Дайте съвет-с какво да я разхлабвам?

  • 1 456
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
И ние имаме същия проблем, аз смесвам фризовом и фризолак, 5-2 и много го боли коремчето, немога да разбера дали е от това че ги смесвам, но сега взе що годе да ака. На мен много ми помогна сока от сушени сливи на Семпер.

# 31
  • Мнения: 1 032
По принцип освен срещу повръщане, фризовомът се дава и на деца със запек, така че проблемът надали е предизвикан от млякото. По- добре виж какви пюренца даваш. Сигурно даваш и сокове, щом вече сте минали на пюрета, така че изключи сокът от моркови и ябълки, защото те запичат.

# 32
  • Мнения: 1 425
Моя син го разхлабва сокче от ябълка. А на дъщеря ми разхлабващо й действаше прасковата.

# 33
Пюре от сини сливи на "Ам-ам"-действа безотказно

# 34
  • Мнения: X
Повече разхлабващи пюрета - плодови - сини сливи, круши, кайсии, тиква. Зеленчук - тиквички. С две ръце съм за овесените ядки - давам почти ежедневно. Може АМ да се прави с овесена вода.
Опа - вие сте били малки - сори.
Водата от овесени ядки няма глутен - така че давай смело.
Гореизброените плодове и зеленчуци са от първите за захранване, така че като почнеш - почвай с тях. Без кайсията.

# 35
  • Мнения: 887
Освен пюре от сини сливи,мои познати даваха на бебетата си на вашата възрас с подобен проблем и сок от сини сливи.Знам,че бяха доволни.

Общи условия

Активация на акаунт