Изневяра

  • 12 758
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 841
😳Рядко се чувствам тъпа…
Та, какъв е въпросът?

# 31
  • Мнения: 303
😳Рядко се чувствам тъпа…
Та, какъв е въпросът?

Защо, кога и как? И за бонус точки може да кажеш колко и какво.

# 32
  • Мнения: 2
Мъжът ми започна да спи с всяка докато бях в чужбина. Да историята е объркана, но просто исках съвети от всички вас.
Не се справих с текста. Анкетата ме хвърли в музиката. Записвам се с надеждата, че някой ще хвърли светлина в мрака на този лабиринт.
Мисля, че ако всичко е било красиво и задоволяващо във връзката ти, нямаше да изневериш. Нещо ти е липсвало, но какво - само ти си знаеш. Секс, внимание, ухажване, различност, адреналинът от криенето...

Няма какво да се самоубиваш, с времето всичко се забравя и заминава, сега колко време ще е нужно в твоя случай - не знам. На хората ще спре да им пука, ще има други неща за обсъждане. Мъжът ти щом ти е простил, има шанс. И аз не разбрах кой е започнал да спи с всяка, мъжът ти или любовникът. Деца имате ли? Животът е като голяма река, тече и тече, всичко заминава. Нужно е време, а ти си помисли за себе си какво те е подтикнало към изневяра, ще ти е от полза да си знаеш. Няма да те нападам и да се подигравам, всички правят грешки.

# 33
  • Мнения: 442
Съвети за какво? Вие семейство нямате,всичко е приключило при изневярата от ваша страна.

# 34
  • Мнения: 32 275
Мъжът ми започна да спи с всяка докато бях в чужбина. Да историята е объркана, но просто исках съвети от всички вас.


Ми ша спи мноу ясно. Да не ти е длъжен с нещо Joy
Имала си 6 месечна връзка, не е като да си си препила с ракийка и да си разтворила краката без да искаш.
Нека спи. Тамън може и двамата да лепнете някоя болест и да стоплите, че малко чистота в интимни отношения няма да е излишна.
Историята е каквато ти си я направила. Мъжът ти турил и подправки за цвят. Ум да ти зайде.

# 35
  • Мнения: 3 276
Авторке, от ромски произход ли си? Имате ли деца? Сега като се прибра продължава ли да спи с други жени? Това неговото не е прошка.

# 36
  • Мнения: 3 841
Защо още сте заедно?

# 37
  • Мнения: 7 528
Един, два пъти брои ли се за изневяра?
P.S..с един и същ, де.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 945
И до колко пъти не се брои?

Мислех, че до определени сантиметри не се брои Laughing

# 39
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 143
Май за първи път ми се случва да не мога да разбера какво аджеба се пита... На въпроса Защо как да отговоря с Как?!
Ако 25 човека отговорят с "Как?" в анкетата, това как ще ти помогне, авторке? Същото и с "Кога?"

Laughing

# 40
  • Мнения: 32 275
Нивото на анкетата май обяснява нивото на авторката + и защо животът и е такъв какъвто е Grinning

# 41
  • Мнения: 6 666
Половината теми в този раздел са "Изневерих и сега съм сама и нещастна, какво да правя", а другата половина - "Тази свиня мъжът ми ми изневери и сега съм сама и щастлива, идвам за да се похваля".
Тоест отговора за авторката е - Жено, чети другата половина теми и се учи от експертките как да си щастлива докато си сама. Подсказвам - вземи си 1,2-5 котки, пускай снимки с тях и текст - Който не ме харесва, няма вкус и е самовлюбен нарцисист. Само за последния етикет гледай да го лепнеш преди на теб да са ти го лепнали, щото в тая област се спазва принципа - кой превари, той завари.
Успех и наслука.

# 42
  • Мнения: 2 256
От къде са тея хора?
Тя спала с един шест месеца, взело да мирише, изпарила се. Мъжът и разбрал, и той взел да спи с всяка дето види. Цялото село, всеки спал с всеки ли? Роднините гледат на кръв, щото и там не се знае кой с кой е спал, и кой на кой какъв се пада. Комунизъм, всичките общи.

# 43
  • Мнения: 7 528
Замириса на букет от тропически (венерически) болести 😆

# 44
  • Мнения: 6 246
Абе да гасят лампите и кой когото хване. Само някой да не изреве, че тука няма ред Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт