза край на нашата връзка.
Като дете майка й е изневерявала на баща й. Тя от тогава има като травма и непоносимост.
Много прекрасен човек, много чиста душа и толкова леко ранима.
Тя е моето момиче и дълбоко съжелявам , че така я нараних.
Осъзнах грешката си и каквпо значи за мен и как искам всичко в този живот от нея.
Готов съм на всичко за нея.От ден 1ви винаги е имала достъп до телефона ми и си е играела, вдигала е на обаждания като не мога. Пълно доверие, защото никога съм нямал нищо.
Е стана и това нещо ,което и докарах на двама ни.
Вижда съжелението в очите ми, вижда обичта ми.
Но казва, че не може да прости. Как ще живее без доверие и за нея втори път доверие не може да се изгради.
по принцип винаги кажи речи двамата излизаме навън, двамата пазаруваме, двамата играем народни танци, двамата сядаме с общата ни компания.
Никакъв проблем нямам да сме само двамата, защото ние така или иначе сме двамата навсякъде.
Телефона никакъв проблем да гледа. Въпросната колежка повече съм спрял всякакъв контакт с нея и повече да не ме търси по никакъв повод.
Обичам си моето момиче и съм готов на всичко за нея. Тя в моите очи е съпруга и майка на децата ми.
Много я нараних, много е обидена.
Сега когато я потърся през повечето време агресира, казва задушаваш ме. Казва не те обичам, няма да се върна при теб.
Не те обичам, няма да се върна, няма как да те заобичам, защото ти в моите очи си лъжец и предател, а как да съм с такъв човек.

# 103
  • София
  • Мнения: 38 674
Ама я пак повтори. За какво точно се сърди гаджето? Че си я излъгал за какво?

# 104
  • Мнения: 5 421
Остави момичето на мира, ако ти пука за нея. И със следващата се опитай да не лъжеш.

# 105
  • Мнения: 6 204
Добре бе, баси драмата, че я е излъгал видял ли се с приятел или не. Това са дреболии, едва ли има някой да говори винаги истината, само истината и цялата истина. За чата вече кофти, но без физически контакт може някак да се преглътне. Нещо обаче не ми харесва в това момиче, прекалено праволинейно е, прекалено лесно слага края за дреболии - така не се живее, пич. Животът ти ще се превърне в ад покрай нея, а покрай грижите за родителите ти и загубата им, хич не ми изглежда да ти е била опора в тези моменти. Не знам, по добре я пускай по течението, а си търси друга по стабилна. И без чатове с колежки.

# 106
  • София
  • Мнения: 11 492
Ако си спал с въпросната колежка преди 4 г., а си с гаджето отпреди 2,6 г. и си я излъгал само за някаква среща с приятел и е видяла един чат с твоята колежка, ще ти дам един съвет: Бягай! Бягай, батенце, с 200, бягай, послушай съвета на психолога ли, който там ти го дава за "плавен край", направо - от раз!

Това чудно така ще ти стъжни живота. Ти сега я гледаш само в очите, ама след година-две-три? Дали?  Само да вметна, че може и ти да си поиграеш с телефона й. тя, като жена, със сигурност има по-мръснишки смс-и и чатове, ухажори вероятно и пр. Бягай! Втори шанс може и да нямаш! Ще ти постави ултиматум: веднага сватба, деца и брадва и си до там.

# 107
  • Мнения: 17
Въпросът, който ви задавам е как може да оправим положението. Изключително много държа на нея. Гарантирам, че няма нищо нито в телефона, нито някъде на живо. Като е с теб е само с теб. Това е една от многото хубави черти.


Благодаря предварително!
Здравейте, мъж съм на 33, а партньорката е на 26г. Искам да чуя вашите мнения и съвети. Моля прочетете всичко и ще бъда благодарен за коментари и съвети.

Преди 4г легнах си веднъж с колежка, само секс без нищо. В него момент сме били сами, не бях правил секс отдавна и така се случи. Мина около година и нещо и намерих най-прекрасния човек на света.

Казвам последно какво се случи, а надолу съм обяснил колкото мога случая ни.

Наскоро направихме и 1во посещение при психолог където мненията ни се разминават.
Тя иска психоложката да ми обясни за по плавно преминаване към край на нашите отношения, защото тя не може да бъде с мен заради лъжата и изневярата, а и после време не съм я карал да се чувстява единствена, което също е така.
А моято версия при психоложката, че аз искам да си върна момичето, защото за мен тя е всичко.

Толкова мил, чист, праволинеен и верен, умна, а толковаааа красива!
Започнахме връзка, която да кажем е от около 2г и 6м.
Двамата ни събра комуникацията, разговорите по всяка тема, разбирането, слушането, зрителния контакт, подкрепата, също да знаеш че някой те мисли. Дори плановете и вижданията за живота гледаме по един и същ начин. Естествено дойде обичта и любовта.
Като всяка връзка сме имали караници. Някои дребни, други по големи но винаги сме устоявали на всякакви бури.

Нямахме още месец от запознанството и баща ми почина. Този човек беше неотлъчно до мен. Майка ми беше с онкологично заболяване също, но ходихме по лекари.
Към него момент нямаше как да зажиеем заедно заради грижите към нея. Така, че беше веднъж при мен, после в тях и така докато почина и тя наскоро юли месец.
През този период винаги сме били заедно. Намирали сме време за много почивки и екскурзии, заедно почнахме народни танци, обичахме да прекарваме времето си заедно. Обичаше семейството ми-майка ми изключително много, аз обичах нейното семейство.
Просто от началото на годината грижите покрай майка се увеличиха и моята половинка не знаеше кога ще дойде нейното време и много страдаше. Но казваше аз съм до теб и ще изчакам. Аз те обичам и искам да съм с теб. Естествено, че и аз я обичам и искам всичко с нея.
През 2022г я излъгах и то за някаква дреболия. Но я излъгах директно в очите. Попита ме дали съм се виждал с един приятел, а моят отговор беше не. Тя тогава каза край.
Защото тя на две неща държи-без лъжи и изневери.
А аз я излъгах директно в очите. Прости ми, но някак загубих и доверието, а то беше 100во доверие.
Тогава зачестиха и скандали, но преминахме и през този период.
Искаше семейство и деца от мен, но грижите покрай майка нямаше как да станат на него време.
Тя почина края на юли 2023г.
Края на септември докато бях навън просто се засяках с колежката. Намигна ми, смигна ми и ми писа. Подлъгах се и и отговорих чисто сексуално без никакви емоции и чувства. Не се стигна до физически контакт, а само чат.
И тя видя този чат. Тогава каза край на нашата връзка.
Като дете майка й е изневерявала на баща й. Тя от тогава има като травма и непоносимост.
Много прекрасен човек, много чиста душа и толкова леко ранима.
Тя е моето момиче и дълбоко съжелявам , че така я нараних.
Осъзнах грешката си и каквпо значи за мен и как искам всичко в този живот от нея.
Готов съм на всичко за нея.От ден 1ви винаги е имала достъп до телефона ми и си е играела, вдигала е на обаждания като не мога. Пълно доверие, защото никога съм нямал нищо.
Е стана и това нещо ,което и докарах на двама ни.
Вижда съжелението в очите ми, вижда обичта ми.
Но казва, че не може да прости. Как ще живее без доверие и за нея втори път доверие не може да се изгради.
по принцип винаги кажи речи двамата излизаме навън, двамата пазаруваме, двамата играем народни танци, двамата сядаме с общата ни компания.
Никакъв проблем нямам да сме само двамата, защото ние така или иначе сме двамата навсякъде.
Телефона никакъв проблем да гледа. Въпросната колежка повече съм спрял всякакъв контакт с нея и повече да не ме търси по никакъв повод.
Обичам си моето момиче и съм готов на всичко за нея. Тя в моите очи е съпруга и майка на децата ми.
Много я нараних, много е обидена.
Сега когато я потърся през повечето време агресира, казва задушаваш ме. Казва не те обичам, няма да се върна при теб.
Не те обичам, няма да се върна, няма как да те заобичам, защото ти в моите очи си лъжец и предател, а как да съм с такъв човек.


Последна редакция: вт, 07 ное 2023, 19:13 от genuezeca

# 108
  • Мнения: 2 204
Добре де... Попитай я реално, наистина ли е такъв голям проблем, че си излъгал за някакъв си приятел? Защо излъга всъщност, какво толкова лошо има че си видял този човек?
Има нещо не съвсем чисто за тази лъжа.

А за колежката какво точно си й писал, нещо сексуално ли?
И твоята приятелка защо е видяла този чат - да не би да ти следи разговорите?

Наистина е много лошо това, някой да къса връзка заради незначителни неща.
Ще те съди цял живот за всичко.

Ако нещата наистина са толкова невинни, колкото твърдиш, тя явно не те обича достатъчно.
По-добре щом е казала "Не" я остави, не плавно, а рязко.

# 109
  • Мнения: 17
За лъжата и обясних всичко. Каза направо е тотална глупост и нещо дребно, но се е случила.
Чата е сексуален. За около 10мин незнайно как съм се изключил и чисто и просто за секс се говори.
И тя от тук нататък казва как ще живея с недоверие, защото веднъж си ме излъгал за глупост, сега и чата. Откъде да знам, че след време и с дете няма да ме излъжеш за нещо повече и тогава да ми изневериш. Доверие веднъж загубено не можело да се спечели наново или да се изгради.


Добре де... Попитай я реално, наистина ли е такъв голям проблем, че си излъгал за някакъв си приятел? Защо излъга всъщност, какво толкова лошо има че си видял този човек?
Има нещо не съвсем чисто за тази лъжа.

А за колежката какво точно си й писал, нещо сексуално ли?
И твоята приятелка защо е видяла този чат - да не би да ти следи разговорите?

Наистина е много лошо това, някой да къса връзка заради незначителни неща.
Ще те съди цял живот за всичко.

Ако нещата наистина са толкова невинни, колкото твърдиш, тя явно не те обича достатъчно.
По-добре щом е казала "Не" я остави, не плавно, а рязко.

# 110
  • Мнения: 336
Колко мъка има по тоя свят!!!!

# 111
  • Варна
  • Мнения: 1 791
"....Подлъгах се и и отговорих чисто сексуално без никакви емоции и чувства. Не се стигна до физически контакт, а само чат."
Това плюс лъжата в която те е хванала обяснява нещата. Не казвам, че е права, но явно си има страхове в повече и за нея е основателно. В момента и да я гониш, няма да стане - може би малко като й отмине, ще си даде сметка, че не си струва да реже така. Ама междувременно могат много неща да се случат.
Честно да ти кажа, аз бих се издразнила на "чисто сексуалния" отговор, по друга причина - белег на незрялост ми идва. То трудно се обяснява, ама даже и някак... нечистоплътно.

# 112
  • Мнения: 432
genuezeca   Признавам си,че не те изчетох до край,ами ти буквално си я издигнал на пиедестал.
Кой обича лъжата и изневярата?! Какво като е имало изневяра в семейството й?!
Сигурна съм,че и тя те е лъгала,всеки лъже съзнателно/несъзнателно!
Реално за да обърнеш внимание на колежката,значи че във връзката не си удовлетворен,което може да се счете за изневяра,да.
Гадно й е било,че не си и обръщал толкова внимание,колкото на умиращата ти майка,ай сиктир,бе.
Да си беше направил изводите още тогава за нея,ами ако беше ти на легло,тя щеше ли да се грижи за теб?
Нямам предвид да ти носи супички и да е до теб,а да те обгрижва изцяло,обикновено така разбираш дали един човек е за теб.
Връзката се гради на доверие,а тя ти е нямала никакво доверие през цялото време...
С какъвто и мъж да се събере,тя трябва да се научи да има доверие,иначе няма файда.
Ти понеже си имал доверие мислиш,че тя никога не те е лъгала и изневерявала,нито си и правил скандали за миналото й.

# 113
  • Мнения: 17
Може и незряло да го наречем, че това е страшно сериозен човек и очаква същото. Имаше го същото.
Бях оставил всякакви такива неща зад гърба си.
Просто веднъж... И липсата на доверие стана страшно.
А време да се даде, много неща могат да станат. Не искам да я губя, но тя пък казва не те искам, няма и да обичам човекът, в който си се превърнал-лъжец и измамник.


"....Подлъгах се и и отговорих чисто сексуално без никакви емоции и чувства. Не се стигна до физически контакт, а само чат."
Това плюс лъжата в която те е хванала обяснява нещата. Не казвам, че е права, но явно си има страхове в повече и за нея е основателно. В момента и да я гониш, няма да стане - може би малко като й отмине, ще си даде сметка, че не си струва да реже така. Ама междувременно могат много неща да се случат.
Честно да ти кажа, аз бих се издразнила на "чисто сексуалния" отговор, по друга причина - белег на незрялост ми идва. То трудно се обяснява, ама даже и някак... нечистоплътно.

# 114
  • Мнения: 32 018
Остави жената на мира.
Явно е отвратена от теб, логично.
Намери си някоя, която няма проблем да си лягаш с която и да е.
Но ще  трябва и ти да и разрешиш такова нещо.
Търси отворени връзки. За това ставаш. Приеми го.
И бъди малко по-честен. Като не можеш се една, си го казвай на жените, а не лъжи.

# 115
  • Мнения: 17
Не съм легнал, няма и да легна с друга.
Осъзнах какво съм сторил. Казах си, че аз съм виновен и никъде не съм търсил извинение. Нито в случващото си последните месеци, още по-малко в нея.
Осъзнах си грешката и какво точно е тя за мен. Така, че да си говорим празни приказки, че ми трябвало отворени връзки. Дръж си глупостите за себе си.


Остави жената на мира.
Явно е отвратена от теб, логично.
Намери си някоя, която няма проблем да си лягаш с която и да е.
Но ще  трябва и ти да и разрешиш такова нещо.
Търси отворени връзки. За това ставаш. Приеми го.
И бъди малко по-честен. Като не можеш се една, си го казвай на жените, а не лъжи.

# 116
  • Мнения: 20 026
Е, човек, когато си повърхностен и със слаб ангел, не се сърди на другите, а остави и тя за нея си да избира. Като не я кефи, не може да прости, чао-чао.
Намери си някоя като теб – лалалала, простотии, иху-аху и на другия ден няма нищо, всичко ви е наред. Има такива жени.

# 117
  • Мнения: 17
Никъде не съм казал, че съм такъв. Нито имам такъв пример в семейството нито нищо.
Спрямо връзка и семейство аз също съм праволинеен. Не съм мислил или правил нещо зад гърбът й.
Е случи се нещо, което не съм искал и никога не съм мислил, че на моята глава.
Дори тя самата видя в очите ми разкаянието.
Човешки същества сме, никой не е застрахован.
Но си осъзнах грешката.

Е, човек, когато си повърхностен и със слаб ангел, не се сърди на другите, а остави и тя за нея си да избира. Като не я кефи, не може да прости, чао-чао.
Намери си някоя като теб – лалалала, простотии, иху-аху и на другия ден няма нищо, всичко ви е наред. Има такива жени.

# 118
  • Мнения: 432
Да,тя колежката те е заплашила с убийство,абе човек научи се да бъдеш отговорен за грешките си.

# 119
  • Мнения: 17
Точно, че съм отговорен. Разбрах си грешката. Разбрах и осъзнах всичко.
Казал съм съжелявам, извинявай, говорихме на темата и не бягам от разговор.
Поисках прошка и шанс.
Старая се по всякакъв начин да си я спечеля отново


Да,тя колежката те е заплашила с убийство,абе човек научи се да бъдеш отговорен за грешките си.

# 120
  • Мнения: 32 018
Ако не те беше хванала и разбрала, щеше да си вееш байряка още.
Съжаляваш, че си разкрит всъщност . Различно е от съжаляване за самата изневяра.

# 121
  • Мнения: 5 260
Цялата работа е там, че ти си се вкопчил в нея, защото си останал сам без родители и то съвсем наскоро. Явно си бил много ангажиран с отговорноста към майка си, щом си допуснал да ти се качи тази мацка на главата, до толкова, че да ти проверява телефона. За мен е недопустимо да ровя в чужд телефон и да проверяват моя. Сори, но тя не е читава, ти също, щом си я оставил да те върти така.

Последна редакция: вт, 07 ное 2023, 21:37 от ЗЛОДЕИДА

# 122
  • Мнения: 7 488
Защо повечето мъже, не си давате сметка, как наранявате жените с безотговорното си, повърхностно отношение и когато на нея, ама наистина й писне и каже Край, се сещате, какво сте загубили? Дежавю имам направо.
Доверието е скъп дар, който се дава на човек, който го оправдава. Когато 2, или 3 пъти пораднеш в една и съща ситуация, наистина преосмисляш приоритетите си.
Постарай се малко повече, може и да ти прости след време. После пак си легни или чати с колежката.

# 123
  • Мнения: 20 026
Да бе, непростимо.
Зависи от човека.
На последния като го усетих как лъготи и маже, прави ми се на хрисим, та и мен на мамуна се пробва да прави, как пък няма да не му проверя устройствата.
Е, права бях, хванах фалша. И добре, че беше навреме.
Грам скрупул нямам, ако се касае за фалш и двуличие.

# 124
  • Мнения: 7 488
Телефони никога не съм проверявала.
Но, то всичко се усеща и няма начин, в тоя живот да ме правят на балама.
Важното е да покажеш границата си на търпение. Който се интересува, няма да я премине.

# 125
  • Мнения: 32 018

Постарай се малко повече, може и да ти прости след време. После пак си легни или чати с колежката.
Няма да прости.
Прошката е билет за следваща изневеря.
Много такива дето са прощавали са си патили. Милото вижда каква е прощаваща и пак почва.
Да търси нова жена и да внимава.

# 126
  • Мнения: 2 204
Има значение, че е имало изневяра в семейството й.
Детските травми ни правят това, което сме.
Аз честно казано не знам, дали бих се доверила повече на човек, който си "секства" с колежки.

Ще ме държи постоянно под стрес и накрая ще го зарежа.
Самият факт, че един човек е поискал да прави това говори, че не е гаранция как ще се почувства в бъдеще спрямо някоя друга колежка.
И да се разкайва, не всеки е способен да прости, а да забрави съвсем.

Единственото, което ми говори, че може би има някакъв шанс, е че не е сложила още край, а се мотае с теб по терапевти.
Иначе щеше да отсече и да си замине.

# 127
  • Мнения: 17
Защо трябва да е билет за следваща. Не всеки мисли за следваща. И никога никой не може да сбърка и да поиска прошка. А прошката значи още изневери.?



Постарай се малко повече, може и да ти прости след време. После пак си легни или чати с колежката.
Няма да прости.
Прошката е билет за следваща изневеря.
Много такива дето са прощавали са си патили. Милото вижда каква е прощаваща и пак почва.
Да търси нова жена и да внимава.

# 128
  • Мнения: 32 018
Да, прошката значи да ти се качат на главата.

# 129
  • Мнения: 17
И искате да кажете, че всички са еднакви и няма различни хора. И никой не се поучава от грешката си.
И че всеки щом му простят един няма, който да се замисли над нея?


Да, прошката значи да ти се качат на главата.

# 130
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 017
Остави момичето. Имате различни ценностни системи явно.
И в следващата връзка имай лично пространство, например твоя телефон да не пипа никой друг. И си имай някакви твои хобита. Какво е това непрекъснато да сте заедно?! Ужас.

И стига си цитирал след всеки пост, ясно е на кого отговаряш.

# 131
  • Мнения: 17
Хобита колкото искаш паралелно още 2 спорта плюс танците. Тя е по затворена и осъзнах, няма смисъл да се мъкна по залите, а тя да стои сама и да се чуди какво да прави

# 132
  • Мнения: 2 221
Сетих се за оня дето в момент на слабост няколко пъти му направили фю-фю-фю докато само искал най-обикновен масаж.
Не знам защо се сетих за това.
Някои жени могат много умело да ни подхлъзнат. Много са гадни.

# 133
  • Мнения: 5 421
Авторе, пак ще питам, пука ли ти за нея? И ако да, защо не я оставиш на мира?
Постави се на нейно място. Ти искаш да приключиш с някого, не си щастлив там, а другия напира ли, напира и търси начин да те накара да си стоиш нещастен. Защо?

# 134
  • Мнения: 20 026
Защото е себичен и егоист. Иска да възвърне своето усещане за любов, обич, връзка.

# 135
  • София
  • Мнения: 38 674
Във всеки случай, щом тя не иска да се връща, значи не иска!! Ако наистина я обичаш, ще уважиш волята й.
Опитите за връщане са изключително жалко и мъчително нещо, което определено не си струва.

# 136
  • Мнения: 3 753
Остави момичето на мира. Обичаш я, пък не уважаваш решението и, нещо не се връзва.

# 137
  • Мнения: 6 204
Добре, защо той да е толкова крив? Излъгал я е за нещо дребно, което не я засяга, за секс чата с колежката не е ок, но не е имало туй в онуй, така че пак не е повод за раздяла, освен това не разбрах как тя е разбрала- ако е ровила в телефона му, имаме сериозен проблем с нея. Дали ако казуса беше зададен от жена, щяхте да реагирате по същия начин или стандартното да бяга с 200 и да се спасява?

# 138
  • София
  • Мнения: 38 674
Да, аз изхождам от моя казус. В един момент няма значение кой крив, кой прав. Нещо като се е счупило, като единия от двамата, независимо от пола, е взел твърдо решение за раздяла, след това каквото и да лепите, е залепено, закрепено, криво ляво...
Прехвърляте си вина като гадна топка черва, която е по-добре да хвърлите в боклука!

# 139
  • Мнения: 7 488
Много хора се разделят и после се събират, но най- важното в случая е, да си осъзнаеш грешката, да искаш да се промениш, да зачеркнеш стария модел на поведение към човека отсреща и като цяло нещата да се променят,  но ми се струва, че автора е дребен тарикат на едро, който си кара по стария начин и сега разбрал, че номерата повече не му минават, та взел да се тръшка.
Ми, като станеш отговорен и сериозен човек, който я дарява с внимание и грижа, може и тя да преосмисли връзката ви.
Но, докато си лайно,  определено нямаш шанс.

# 140
  • Мнения: 17
Хора изключително много коментари, че дори някои и обидни. Няма проблем за обидните аз си го послах.
Казах, че съм осъзнал грешката си и не искам да я повтарям.
Казах, че отодихме на терапевт и отделно си запазих час сам за терапевт да видя къде във времето съм сбъркал спрямо нея и да го изчистя.
На всеки може да сбърка, бегрешни хора няма.
Веднъж не съм потърсил оправдание.
Сбърках, осъзнавам го. Виждам в очите й, че ме обича. Тя вижда я моите също.
Попитах и помолих как може да изтрия обидата.
Разкайвам се всяка минута за това, че я нараних.

# 141
  • Мнения: 7 488
Щом си осъзнал грешката си, спрямо нея, се постарай малко повече и не допускай такива в бъдеще. Сега я остави да размисли, дай й време, може, като види в теб някаква промяна да ти прости. Винаги има шанс.
И стига, рива, като вдовица за х....щото ,нещото което много отблъсква жените в един мъж е мекушавост, реване и драми.

# 142
  • Мнения: 17
Благодаря.
Първоначално я притиснах и се задуши...
Но благодаря и ще взема коментарът ви под внимание


Щом си осъзнал грешката си, спрямо нея, се постарай малко повече и не допускай такива в бъдеще. Сега я остави да размисли, дай й време, може, като види в теб някаква промяна да ти прости. Винаги има шанс.
И стига, рива, като вдовица за х....щото ,нещото което много отблъсква жените в един мъж е мекушавост, реване и драми.

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Моето мнение е, че момичето не харесва определени черти у теб и, така или иначе, е обмисляла раздяла. Това с чата просто е наклонило везните, които поначало не са били особено стабилни.

# 144
  • София
  • Мнения: 35 209
Човек, остави я да си изчисти концепцията за теб в главата, с притискане и мелодрама можеш само да я отвратиш.
Извинявай, ама аз тук не виждам психолог какво ще ви помогне, нито как ти ще си намериш грешките спрямо нея - съвсем ясни са.

Дай твърда и категорична позиция и се оттегли, решението е в нея.

# 145
  • Мнения: 17
Не е обмисляла раздяла.
Дори говорихме за семейство.
Просто тогава направих това.
Изключително много я нараних, когато беше готова да ми даде всичко-семейство, дете.
Искаше НИЕ и да сме семейство

# 146
  • София
  • Мнения: 2 603
Ами представи си как двамата сте си говорили такива сериозни неща и изведнъж ти разбираш, че тя си чати с колега, който ѝ е смигнал на улицата. Някакси любовта в твоите очи сигурно ще се поизпари, нали? Много е лесно да се повтаря как няма безгрешни хора и всеки греши и се разкайваш, но ако ролите бяха обърнати, сигурно щеше да я зарежеш. Просто мъжете сте такива - очаквате задявки и закачки да ви се простят, защото аз всъщност я обичам Като я обичаш, да се беше сетил по-рано докъде ще доведе постъпката ти.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
То логиката с цялата случка е съвсем проста. И аз да съм и аз няма да се занимавам да прощавам.

Начало на връзка и хоп тъпа лъжа за глупост. Сигнал за много последващи такива. После секс чат, с бивша секс приятелка, на куп с тъпата лъжа и то в началото на връзката си е перфектната комбинация да не влагам нищо повече.
Не съм расла в семейство с изневери и т.н и мнителна не съм.

# 148
  • София
  • Мнения: 38 674
Ок. Тогава ти казвам един трик. Млъкни. Не говори, не се обаждай, трай си. Ама не ден два. Докато тя не те потърси. Каквото и да ти струва, не досаждаш.
Когато се обади и успеете да се видите, не говори за миналото. Ама нито дума. Ако тя завие натам, говори за времето.

# 149
  • Мнения: 5 260
Добре де... какво каза терапевта?

# 150
  • Мнения: 12 858
Чудя се пък аз защо й каза, че не си виждал ОНЗИ приятел. Защо? А тя как разбра, че си го виждал?
Дай да разнищим това прегрешение, на мен не ми е ясно.

# 151
  • София
  • Мнения: 38 674
То па едно прегрешение!

# 152
  • Мнения: 6 204
То па едно прегрешение!

Но е повод за раздяла според нея. Така че наистина нека сподели подробности, може от там да излезе заека

# 153
  • Мнения: 12 858
То па едно прегрешение!

Но е повод за раздяла според нея. Така че наистина нека сподели подробности, може от там да излезе заека
Това може да ни даде друг поглед за казуса. Как единият знае, че другият срещнал Еди кого си?
Представям си да питам ММ дали се е срещал днес с Пешо, той казва "Не", аз знам, че е да. Как така? Напълно безсмислена ситуация, която при нас няма да се случи никога.

# 154
  • Мнения: 17
Тя ме попита ако ролите бяха разменени.
Прекалено много я обичам, щях да бъда ядосан първо, щях да разнищя после.
Но толкова много я обичам, че всичко бих простил и преглътнал


Ами представи си как двамата сте си говорили такива сериозни неща и изведнъж ти разбираш, че тя си чати с колега, който ѝ е смигнал на улицата. Някакси любовта в твоите очи сигурно ще се поизпари, нали? Много е лесно да се повтаря как няма безгрешни хора и всеки греши и се разкайваш, но ако ролите бяха обърнати, сигурно щеше да я зарежеш. Просто мъжете сте такива - очаквате задявки и закачки да ви се простят, защото аз всъщност я обичам Като я обичаш, да се беше сетил по-рано докъде ще доведе постъпката ти.

# 155
  • Мнения: 1 848
Секс чат си е повод за раздяла. Момичето е на 26, няма смисъл да проточва тази връзка, нищо не делят, нищо не ги свързва. Чак по семейни психолози я мъкне, на нейно място бих се замислила това ли искам от живота на 26 години! Драми, семейни проблеми, секс чатове с палави колежки и терапия? Не.

# 156
  • Мнения: 7 488
Авторе, звучиш ми, като герой на Шекспир.
Драматизмът  ти е в повече, май.

# 157
  • Мнения: 32 018
И искате да кажете, че всички са еднакви и няма различни хора. И никой не се поучава от грешката си.
И че всеки щом му простят един няма, който да се замисли над нея?


Няма такова нещо. Мъжете са различни.Имат различна дължина на тялото, на пенис, килограми, различна коса, характер, хобита, възпитание, поведение, много неща.
Но си остават мъже.
Както щеш го разбирай.

Тя ме попита ако ролите бяха разменени.
Прекалено много я обичам, щях да бъда ядосан първо, щях да разнищя после.
Но толкова много я обичам, че всичко бих простил и преглътнал



Ха, друга песен ще пееш ако беше се случило.

# 158
  • Мнения: 6 204
Нищо не е направил, стига сте му задълбочавали и без това напълно излишното чувство за вина. Не че нещо, ама докато родителите ми умират някаква кокошка да ми пили нервите, че не и обръщам внимание, не секс чатове, ами директно съм и подпечатал пътния лист

# 159
  • София
  • Мнения: 1 718
Секс чатовете с колежки или виртуалните с разни непознати каки, ги правят повечето мъже. Когато се отегчават, тъпо им е или и те не знаят защо. Друг е въпросът да успеят да убедят партньорката, че нещата са само чат и няма помисли за нещо реално. Няма как да се знае. Но често го правят, когато партньорката ги пренебрегва сексуално или ги задушава.
Случвало ми се е да съм в чата с приятелка, в различни държави и си лафим по женски. Изведнъж вика "спи ми се, ако искаш чати си с мъжа ми". Не знам защо приех, нямах нищо към него. Той, обаче, като се отплесна, изведнъж ми заговори за тройки, за негови сексуални фантазии, как тя не го разбирала и т.н. Отговарях му в рамките какво мисля по едно или друго и му дадох съвет да ги сподели с жена си. И за секунди не съм му давала да се разбере, че може аз да му ги изпълня. И го посъветвах да трие всичко. Идиотът не ме послуша. На другата сутрин тя видяла всичко. И познайте - виновната и лошата се оказах аз! Жената се почувства унизена и обидена, че той ми е споделял тайни от техния сексуален живот. Беше в потрес как с такава лекота сме си говорили на толкова интимни теми. И се скара с мен! Той ме потърси пак на чат да ми се обяснява и го блокирах директно. Разказвам ви го откровено да видите как едно недоразумение може да оплете доста нещата. И аз съжалявам, че му се вързах на акъла да мина на неговите теми. Но нямах грам умисъл към мъжа й.
В случая с колежката не е било май така.
Не знам, говори й откровено, че за теб такъв чат нищо не значи и изобщо не си имал и намерение да имаш нещо с колежката.
Но дали наистина е така, само ти си знаеш. Ако държиш на нея и ти прости, не повтаряй това!

# 160
  • Мнения: 20 026
Правят го комплексарчета. АКо не им е гот с жената – изневерява директно или ѝ казва какво не го кефи, или си биеш шута. Даже и топки нямат да са истински мачовци. Зад монитора леснинко да се правят на мъжчета.
Емоционалната изневяра е много по-гадна от физическата.

# 161
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 017
Тя ме попита ако ролите бяха разменени.
Прекалено много я обичам, щях да бъда ядосан първо, щях да разнищя после.
Но толкова много я обичам, че всичко бих простил и преглътнал
А, ами ето. Щом не ти прощава всичко, значи не те обича. Нито толкова, нито прекалено. Айде прекратявай вече и стига драми.

# 162
  • Мнения: 588
Аз ако съм на 26 години, мнооого хубава и умна не бих се занимавала изобщо повече с мъж, който знам, че е имал секс чат, с който и да е, колкото ще минути.
Сега също не бих:)
Може би ако имаме няколко малки деца и много години заедно - бих се позамислила, да опитаме да пооправим нещата. Ама доверието вече е счупено.

Както и да го мисля, не разбирам защо би останала с теб?!? Тя е само на 26, гаджета сте още, нищо нямате да делите, защо би си го причинила? В периода на млади гаджета нали това е идеята, да отсееш тези дето не стават, да видиш червените лампи и да търсиш читав мъж/жена.
Защо да започва семейния си живот още от начало с недоверие, проблеми, счупено доверие и евентално неверен мъж?
Навън е пълно със свестни мъже, а тя има време още да срещне много от тях.
Семейството е един дълъг път, много години, трудности, бременност, деца, безсъния, болести, недоспиване, стрес и много щастие и любов, защо би го започнала това всичкото с някой, който отначалото още не я уважава, обича и харесва достаъчно?

# 163
  • Мнения: 7 488
Страшна логика щом обичаш, всичко трябва да прощаваш.

# 164
  • София
  • Мнения: 38 674
Е това с приятеля е такава дреболия, че....

# 165
  • Мнения: 6 617
Авторе, звучиш ми, като герой на Шекспир.
Драматизмът  ти е в повече, май.

Ще помоля, ако може, да не подценяваме шекспировите герои чак пък толкова...

# 166
  • Мнения: 2 221
...Случвало ми се е да съм в чата с приятелка, в различни държави и си лафим по женски. Изведнъж вика "спи ми се, ако искаш чати си с мъжа ми". Не знам защо приех, нямах нищо към него. Той, обаче, като се отплесна, изведнъж ми заговори за тройки, за негови сексуални фантазии, как тя не го разбирала и т.н...
На това му се вика курка пан.

# 167
  • Мнения: 5 260
Не разбрах терапевта какво каза по вашия случай.

# 168
  • Мнения: 17
При терапевта се сблъскваме. Тя иска плавно преминаване, а аз да се боря за нея.
Направихме една консултация разбрахме се за още 2-3 и тогава ще каже какво мисли.

# 169
  • София
  • Мнения: 38 674
Тази борба отблъсква много.

# 170
  • Мнения: 17
А какво предлагате да направя

# 171
  • Мнения: 2 221
А какво предлагате да направя
Всеки по пътя си. Тя е решила, че е време за раздяла. Ако не е сега ще е след време. Има вероятност, ако решиш да я пуснеш тя пък да се задърпа да стои. Но щом те е нарочила за паталогичен лъжец нещата не са добре.
За това всеки по своя път, на теб една голяма обеца, и със следващата на чисто и откровенно. И никакви споделяния с коя си спал преди нея.

# 172
  • София
  • Мнения: 38 674
А какво предлагате да направя
Аз писах назад. Нищо. Което пак ще е огромно усилие за теб. Не звъниш, не пишеш, не говориш за "това", не досаждаш.

# 173
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 017
Кви сте такива?! Чакате психолога да вземе решение вместо вас?! Тя нали не иска да е с теб, казва край и толкова, после да ходи да си лекува травмите, нанесени от теб при психолог. Съответно ти твоите. Ама да вземете решение дали плавно да се разделите???

# 174
  • Мнения: 7 488
Що си давате парите за терапевти, за такива банални неща, не знам? Разбирам да спасяваш 20 годишен брак, и пак мисля, че не бих.
Приятели, кръчми и социален живот, нямаш ли?
По- добра терапия от това няма.

# 175
  • Мнения: 1 848
genuezeca, всъщност вие от смъртта на майка ти до раздялата не сте заживели заедно, правилно ли разбирам?

# 176
  • София
  • Мнения: 38 674
Аз разбрах къде е ключа от палатката!
Ти си я мотал две години и половина!
Не сте живели заедно. Иди си - Доди ми. Ами при това положение, естествено тя е намерила този дребен ПОВОД.
Причината е, че ти си я мотал, мотал и тя един хубав ден се е усетила че не е обичана, ами мотана - смотана.

Последна редакция: чт, 09 ное 2023, 16:42 от Rockstar

# 177
  • Мнения: 1 339
При терапевта се сблъскваме. Тя иска плавно преминаване, а аз да се боря за нея.
Направихме една консултация разбрахме се за още 2-3 и тогава ще каже какво мисли.
Ама тя и при терапевта казва че иска да се разделяте така ли? Ти тогава за какво се бориш точно?
Иначе аз не видях ти да си изневерявал, така че не знам защо проблема си го описваш в тема "изневяра".
Ама защо ти е тая мъка - тя ако не иска да сте заедно, ти няма какво да се бориш, борба има ако има проблем - и се търси решение, но и двамата искате да го преодолеете и да останете заедно.

# 178
  • София
  • Мнения: 38 674
Както се случва понякога, мъжката логика е малко ... неадекватна. Той се е фиксирал в дребни случки, а не може да види как е голямата картина.
Виждала съм още много подобни случки. Пак връзка около 3 г, срещи по хотели, иди си - Доди ми. И накрая той се тръшка защо тя му се била разсърдила за камъка на пръстена. Ами не е камъка, а дървената му глава.

# 179
  • Мнения: 12 858
Не ми се струва баш да е свирен вече мачът. Има една особеност, и тя е "плавното преминаване към раздяла".
Вие разделали ли сте се, късали ли сте с някого, било приятел, гажде, с когото и да е?
Думата "късам" да предполага постепенност и преходен период?
Тази жена не иска да къса. Тя иска да накаже автора за издевателството.
Сега въпросът е как да стане, така че тя да почувства, че той е наказан достатъчно и си е разбрал грешката, и че "повече така няма да прави".
Разбираш ли, авторе?
Мани ги тия терапевти. Помисли си как да се отдръпнеш от нея, така че да й дадеш простор да си поеме въздух. Но същевременно да вижда и чувства, че ти я обичаш. Каква борба, какви са тези пехливански термини. За любов говорим.
Такт, дистанция, но не голяма, демонстрация на преданост, но не безвкусна и просташка - ето така виждам добрият план.
А в детайли ти си го измисли, ти познаваш жената.

# 180
  • Мнения: 2 204
Принципно такова нещо като "Да се бориш за някого", в смисъл той да не те иска, пък ти да го мъчиш не е никак положително.

И няма такова нещо като "плавна раздяла".
Аз с един бивш се разделях плавно, бяхме "приятели" няколко месеца, дори държеше да му споделям за нови мъже в живота ми.
И накрая като реално си намерих нов мъж ме блокира от всякъде.

Тези хора все едно им доставя удоволствие да знаят, че някой ги обича и те държат на каишка, докато се мъчиш и надяваш.

Не си го причинявай.

# 181
  • Мнения: 1 848
Както се случва понякога, мъжката логика е малко ... неадекватна. Той се е фиксирал в дребни случки, а не може да види как е голямата картина.
Точно. Убедена съм, че жената е чакала, чакала, говорила му за деца, за брак... Първо баща му починал, изчакала, после майката болна, изчакала, накрая вече той останал сам и вместо ключ, два месеца по-късно вижда секс чат с друга. Светнала й е лампата, че насреща няма сериозни действия, а само думи и драматичност.

# 182
  • Мнения: 654
Не знам защо, но точно тия дребните лъжи мен ме стряскат най-много. Когато не виждам никакъв смисъл и причина да ме лъжат и все пак го правят. Странно ми е, че доста хора тук го смятат за нищо работа и излиза, че редовно се прави, а аз не съм усетила в живота си подобна необходимост. А като почнеш да се чудиш защо човекът е намерил за потребно да те излъже, лесно можеш да се вкараш във филми.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 718
Логиката е, че който лъже за малки неща, ще лъже и за големи. А има и патологични лъжци, които просто си лъжат както дишат.

# 184
  • Мнения: 6 617
Важното е, че ний не сме от тях, како Сийке...
Wink

# 185
  • Мнения: 301
Виж момче,
Никой от двамата не е прав. Нейните реакции са малко остри и прекалени. И твоето с колежката не е приятно, предполагам доста се е засегнала. И ти да й видиш такъв чат на телефона й, няма да ти стане приятно, признай си. Но на теб си ти е в кръвта това с оглеждането на колежки, заигравки, разбирам те. Сега понеже тя ти се дърпа и осъзнаваш, че може да я загубиш я искаш повече от всичко. Но гарантирам ти, съберете ли се пак, мине ли още някоя годинка, защото в дългите връзки рутината като се настани (от опит казвам) ти пак ще кривнеш, пак ще те грабне нещо диво и това е до природа (тук доста Бг Мами ще ме осъдят, но всеки се изкушава, стига да не прекрачи границата). Поне гледай да си криеш чатовете и просто повече ровичкане в чуждия телефон и от двете страни - не. Това си е лично пространство.
А съветът ми засега е дай й малко пространство, нека диша, нека усети липсата ти и сама ще дойде. Ако не- насила хубост не става. Не я притискай.

Последна редакция: пт, 10 ное 2023, 04:16 от angelika_

# 186
  • Мнения: 1 560
Ех, как невинно звучи това, как без да искаш разговорът завил в сексуална тематика. То така без да искаш и неусетно и ще праснеш някоя. Без да искал, тия на някой друг.

# 187
  • Мнения: 2 356
  Имаше един филм за една, която изневерила на мъжа си - била се разсеяла и то само се случило. Simple Smile

# 188
  • Мнения: 1 560
  Имаше един филм за една, която изневерила на мъжа си - била се разсеяла и то само се случило. Simple Smile
Е, как, изневиделица и съвсем случайно стават тия работи.

# 189
  • Мнения: 6 617
Един тост за разсеяните жени да вдигнем, предлагам аз.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 522
Проблема с лъжата е, че колкото по-тъпа е толкова по-зле, защото идва въпроса, ако ме лъже за тъпотии... дали не лъже за сериозни неща и то в очите, директно без капка срам. За чата няма да коментирам изобщо макар че за мен тук липсва много информация, която според мен се премълчава, но не мисля, че който и да е човек (мъж или жена няма значение) ще е ок да види секс чат на половинката си с когото и да е, това си е голямо неуважение, да не кажа че директно си показва, че все едно не ти пука за нейното присъствие в живота ти. Според мен не са само тези две ситуации проблема, доста по-натрупано и голямо е нещото, но като цяло, ако една жена се отврати от теб мача е свирен.

Общи условия

Активация на акаунт