Изневяра

  • 12 768
  • 190
  •   3
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 38 961
Във всеки случай, щом тя не иска да се връща, значи не иска!! Ако наистина я обичаш, ще уважиш волята й.
Опитите за връщане са изключително жалко и мъчително нещо, което определено не си струва.

# 136
  • Мнения: 3 783
Остави момичето на мира. Обичаш я, пък не уважаваш решението и, нещо не се връзва.

# 137
  • Мнения: 6 263
Добре, защо той да е толкова крив? Излъгал я е за нещо дребно, което не я засяга, за секс чата с колежката не е ок, но не е имало туй в онуй, така че пак не е повод за раздяла, освен това не разбрах как тя е разбрала- ако е ровила в телефона му, имаме сериозен проблем с нея. Дали ако казуса беше зададен от жена, щяхте да реагирате по същия начин или стандартното да бяга с 200 и да се спасява?

# 138
  • София
  • Мнения: 38 961
Да, аз изхождам от моя казус. В един момент няма значение кой крив, кой прав. Нещо като се е счупило, като единия от двамата, независимо от пола, е взел твърдо решение за раздяла, след това каквото и да лепите, е залепено, закрепено, криво ляво...
Прехвърляте си вина като гадна топка черва, която е по-добре да хвърлите в боклука!

# 139
  • Мнения: 7 537
Много хора се разделят и после се събират, но най- важното в случая е, да си осъзнаеш грешката, да искаш да се промениш, да зачеркнеш стария модел на поведение към човека отсреща и като цяло нещата да се променят,  но ми се струва, че автора е дребен тарикат на едро, който си кара по стария начин и сега разбрал, че номерата повече не му минават, та взел да се тръшка.
Ми, като станеш отговорен и сериозен човек, който я дарява с внимание и грижа, може и тя да преосмисли връзката ви.
Но, докато си лайно,  определено нямаш шанс.

# 140
  • Мнения: 17
Хора изключително много коментари, че дори някои и обидни. Няма проблем за обидните аз си го послах.
Казах, че съм осъзнал грешката си и не искам да я повтарям.
Казах, че отодихме на терапевт и отделно си запазих час сам за терапевт да видя къде във времето съм сбъркал спрямо нея и да го изчистя.
На всеки може да сбърка, бегрешни хора няма.
Веднъж не съм потърсил оправдание.
Сбърках, осъзнавам го. Виждам в очите й, че ме обича. Тя вижда я моите също.
Попитах и помолих как може да изтрия обидата.
Разкайвам се всяка минута за това, че я нараних.

# 141
  • Мнения: 7 537
Щом си осъзнал грешката си, спрямо нея, се постарай малко повече и не допускай такива в бъдеще. Сега я остави да размисли, дай й време, може, като види в теб някаква промяна да ти прости. Винаги има шанс.
И стига, рива, като вдовица за х....щото ,нещото което много отблъсква жените в един мъж е мекушавост, реване и драми.

# 142
  • Мнения: 17
Благодаря.
Първоначално я притиснах и се задуши...
Но благодаря и ще взема коментарът ви под внимание


Щом си осъзнал грешката си, спрямо нея, се постарай малко повече и не допускай такива в бъдеще. Сега я остави да размисли, дай й време, може, като види в теб някаква промяна да ти прости. Винаги има шанс.
И стига, рива, като вдовица за х....щото ,нещото което много отблъсква жените в един мъж е мекушавост, реване и драми.

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
Моето мнение е, че момичето не харесва определени черти у теб и, така или иначе, е обмисляла раздяла. Това с чата просто е наклонило везните, които поначало не са били особено стабилни.

# 144
  • София
  • Мнения: 35 324
Човек, остави я да си изчисти концепцията за теб в главата, с притискане и мелодрама можеш само да я отвратиш.
Извинявай, ама аз тук не виждам психолог какво ще ви помогне, нито как ти ще си намериш грешките спрямо нея - съвсем ясни са.

Дай твърда и категорична позиция и се оттегли, решението е в нея.

# 145
  • Мнения: 17
Не е обмисляла раздяла.
Дори говорихме за семейство.
Просто тогава направих това.
Изключително много я нараних, когато беше готова да ми даде всичко-семейство, дете.
Искаше НИЕ и да сме семейство

# 146
  • София
  • Мнения: 2 634
Ами представи си как двамата сте си говорили такива сериозни неща и изведнъж ти разбираш, че тя си чати с колега, който ѝ е смигнал на улицата. Някакси любовта в твоите очи сигурно ще се поизпари, нали? Много е лесно да се повтаря как няма безгрешни хора и всеки греши и се разкайваш, но ако ролите бяха обърнати, сигурно щеше да я зарежеш. Просто мъжете сте такива - очаквате задявки и закачки да ви се простят, защото аз всъщност я обичам Като я обичаш, да се беше сетил по-рано докъде ще доведе постъпката ти.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
То логиката с цялата случка е съвсем проста. И аз да съм и аз няма да се занимавам да прощавам.

Начало на връзка и хоп тъпа лъжа за глупост. Сигнал за много последващи такива. После секс чат, с бивша секс приятелка, на куп с тъпата лъжа и то в началото на връзката си е перфектната комбинация да не влагам нищо повече.
Не съм расла в семейство с изневери и т.н и мнителна не съм.

# 148
  • София
  • Мнения: 38 961
Ок. Тогава ти казвам един трик. Млъкни. Не говори, не се обаждай, трай си. Ама не ден два. Докато тя не те потърси. Каквото и да ти струва, не досаждаш.
Когато се обади и успеете да се видите, не говори за миналото. Ама нито дума. Ако тя завие натам, говори за времето.

# 149
  • Мнения: 5 276
Добре де... какво каза терапевта?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт