Изневяра

  • 12 394
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 224
Анкетата попада в топ форумната ми класация.

По въпроса с изневярата - всеки един трябва да има топки да понесе последствията на собствените си решения.

Честно - разкаяние не виждам, само съжаление, че са те хванали.

# 16
  • Мнения: 2 225
Шест месеца имах тайна връзка с едно момче, всяка вечер лъжех мъжът ми заради него. Минаха тези месеци докато един ден реших да замина да се махна от всички. Е това беше най-тъпото , което направих да замина.
"Да заминеш" не е било най-тъпото. Има нещо по-тъпо, ама не е глагол.
Аз отговорих на анкетата с "WTF".

# 17
  • Мнения: 3 229
Мисля, че ако всичко е било красиво и задоволяващо във връзката ти, нямаше да изневериш. Нещо ти е липсвало, но какво - само ти си знаеш. Секс, внимание, ухажване, различност, адреналинът от криенето...

Няма какво да се самоубиваш, с времето всичко се забравя и заминава, сега колко време ще е нужно в твоя случай - не знам. На хората ще спре да им пука, ще има други неща за обсъждане. Мъжът ти щом ти е простил, има шанс. И аз не разбрах кой е започнал да спи с всяка, мъжът ти или любовникът. Деца имате ли? Животът е като голяма река, тече и тече, всичко заминава. Нужно е време, а ти си помисли за себе си какво те е подтикнало към изневяра, ще ти е от полза да си знаеш. Няма да те нападам и да се подигравам, всички правят грешки.

# 18
  • Мнения: 336
Поредната тема. Този път обаче авторът не е анонимен. Не, че има значение! Една тема и напуска.

# 19
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Анкетата е въпросник, тип лексикон.
Защо /сме изневерили/?
Кога?
Как?

# 20
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
За да стигнеш до изневяра,значи нещо не ти е достигало.
Замисли се.
Сгрешила си.Той не ти е простил.Върнал ти го е.
Аз мисля,че нямате бъдеще заедно .Все ще ти го натяква.
И е най-добре да спреш да се тормозиш.Ако можеш замини някъде пак,почни отначало.

# 21
  • Мнения: 296
Tва, ако го прочета така както си го написала и почвам да сричам, човек.

# 22
  • София
  • Мнения: 38 691
Това, че някой би простил след изневяра е чиста легенда като еднорозите и феите. Почва се една грозна игра на отмъщение, в която и двамата се озверяват и губят.

# 23
  • Мнения: 296
Това, че някой би простил след изневяра е чиста легенда като еднорозите и феите. Почва се една грозна игра на отмъщение, в която и двамата се озверяват и губят.

Веднъж гледах по NatGeo, мисля, един пингвин как спуква от бой друг пингвин, щот е спал с пингвинката му. Ний да не сме по- малко от един пингвин? Отмъщение, естествено Grinning

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Защо- за кеф
Кога - 24.06.2013
Как - Цепещ бамбук
Така добре ли е?

Егати тъпотията - поне свързано да беше изложил/а... "мисълта"си.

# 25
  • Мнения: 5 431
Аз пък ще кажа браво на автора, темата е чудесно обобщение на последните седмици в СО.
Едно време какви теми имаше...

# 26
  • Мнения: 1 848
Аз нещо не разбирам идеята?!

# 27
  • Мнения: 12 859
Анкетата е непълна.
Моля да се допълни с въпроса "Колко?".
Мерси.

# 28
  • София
  • Мнения: 38 691
Колко пъти? Един ли сто ли?

# 29
  • Мнения: 6 207
И до колко пъти не се брои?

Общи условия

Активация на акаунт