Есенната фея орисва в коремче, едно момиченце или едно момченце. ~бебеправене 422~

  • 27 570
  • 813
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 190
Не виждам каква информация може да носят тези хормони на 12 ден. ЛХ има пик само преди О, която ти не си засичала… Съотношението им един към друг в този момент също не знам да има някакво значение. Пускат се заедно само на 3 ден

Благодаря и аз за темата и орисването 🍀

# 31
  • Мнения: 1 771
Аз нещо не мога да се оправя с тези тестове за О 🤣 Срамота просто !!! За 5 години така и не се научих да уцелвам пика на LH . В периода , в който ходех на фоликулометрия , все обяснявах на док как тестовете са отрицателни , а той констатираше , че О е имало . Може би трябва да съм по-стриктна със спазването на правилата за тоалетна и вода .

# 32
  • Мнения: 351
Благодаря за темата Rave❤

Мляс грабя си от прашеца с пълни шепи! Лека и безпроблемна до финал😊

Дано темичката да е на късметлийски!🍀

# 33
  • София
  • Мнения: 5 503
За всички People Baby Heart , скоро !!!
От вашия опит или на близки, знаете ли кои лекарства биха повлияли негативно на О, като изключвам нурофена,  за него знам.
Всички нестероидни противовъзпалителни средства,както и антибиотиците.

mommy22 ,Л Аргинина мисля че имаше такива функции и е полезен за бебеправенето.
 Ние толкова секс не сме правили и като гаджета,отколкото правим сега 😂 Знаем че забременея ли всичко приключва и .... всеки месец живеем с мисълта,че ще е последван от дълга пауза.
То предполагам,че няма бременна,която да прави толкова,колкото преди да забременее де ,не знам как е,на мен рязко ми спират лекарите кранчето забременея ли 😂

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 07:30 от *Bubble*

# 34
  • София
  • Мнения: 3 039
попадна ми нещо много подходящо по повод нашите терзания

Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 259

Реших да пусна хормони и това са резултатите от днес (ден 12) :




Според мен още не е дошла овулацията, но пак се чудя добре ли е това съотношение за овулация? Дали някой е имал този проблем? Аз бях почти сигурна, че овулацията ми е около 12-13 и сега съм много объркана...

Не съм експерт, но имам 3 инсеминации досега и винаги съдим дали овулацията настъпва по покачването на LH и стойността на естрадиола.
Т.е. досега никога не пускаме в тази фаза ФСХ и не смятаме съотношението им.
ЛХ още ти е нисичко за овулация, но при опити за бебе често цикъла се размества и може да имаш по-късна О. Може и инцидентно да ти е по-късна, всичко се случва и се влияе от много фактори.

# 36
  • Мнения: 1 151
За всички People Baby Heart , скоро !!!
От вашия опит или на близки, знаете ли кои лекарства биха повлияли негативно на О, като изключвам нурофена,  за него знам.
Всички нестероидни противовъзпалителни средства,както и антибиотиците.

mommy22 ,Л Аргинина мисля че имаше такива функции и е полезен за бебеправенето.
 Ние толкова секс не сме правили и като гаджета,отколкото правим сега 😂 Знаем че забременея ли всичко приключва и .... всеки месец живеем с мисълта,че ще е последван от дълга пауза.
То предполагам,че няма бременна,която да прави толкова,колкото преди да забременее де ,не знам как е,на мен рязко ми спират кранчето забременея ли 😂
А нурофена при инвитро влияе ли по някакъв начин?

# 37
  • Мнения: 154
Запис от мене. Намерих някакви 6 теста останали не знам от кога и реших да направя един, мега спокойна съм. Трябва да ми е 12 ден днес. Днес продто от нищото проявих желание за секс и после направих теста. Спроед вас близо ли е?

# 38
  • Мнения: 317
Момичета... Запис и от мен 🍀

Да ви се оплача... Заклаха ме в буквалния смисъл с цени за прегледи и изследвания в Турция... За 2-ма специалисти с всички изследвания, хотел, път.... Ми те 10 бона няма да ни стигнат... 🤦‍♀️Мъжо едва не припадна по телефона... Та, говорих с моя приятелка... Препоръча ми ревматология на Урвич в София. Мисля да запиша там час за началото на ноември... Моля, препоръки за гинеколог в София, при който да направим консултация аз и мъжо и да видим има ли проблем, няма ли..... Чувала съм, че в София има клиника, която е клон на турска такава.... Някой има ли информация? 🙄

# 39
  • Мнения: 610
Клиника бахчеджи  имат филиал в София
https://bahceci.com/bg/bahceci-sofia-clinic/
Аз в Турция съм пациент на Мемориал. Има темичка за клиники в Истанбул.

# 40
  • Мнения: 182
Здравейте, имам нужда от спешен съвет. Бременна съм в 5 г.с, бях на генеколог, но имам развалени зъби. Генеколога ми каза, че мога да ги оправя сега единствено в следващата седмица. Моля ви спешно за препокръки за зъболекар в София, който има опит с бременни в начални седмици.

# 41
  • Мнения: 2 587
BeLive1211, по-добре си направете консултация в Турция. 150€ е цената, като може да помолите и за онлайн консултация срещу паричен превод. Препоръчвам Серкан Орал и доктор Емре Тургут. Успех! 🍀
victoria123456, не сте задала въпроса в правилната темичка. Иначе няма значение в коя седмица и при кой зъболекар ще си правите зъбите по време на бременност. За ваше спокойствие, може да изберете детски зъболекар ☺️

# 42
  • Мнения: 683
Руми, според мен е положителен.

# 43
  • Мнения: 1 921
Rave, безкрайни благодарности за това, че “поддържаш” темата.
Мляс, помня историята ти Heart
Успешна и спокойна бременност ти желая.

Покрай мен нищо ново, освен че пуснах някои изследвания и имах неприятни изненади. Чакам коментар и от лекарите по различните направления.
Скрит текст:

Отделно от това, съпругът ми се похвали пред брат си, като не съобрази, че племенницата веднага ще каже на баба си. Това ни принуди да съобщим по-рано от предвиденото на родителите си.
И оттук започват моите терзания. Имам чувството, че никой не се зарадва, като изключим сестра ми.
Снощи си говорихме по темата и съпругът ми изказа мнение, че просто родителите ни не смеят да се зарадват.
Да ви кажа честно колкото ми е свито сърчицето, толкова повече ми натежа на душата.
Да не говорим, че свекървата ми каза накрая: Искам този път много да се пазиш.
Приех го сякаш аз съм провокирала нещата миналата година. Знам, че близките ни ни обичат, допускам, че в момента съм по- чувствителна, но наистина се разочаровах от реакцията на хората около нас. Цял ден едвам сдържам сълзите си в офиса.
Като се прибрах гледам все нещо да правя, за да ми е заето съзнанието.
Относно TSH, последно като го изследвах беше малко над 2,5 без са съм на терапия. От тази сутрин започнах да пия Еутирокс 25 мг, тъй като не мога да се свържа с ендокриноложката си цял ден, а не ми се чака. Чудя се дали да не вдигна и още дозата му.
Стискам палци на всички.
Шанталче, много те харесвам и ти стискам палци. Не се дразни на АА. Не крия, че уважавам много виртуалното ѝ присъствие, защото ни е в голяма помощ с информация. Всичко, което ти казва съм убедена, че е само за твое добро и да имаш едно наум. Моето мнение е, че АГ/репродуктивните специалисти са претоварени с работа и понякога им избягват някои подробности.
Успех на всички. Следя ви и няма да досаждам много. Временно ще съм в “безтегловност”, нито тук, нито в отчетната тема.
Тук, за да не ви се натрапвам, а в отчетната ме е страх все още да скоча.

# 44
  • Мнения: 779
m-angel, пожелавам ти всичко да е наред до края и да имаш само поводи за радост!
П.П. Аз не виждам нещо нередно в изследванията.

Общи условия

Активация на акаунт