Изневяра

  • 12 765
  • 190
  •   1
Отговори
# 60
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
Но не и да те изоставят, само защото са разбрали, че си имаш любовник и си изневерила на мъжа ти. Моите приятелки ги е грижа първо за мен и едва ли биха си развалили приятелството с мен, защото аз съм кръшкала на мъжа ми

# 61
  • Мнения: 5 276
Но не и да те изоставят, само защото са разбрали, че си имаш любовник и си изневерила на мъжа ти. Моите приятелки ги е грижа първо за мен и едва ли биха си развалили приятелството с мен, защото аз съм кръшкала на мъжа ми
И моите така. Но ние си ги бройм и гледаме да не изоставаме една от друга. Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 38 960
Аз със моята най-добра приятелка си разказваме всичко. За мъже просто приемам доклада и точка.
Бих казала нещо, ако някой я мачка.
Критикувала съм я за други неща.
Но да я оставя - няма за какво.

# 63
  • Мнения: 3 251
Т.е. приятелки въпреки всичко?
И докъде стига това?
И не мислите ли, че приятелката способна на това, е способна на всичко?
Що за приятел е човек толкова паднал ниско?
Само като си помисля, че мога пия кафе, с някоя, която се е крила по такива хотели с чужд мъж, чиито легла, които се използват основно за това....гнус
У след това да се прибира в собствения си дом!
Не, благодаря, нямам нужда от такива жени за приятелки.

# 64
  • Мнения: 7 537
Приятелките са хора, доказали се в годините и битието, а това как се е стекъл живота им, не ги прави по- лоши или долни хора. Приемаме ги, такива, каквито са.
Важното е, с нас как се държат, дали можеш да разчиташ в трудни дни, а мъжете са преходни, така или иначе.

# 65
  • Мнения: 20 258
Т.е. приятелки въпреки всичко?
И докъде стига това?
И не мислите ли, че приятелката способна на това, е способна на всичко?
Що за приятел е човек толкова паднал ниско?
Само като си помисля, че мога пия кафе, с някоя, която се е крила по такива хотели с чужд мъж, чиито легла, които се използват основно за това....гнус
У след това да се прибира в собствения си дом!
Не, благодаря, нямам нужда от такива жени за приятелки.
Аууу колко човешко и гнусно. Че и кафе си позволяват да пият тия. Че и дом имат.

# 66
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 171
Никога не ме е интересувало какви ги вършат приятелките ми в интимния си живот. Моите са се доказали с времето пред мен. Това ме интересува. Отношенията им с мъжете въобще.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 724
Нейна работа си е с кого спи. Стига да не е с моя мъж. Другото - голям човек е.  Относно изневярата, хубаво обобщение е това: https://www.obekti.bg/chovek/zashcho-horata-v-shchastliva-vrzka-izneveryavat

# 68
  • Мнения: 307
Т.е. приятелки въпреки всичко?
И докъде стига това?
И не мислите ли, че приятелката способна на това, е способна на всичко?
Що за приятел е човек толкова паднал ниско?
Само като си помисля, че мога пия кафе, с някоя, която се е крила по такива хотели с чужд мъж, чиито легла, които се използват основно за това....гнус
У след това да се прибира в собствения си дом!
Не, благодаря, нямам нужда от такива жени за приятелки.
Аууу колко човешко и гнусно. Че и кафе си позволяват да пият тия. Че и дом имат.

Нямаше тва предвид, ама нали сте жени, та трябва да се заядете... тъпа история

# 69
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 171
Ти отново ли се намесваш да съдиш изневеряващите?! Нали не те интересува какви ги вършат хората?
Явно много дълбоко си пострадал от някоя изневяра... Като чуеш само думата и ти действа като червено на бик.
Мен пък наистина не ми пука кой кога и колко изневерява, ама наистина изобщо.

# 70
  • Мнения: 307
Ти отново ли се намесваш да съдиш изневеряващите?! Нали не те интересува какви ги вършат хората?
Явно много дълбоко си пострадал от някоя изневяра... Като чуеш само думата и ти действа като червено на бик.
Мен пък наистина не ми пука кой кога и колко изневерява, ама наистина изобщо.

Що трябва да ме интересува какви ги върши някой, за да изкажа мнение по зададена тема? Недей да се дървиш, че не ми се занимава...

# 71
  • Мнения: 20 258
Хубаво е хората да си гледат в собствената паница и да не съдят много, много, че не се знае какво ще им дойде на главата.
Но са забавни, де.

# 72
  • Мнения: 307
То не е въпрос на съдене. Аз лично по- скоро не бих останал приятел с подобни хора за свое собствено добро. Грам не ме интересува дали някой спи с 1, 2, 10 или 20 човека. Просто идеята за криенето и лъженето.. ще си спестя да се тревожа дали мен ме лъже като просто не се занимавам с такива хора, примерно. Все тая дали за лъжи, изневери или квото още щете става на въпрос. "Приятел" специално ми е много силна дума и няма място около такива истории. По същата причина не искам да съм "приятел" с познатите на моята. Щото преди всяко излизане има "ама да не споменеш нещо за А, Б и В!" и всякакви подобни простотии.

# 73
  • Мнения: 20 258
А така. Само така се живее 200 години.

# 74
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 171
А ако не знаеш? Щото примерно приятелят ти не тръби насам-натам какви ги върши?!

Общи условия

Активация на акаунт