Изневяра

  • 12 767
  • 190
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 307
А така. Само така се живее 200 години.

Не държа да живея до 200 аз. Може до 30, ама да си се уважавам през целия си живот аз себе си. За другото - боли ме ханша..

# 76
  • Мнения: 20 258
30, ама скучни от сърце.
Моралистите живеят поне до 100, да се мъчат.

# 77
  • Мнения: 307
Koe му е скучното на тва да не слушам авера с коя шаврантия е преспал или съседа кого лъгал? Да ви имам интересите пък... най- малкото не ви спирам да си изпитвате удоволствие от тях, де. Различни хора, различни идеали.

# 78
  • София
  • Мнения: 38 960
Да седят пред блока и да обсъждат кой къде с кого какво....
Добре, че нямаме пейка пред входа!
А, ама това мъж ли е? Споко, на теб никой нищо няма да ти довери.

# 79
  • Мнения: 2 277
Както спомена една колежка по нагоре - щом нейният мъж не е спал с "най-добрата" приятелка, всичко е наред.
Но да ви питам нещо. Ако се разведете един ден, недай Боже, и приятелката ви реши да започне връзка с бившия ви мъж - ще останете ли приятелки. На практика и да спи с него - това не е изневяра и не би трябвало да ви притеснява.

# 80
  • Мнения: 20 258
Нямаме брак, нямаме проблем. Да спи. Щом е бивш, за нас е само сън.

# 81
  • София
  • Мнения: 38 960
Ами която иска да си троши главата с оня, да си я троши.

# 82
  • Мнения: 12 914
На мен ми се струва малко странно, всички близки да отхвърлят тази жена, защото изневерила на мъжа си, избягала в чужбина и прочие. Тук не става дума за приятели, а за близките. Те може да не одобряват, каквото е станало, но да я отхвърлят тотално? Постъпила е лошо с него, добре, осъдително даже, но това е техен близък човек. Не по-малко осъдително е да го отхвърлиш, като не е убил никого, а този мъж даже я е приел.
Странно ми е.

# 83
  • София
  • Мнения: 38 960
Ама къде точно пише всички близки? Много относително понятие е "всички".
Най-голямата грешка е, че се е върнала, ама... случва се.

# 84
  • Мнения: 12 914
...
Ее дойде деня в който реших да се прибера при мъжът ми , той дойде да ме вземе.
Мислих си , че като се прибера ще бъде всичко различно, но от всички мой близки и негови бях изоставена. Беше ми тежко плаках всеки ден, стигах до мисълта да се самоубия.
Но бях се решила, че ще запазя семейството, което имах.
...
Та искам съвет от вас как да поправя всичко, как да погледна всички тези хора в очите и какво да им кажа.
Аз на мъжа й се чудя, че се е съгласил да се съберат отново, но той си знае.
Все пак щом той я е приел обратно, близките чак пък като такива съдници да се изживяват...

# 85
  • Мнения: 2 220
Може би има предвид общите им приятели.
И честно казано,  много хора ще й шушукат зад гърба при обстоятелствата, а и честно казано с право...

# 86
  • Мнения: 6 678
Скрит текст:
Нейна работа си е с кого спи.
Стига да не е с моя мъж.
Скрит текст:
Другото - голям човек е.  Относно изневярата, хубаво обобщение е това: https://www.obekti.bg/chovek/zashcho-horata-v-shchastliva-vrzka-izneveryavat

Ако искате да направите мръсно в бгмама, пуснете като анонимна тема: Мъжът на една съфорумка ме харесва, какво да правя?
Гарантирани поне 5 развода от раз.

# 87
  • Мнения: 5 276
Както спомена една колежка по нагоре - щом нейният мъж не е спал с "най-добрата" приятелка, всичко е наред.
Но да ви питам нещо. Ако се разведете един ден, недай Боже, и приятелката ви реши да започне връзка с бившия ви мъж - ще останете ли приятелки. На практика и да спи с него - това не е изневяра и не би трябвало да ви притеснява.
Щом ми е бивш не ме интересува изобщо. Ако искат и да се оженят даже. Но за такива случеи не съм чувала. Моите приятелки знаят историте с бившия ми и аз знам с техните бивши. Ако са били много хубави няма как да са ни бивши. Казваме си " щом Пенка го е оставила значи не е стока" и до там.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 06:49 от ЗЛОДЕИДА

# 88
  • Мнения: 3 251
Умни жени! От хубаво някоя не бяга.

# 89
  • Мнения: 6 265
А ако мъжът е избягал?

Общи условия

Активация на акаунт