Изневяра

  • 12 758
  • 190
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 523
А ако мъжът е избягал?

Мъжете пък още по-трудно бягат. 9/10 пъти на жената и писва, мъжа може да си врътка куците схеми и да си стои с години... Няма да си разваля комфорта с драми я. Естествено има и изключения, но като става дума за изневери съм забелязала, че точно мъже си кретат с години с по 1-2 жени без да си притеснява особено.

# 91
  • Мнения: 3 251
Наистина мъжете не бягат. Те трудно биха се отказали от сигурното вкъщи, защото гледат много практично на живота.
Умните и да кривнат, знаят колко може да изтърпи жената и действат според нрава ѝ.

# 92
  • Мнения: 442
Повечето от жените биха зарязали семейството си с лека ръка,особено когато някой им се обясни в любов.

# 93
  • Мнения: 3 251
А някои като авторката чак заминават в чужбина.
Много мъже не са стока, но правилно е да се каже много хора не са стока.

# 94
  • Мнения: 1 891
Ако се разведете един ден, недай Боже, и приятелката ви реши да започне връзка с бившия ви мъж - ще останете ли приятелки.
Естествено, че не. Не бих пречила на любовта и не бих изживявала някакви драми, ама не си представям такова приятелство, където постоянно присъства бившият ми - пием кафе, говори ми за бившия ми, отивам й на гости, там е бившият ми, дава ми да дондуркам детето й, което е на нея и на бившия ми. Всичко, което съм й споделяла става и негово достояние и обратното, което съм споделяла на него - нейно. Просто такова приятелство не би оцеляло.

# 95
  • Мнения: 6 245
Наистина мъжете не бягат. Те трудно биха се отказали от сигурното вкъщи, защото гледат много практично на живота.
Умните и да кривнат, знаят колко може да изтърпи жената и действат според нрава ѝ.

Много зависи, мъжете бягат от истерични жени с кофти характер, не даващи, вечно недоволни и изискващи, и т.н. Също и ако се появи по-млада и отзивчива жена, тогава става съвсем лесно.

# 96
  • София
  • Мнения: 38 900
Имам вече 3-4 приятели мъже, разведени точно по такива причини. Жените стават яко истерични, изискващи, вманиачени в домакинството. Децата отлитат и те просто не могат да се гледат.
Нямат определена любовница. Изнесли са се и просто се наслаждават на спокойствието си.

# 97
  • Мнения: 12 888
Имам вече 3-4 приятели мъже, разведени точно по такива причини. Жените стават яко истерични, изискващи, вманиачени в домакинството. Децата отлитат и те просто не могат да се гледат.
...
Синдромът на празното гнездо в друг вариант: като изчезнат децата, изчезва всякакъв смисъл за връзката.
Което всъщност е жалко, защото отлитането на децата може да е чудесно ново начало - най-сетне сами двамата.

# 98
  • Мнения: 303
Не си нито първата, нито последната. Изневерите зачестиха много. Животът не е лесен, на хората им избива. Особено в много дълги връзки, рутината убива... Не разбирах изневеряващите преди и ги съдех, докато при мен не се появи ужасно силно желание и изкушение, не съм изневерила, но имах тази възможност. Ще кажа, не съдете, за да не бъдете съдени! И когато човек осъди друг, рано или късно преживява същото, убедила съм се.
На дамата не знам какъв съвет да дам. Връщане назад няма. А близките - приятели или роднини, не разбрах, какво толкова обсъждат все едно е убила човек.. Мисля, че с времето ще се размине всичко и ще поутихне.

# 99
  • Мнения: 2 256
Ти вече си изневерила. Просто не си правила секс.
Не е до неизживяни години, и на 50 да станеш пак ще си същата.

# 100
  • Мнения: X
Мъжът нали те е прибрал,няма да живееш с хората.Явно толкова са ти приятели,при 1 възможност ти обръщат гръб.

# 101
  • Мнения: 3 251
Това с първата възможност в странно.
Първа възможност е да са видели, че бере рози от градинката пред кметството.
А нейното е продължила с месеци сексуална връзка с някой си и заминаване в чужбина със същия.
Първа възможност...

# 102
  • Мнения: 17
Благодаря предварително!
Здравейте, мъж съм на 33, а партньорката е на 26г. Искам да чуя вашите мнения и съвети. Моля прочетете всичко и ще бъда благодарен за коментари и съвети.

Преди 4г легнах си веднъж с колежка, само секс без нищо. В него момент сме били сами, не бях правил секс отдавна и така се случи. Мина около година и нещо и намерих най-прекрасния човек на света.

Казвам последно какво се случи, а надолу съм обяснил колкото мога случая ни.

Наскоро направихме и 1во посещение при психолог където мненията ни се разминават.
Тя иска психоложката да ми обясни за по плавно преминаване към край на нашите отношения, защото тя не може да бъде с мен заради лъжата и изневярата, а и после време не съм я карал да се чувстява единствена, което също е така.
А моято версия при психоложката, че аз искам да си върна момичето, защото за мен тя е всичко.

Толкова мил, чист, праволинеен и верен, умна, а толковаааа красива!
Започнахме връзка, която да кажем е от около 2г и 6м.
Двамата ни събра комуникацията, разговорите по всяка тема, разбирането, слушането, зрителния контакт, подкрепата, също да знаеш че някой те мисли. Дори плановете и вижданията за живота гледаме по един и същ начин. Естествено дойде обичта и любовта.
Като всяка връзка сме имали караници. Някои дребни, други по големи но винаги сме устоявали на всякакви бури.

Нямахме още месец от запознанството и баща ми почина. Този човек беше неотлъчно до мен. Майка ми беше с онкологично заболяване също, но ходихме по лекари.
Към него момент нямаше как да зажиеем заедно заради грижите към нея. Така, че беше веднъж при мен, после в тях и така докато почина и тя наскоро юли месец.
През този период винаги сме били заедно. Намирали сме време за много почивки и екскурзии, заедно почнахме народни танци, обичахме да прекарваме времето си заедно. Обичаше семейството ми-майка ми изключително много, аз обичах нейното семейство.
Просто от началото на годината грижите покрай майка се увеличиха и моята половинка не знаеше кога ще дойде нейното време и много страдаше. Но казваше аз съм до теб и ще изчакам. Аз те обичам и искам да съм с теб. Естествено, че и аз я обичам и искам всичко с нея.
През 2022г я излъгах и то за някаква дреболия. Но я излъгах директно в очите. Попита ме дали съм се виждал с един приятел, а моят отговор беше не. Тя тогава каза край.
Защото тя на две неща държи-без лъжи и изневери.
А аз я излъгах директно в очите. Прости ми, но някак загубих и доверието, а то беше 100во доверие.
Тогава зачестиха и скандали, но преминахме и през този период.
Искаше семейство и деца от мен, но грижите покрай майка нямаше как да станат на него време.
Тя почина края на юли 2023г.
Края на септември докато бях навън просто се засяках с колежката. Намигна ми, смигна ми и ми писа. Подлъгах се и и отговорих чисто сексуално без никакви емоции и чувства. Не се стигна до физически контакт, а само чат.
И тя видя този чат. Тогава каза край на нашата връзка.
Като дете майка й е изневерявала на баща й. Тя от тогава има като травма и непоносимост.
Много прекрасен човек, много чиста душа и толкова леко ранима.
Тя е моето момиче и дълбоко съжелявам , че така я нараних.
Осъзнах грешката си и каквпо значи за мен и как искам всичко в този живот от нея.
Готов съм на всичко за нея.От ден 1ви винаги е имала достъп до телефона ми и си е играела, вдигала е на обаждания като не мога. Пълно доверие, защото никога съм нямал нищо.
Е стана и това нещо ,което и докарах на двама ни.
Вижда съжелението в очите ми, вижда обичта ми.
Но казва, че не може да прости. Как ще живее без доверие и за нея втори път доверие не може да се изгради.
по принцип винаги кажи речи двамата излизаме навън, двамата пазаруваме, двамата играем народни танци, двамата сядаме с общата ни компания.
Никакъв проблем нямам да сме само двамата, защото ние така или иначе сме двамата навсякъде.
Телефона никакъв проблем да гледа. Въпросната колежка повече съм спрял всякакъв контакт с нея и повече да не ме търси по никакъв повод.
Обичам си моето момиче и съм готов на всичко за нея. Тя в моите очи е съпруга и майка на децата ми.
Много я нараних, много е обидена.
Сега когато я потърся през повечето време агресира, казва задушаваш ме. Казва не те обичам, няма да се върна при теб.
Не те обичам, няма да се върна, няма как да те заобичам, защото ти в моите очи си лъжец и предател, а как да съм с такъв човек.

# 103
  • София
  • Мнения: 38 900
Ама я пак повтори. За какво точно се сърди гаджето? Че си я излъгал за какво?

# 104
  • Мнения: 5 516
Остави момичето на мира, ако ти пука за нея. И със следващата се опитай да не лъжеш.

Общи условия

Активация на акаунт