Изневяра

  • 12 763
  • 190
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 32 316
Ако не те беше хванала и разбрала, щеше да си вееш байряка още.
Съжаляваш, че си разкрит всъщност . Различно е от съжаляване за самата изневяра.

# 121
  • Мнения: 5 276
Цялата работа е там, че ти си се вкопчил в нея, защото си останал сам без родители и то съвсем наскоро. Явно си бил много ангажиран с отговорноста към майка си, щом си допуснал да ти се качи тази мацка на главата, до толкова, че да ти проверява телефона. За мен е недопустимо да ровя в чужд телефон и да проверяват моя. Сори, но тя не е читава, ти също, щом си я оставил да те върти така.

Последна редакция: вт, 07 ное 2023, 21:37 от ЗЛОДЕИДА

# 122
  • Мнения: 7 537
Защо повечето мъже, не си давате сметка, как наранявате жените с безотговорното си, повърхностно отношение и когато на нея, ама наистина й писне и каже Край, се сещате, какво сте загубили? Дежавю имам направо.
Доверието е скъп дар, който се дава на човек, който го оправдава. Когато 2, или 3 пъти пораднеш в една и съща ситуация, наистина преосмисляш приоритетите си.
Постарай се малко повече, може и да ти прости след време. После пак си легни или чати с колежката.

# 123
  • Мнения: 20 258
Да бе, непростимо.
Зависи от човека.
На последния като го усетих как лъготи и маже, прави ми се на хрисим, та и мен на мамуна се пробва да прави, как пък няма да не му проверя устройствата.
Е, права бях, хванах фалша. И добре, че беше навреме.
Грам скрупул нямам, ако се касае за фалш и двуличие.

# 124
  • Мнения: 7 537
Телефони никога не съм проверявала.
Но, то всичко се усеща и няма начин, в тоя живот да ме правят на балама.
Важното е да покажеш границата си на търпение. Който се интересува, няма да я премине.

# 125
  • Мнения: 32 316

Постарай се малко повече, може и да ти прости след време. После пак си легни или чати с колежката.
Няма да прости.
Прошката е билет за следваща изневеря.
Много такива дето са прощавали са си патили. Милото вижда каква е прощаваща и пак почва.
Да търси нова жена и да внимава.

# 126
  • Мнения: 2 220
Има значение, че е имало изневяра в семейството й.
Детските травми ни правят това, което сме.
Аз честно казано не знам, дали бих се доверила повече на човек, който си "секства" с колежки.

Ще ме държи постоянно под стрес и накрая ще го зарежа.
Самият факт, че един човек е поискал да прави това говори, че не е гаранция как ще се почувства в бъдеще спрямо някоя друга колежка.
И да се разкайва, не всеки е способен да прости, а да забрави съвсем.

Единственото, което ми говори, че може би има някакъв шанс, е че не е сложила още край, а се мотае с теб по терапевти.
Иначе щеше да отсече и да си замине.

# 127
  • Мнения: 17
Защо трябва да е билет за следваща. Не всеки мисли за следваща. И никога никой не може да сбърка и да поиска прошка. А прошката значи още изневери.?



Постарай се малко повече, може и да ти прости след време. После пак си легни или чати с колежката.
Няма да прости.
Прошката е билет за следваща изневеря.
Много такива дето са прощавали са си патили. Милото вижда каква е прощаваща и пак почва.
Да търси нова жена и да внимава.

# 128
  • Мнения: 32 316
Да, прошката значи да ти се качат на главата.

# 129
  • Мнения: 17
И искате да кажете, че всички са еднакви и няма различни хора. И никой не се поучава от грешката си.
И че всеки щом му простят един няма, който да се замисли над нея?


Да, прошката значи да ти се качат на главата.

# 130
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 171
Остави момичето. Имате различни ценностни системи явно.
И в следващата връзка имай лично пространство, например твоя телефон да не пипа никой друг. И си имай някакви твои хобита. Какво е това непрекъснато да сте заедно?! Ужас.

И стига си цитирал след всеки пост, ясно е на кого отговаряш.

# 131
  • Мнения: 17
Хобита колкото искаш паралелно още 2 спорта плюс танците. Тя е по затворена и осъзнах, няма смисъл да се мъкна по залите, а тя да стои сама и да се чуди какво да прави

# 132
  • Мнения: 2 277
Сетих се за оня дето в момент на слабост няколко пъти му направили фю-фю-фю докато само искал най-обикновен масаж.
Не знам защо се сетих за това.
Някои жени могат много умело да ни подхлъзнат. Много са гадни.

# 133
  • Мнения: 5 537
Авторе, пак ще питам, пука ли ти за нея? И ако да, защо не я оставиш на мира?
Постави се на нейно място. Ти искаш да приключиш с някого, не си щастлив там, а другия напира ли, напира и търси начин да те накара да си стоиш нещастен. Защо?

# 134
  • Мнения: 20 258
Защото е себичен и егоист. Иска да възвърне своето усещане за любов, обич, връзка.

Общи условия

Активация на акаунт