Изневяра

  • 12 772
  • 190
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 263
Добре бе, баси драмата, че я е излъгал видял ли се с приятел или не. Това са дреболии, едва ли има някой да говори винаги истината, само истината и цялата истина. За чата вече кофти, но без физически контакт може някак да се преглътне. Нещо обаче не ми харесва в това момиче, прекалено праволинейно е, прекалено лесно слага края за дреболии - така не се живее, пич. Животът ти ще се превърне в ад покрай нея, а покрай грижите за родителите ти и загубата им, хич не ми изглежда да ти е била опора в тези моменти. Не знам, по добре я пускай по течението, а си търси друга по стабилна. И без чатове с колежки.

# 106
  • София
  • Мнения: 11 513
Ако си спал с въпросната колежка преди 4 г., а си с гаджето отпреди 2,6 г. и си я излъгал само за някаква среща с приятел и е видяла един чат с твоята колежка, ще ти дам един съвет: Бягай! Бягай, батенце, с 200, бягай, послушай съвета на психолога ли, който там ти го дава за "плавен край", направо - от раз!

Това чудно така ще ти стъжни живота. Ти сега я гледаш само в очите, ама след година-две-три? Дали?  Само да вметна, че може и ти да си поиграеш с телефона й. тя, като жена, със сигурност има по-мръснишки смс-и и чатове, ухажори вероятно и пр. Бягай! Втори шанс може и да нямаш! Ще ти постави ултиматум: веднага сватба, деца и брадва и си до там.

# 107
  • Мнения: 17
Въпросът, който ви задавам е как може да оправим положението. Изключително много държа на нея. Гарантирам, че няма нищо нито в телефона, нито някъде на живо. Като е с теб е само с теб. Това е една от многото хубави черти.


Благодаря предварително!
Здравейте, мъж съм на 33, а партньорката е на 26г. Искам да чуя вашите мнения и съвети. Моля прочетете всичко и ще бъда благодарен за коментари и съвети.

Преди 4г легнах си веднъж с колежка, само секс без нищо. В него момент сме били сами, не бях правил секс отдавна и така се случи. Мина около година и нещо и намерих най-прекрасния човек на света.

Казвам последно какво се случи, а надолу съм обяснил колкото мога случая ни.

Наскоро направихме и 1во посещение при психолог където мненията ни се разминават.
Тя иска психоложката да ми обясни за по плавно преминаване към край на нашите отношения, защото тя не може да бъде с мен заради лъжата и изневярата, а и после време не съм я карал да се чувстява единствена, което също е така.
А моято версия при психоложката, че аз искам да си върна момичето, защото за мен тя е всичко.

Толкова мил, чист, праволинеен и верен, умна, а толковаааа красива!
Започнахме връзка, която да кажем е от около 2г и 6м.
Двамата ни събра комуникацията, разговорите по всяка тема, разбирането, слушането, зрителния контакт, подкрепата, също да знаеш че някой те мисли. Дори плановете и вижданията за живота гледаме по един и същ начин. Естествено дойде обичта и любовта.
Като всяка връзка сме имали караници. Някои дребни, други по големи но винаги сме устоявали на всякакви бури.

Нямахме още месец от запознанството и баща ми почина. Този човек беше неотлъчно до мен. Майка ми беше с онкологично заболяване също, но ходихме по лекари.
Към него момент нямаше как да зажиеем заедно заради грижите към нея. Така, че беше веднъж при мен, после в тях и така докато почина и тя наскоро юли месец.
През този период винаги сме били заедно. Намирали сме време за много почивки и екскурзии, заедно почнахме народни танци, обичахме да прекарваме времето си заедно. Обичаше семейството ми-майка ми изключително много, аз обичах нейното семейство.
Просто от началото на годината грижите покрай майка се увеличиха и моята половинка не знаеше кога ще дойде нейното време и много страдаше. Но казваше аз съм до теб и ще изчакам. Аз те обичам и искам да съм с теб. Естествено, че и аз я обичам и искам всичко с нея.
През 2022г я излъгах и то за някаква дреболия. Но я излъгах директно в очите. Попита ме дали съм се виждал с един приятел, а моят отговор беше не. Тя тогава каза край.
Защото тя на две неща държи-без лъжи и изневери.
А аз я излъгах директно в очите. Прости ми, но някак загубих и доверието, а то беше 100во доверие.
Тогава зачестиха и скандали, но преминахме и през този период.
Искаше семейство и деца от мен, но грижите покрай майка нямаше как да станат на него време.
Тя почина края на юли 2023г.
Края на септември докато бях навън просто се засяках с колежката. Намигна ми, смигна ми и ми писа. Подлъгах се и и отговорих чисто сексуално без никакви емоции и чувства. Не се стигна до физически контакт, а само чат.
И тя видя този чат. Тогава каза край на нашата връзка.
Като дете майка й е изневерявала на баща й. Тя от тогава има като травма и непоносимост.
Много прекрасен човек, много чиста душа и толкова леко ранима.
Тя е моето момиче и дълбоко съжелявам , че така я нараних.
Осъзнах грешката си и каквпо значи за мен и как искам всичко в този живот от нея.
Готов съм на всичко за нея.От ден 1ви винаги е имала достъп до телефона ми и си е играела, вдигала е на обаждания като не мога. Пълно доверие, защото никога съм нямал нищо.
Е стана и това нещо ,което и докарах на двама ни.
Вижда съжелението в очите ми, вижда обичта ми.
Но казва, че не може да прости. Как ще живее без доверие и за нея втори път доверие не може да се изгради.
по принцип винаги кажи речи двамата излизаме навън, двамата пазаруваме, двамата играем народни танци, двамата сядаме с общата ни компания.
Никакъв проблем нямам да сме само двамата, защото ние така или иначе сме двамата навсякъде.
Телефона никакъв проблем да гледа. Въпросната колежка повече съм спрял всякакъв контакт с нея и повече да не ме търси по никакъв повод.
Обичам си моето момиче и съм готов на всичко за нея. Тя в моите очи е съпруга и майка на децата ми.
Много я нараних, много е обидена.
Сега когато я потърся през повечето време агресира, казва задушаваш ме. Казва не те обичам, няма да се върна при теб.
Не те обичам, няма да се върна, няма как да те заобичам, защото ти в моите очи си лъжец и предател, а как да съм с такъв човек.


Последна редакция: вт, 07 ное 2023, 19:13 от genuezeca

# 108
  • Мнения: 2 220
Добре де... Попитай я реално, наистина ли е такъв голям проблем, че си излъгал за някакъв си приятел? Защо излъга всъщност, какво толкова лошо има че си видял този човек?
Има нещо не съвсем чисто за тази лъжа.

А за колежката какво точно си й писал, нещо сексуално ли?
И твоята приятелка защо е видяла този чат - да не би да ти следи разговорите?

Наистина е много лошо това, някой да къса връзка заради незначителни неща.
Ще те съди цял живот за всичко.

Ако нещата наистина са толкова невинни, колкото твърдиш, тя явно не те обича достатъчно.
По-добре щом е казала "Не" я остави, не плавно, а рязко.

# 109
  • Мнения: 17
За лъжата и обясних всичко. Каза направо е тотална глупост и нещо дребно, но се е случила.
Чата е сексуален. За около 10мин незнайно как съм се изключил и чисто и просто за секс се говори.
И тя от тук нататък казва как ще живея с недоверие, защото веднъж си ме излъгал за глупост, сега и чата. Откъде да знам, че след време и с дете няма да ме излъжеш за нещо повече и тогава да ми изневериш. Доверие веднъж загубено не можело да се спечели наново или да се изгради.


Добре де... Попитай я реално, наистина ли е такъв голям проблем, че си излъгал за някакъв си приятел? Защо излъга всъщност, какво толкова лошо има че си видял този човек?
Има нещо не съвсем чисто за тази лъжа.

А за колежката какво точно си й писал, нещо сексуално ли?
И твоята приятелка защо е видяла този чат - да не би да ти следи разговорите?

Наистина е много лошо това, някой да къса връзка заради незначителни неща.
Ще те съди цял живот за всичко.

Ако нещата наистина са толкова невинни, колкото твърдиш, тя явно не те обича достатъчно.
По-добре щом е казала "Не" я остави, не плавно, а рязко.

# 110
  • Мнения: 337
Колко мъка има по тоя свят!!!!

# 111
  • Варна
  • Мнения: 1 793
"....Подлъгах се и и отговорих чисто сексуално без никакви емоции и чувства. Не се стигна до физически контакт, а само чат."
Това плюс лъжата в която те е хванала обяснява нещата. Не казвам, че е права, но явно си има страхове в повече и за нея е основателно. В момента и да я гониш, няма да стане - може би малко като й отмине, ще си даде сметка, че не си струва да реже така. Ама междувременно могат много неща да се случат.
Честно да ти кажа, аз бих се издразнила на "чисто сексуалния" отговор, по друга причина - белег на незрялост ми идва. То трудно се обяснява, ама даже и някак... нечистоплътно.

# 112
  • Мнения: 446
genuezeca   Признавам си,че не те изчетох до край,ами ти буквално си я издигнал на пиедестал.
Кой обича лъжата и изневярата?! Какво като е имало изневяра в семейството й?!
Сигурна съм,че и тя те е лъгала,всеки лъже съзнателно/несъзнателно!
Реално за да обърнеш внимание на колежката,значи че във връзката не си удовлетворен,което може да се счете за изневяра,да.
Гадно й е било,че не си и обръщал толкова внимание,колкото на умиращата ти майка,ай сиктир,бе.
Да си беше направил изводите още тогава за нея,ами ако беше ти на легло,тя щеше ли да се грижи за теб?
Нямам предвид да ти носи супички и да е до теб,а да те обгрижва изцяло,обикновено така разбираш дали един човек е за теб.
Връзката се гради на доверие,а тя ти е нямала никакво доверие през цялото време...
С какъвто и мъж да се събере,тя трябва да се научи да има доверие,иначе няма файда.
Ти понеже си имал доверие мислиш,че тя никога не те е лъгала и изневерявала,нито си и правил скандали за миналото й.

# 113
  • Мнения: 17
Може и незряло да го наречем, че това е страшно сериозен човек и очаква същото. Имаше го същото.
Бях оставил всякакви такива неща зад гърба си.
Просто веднъж... И липсата на доверие стана страшно.
А време да се даде, много неща могат да станат. Не искам да я губя, но тя пък казва не те искам, няма и да обичам човекът, в който си се превърнал-лъжец и измамник.


"....Подлъгах се и и отговорих чисто сексуално без никакви емоции и чувства. Не се стигна до физически контакт, а само чат."
Това плюс лъжата в която те е хванала обяснява нещата. Не казвам, че е права, но явно си има страхове в повече и за нея е основателно. В момента и да я гониш, няма да стане - може би малко като й отмине, ще си даде сметка, че не си струва да реже така. Ама междувременно могат много неща да се случат.
Честно да ти кажа, аз бих се издразнила на "чисто сексуалния" отговор, по друга причина - белег на незрялост ми идва. То трудно се обяснява, ама даже и някак... нечистоплътно.

# 114
  • Мнения: 32 332
Остави жената на мира.
Явно е отвратена от теб, логично.
Намери си някоя, която няма проблем да си лягаш с която и да е.
Но ще  трябва и ти да и разрешиш такова нещо.
Търси отворени връзки. За това ставаш. Приеми го.
И бъди малко по-честен. Като не можеш се една, си го казвай на жените, а не лъжи.

# 115
  • Мнения: 17
Не съм легнал, няма и да легна с друга.
Осъзнах какво съм сторил. Казах си, че аз съм виновен и никъде не съм търсил извинение. Нито в случващото си последните месеци, още по-малко в нея.
Осъзнах си грешката и какво точно е тя за мен. Така, че да си говорим празни приказки, че ми трябвало отворени връзки. Дръж си глупостите за себе си.


Остави жената на мира.
Явно е отвратена от теб, логично.
Намери си някоя, която няма проблем да си лягаш с която и да е.
Но ще  трябва и ти да и разрешиш такова нещо.
Търси отворени връзки. За това ставаш. Приеми го.
И бъди малко по-честен. Като не можеш се една, си го казвай на жените, а не лъжи.

# 116
  • Мнения: 20 261
Е, човек, когато си повърхностен и със слаб ангел, не се сърди на другите, а остави и тя за нея си да избира. Като не я кефи, не може да прости, чао-чао.
Намери си някоя като теб – лалалала, простотии, иху-аху и на другия ден няма нищо, всичко ви е наред. Има такива жени.

# 117
  • Мнения: 17
Никъде не съм казал, че съм такъв. Нито имам такъв пример в семейството нито нищо.
Спрямо връзка и семейство аз също съм праволинеен. Не съм мислил или правил нещо зад гърбът й.
Е случи се нещо, което не съм искал и никога не съм мислил, че на моята глава.
Дори тя самата видя в очите ми разкаянието.
Човешки същества сме, никой не е застрахован.
Но си осъзнах грешката.

Е, човек, когато си повърхностен и със слаб ангел, не се сърди на другите, а остави и тя за нея си да избира. Като не я кефи, не може да прости, чао-чао.
Намери си някоя като теб – лалалала, простотии, иху-аху и на другия ден няма нищо, всичко ви е наред. Има такива жени.

# 118
  • Мнения: 446
Да,тя колежката те е заплашила с убийство,абе човек научи се да бъдеш отговорен за грешките си.

# 119
  • Мнения: 17
Точно, че съм отговорен. Разбрах си грешката. Разбрах и осъзнах всичко.
Казал съм съжелявам, извинявай, говорихме на темата и не бягам от разговор.
Поисках прошка и шанс.
Старая се по всякакъв начин да си я спечеля отново


Да,тя колежката те е заплашила с убийство,абе човек научи се да бъдеш отговорен за грешките си.

Общи условия

Активация на акаунт