Бебе и алкохол.

  • 8 690
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 069
Никога не бих си позволила да направя това и не одобрявам подобни прояви!

# 46
# 47
  • Мнения: 19 309
и аз не бих дала алкохол на 9месечно бебе.голяма простотия.

# 48
  • Мнения: 2 100
missZ Peace, писах, че на 9 месеца надали си е поискало само. Не одобрявам разбира се на толкова малко да се дава и бира дори!  Peace

# 49
  • Мнения: 83
Добре де искам да споделите какво мислите за  пиенето на алкохол докато се кърми детето. Как може да повлияе това на едно дете? Нашият педиатър, казва че от бирата се увеличава кърмата ,но полезна ли е тя за детето?

# 50
  • София
  • Мнения: 5 079
Не давам! Naughty Той и не проявява интерес към нашите храни и напитки все още. Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 10 337
Хаховци всякакви! Но предчувствам, че на рождения ден на дъщеря ми това ще е проблем с някои от бабите и дядовците, те вече веднъж си направиха устата, ама... bash

Пък аз знам, че бирата категорично НЕ увеличава кърмата (от нашата педиатърка и от литературата).

# 52
  • Мнения: 313
 Не го проумявам това!!!!!!! Shocked

# 53
  • София
  • Мнения: 6 259
Не! Naughty
Свекъра на миналата нова година му топна бибата в шампанското и с мъжа ми щяхме да го изядем! Всъщност май веднъж мъжа ми му даде да опита бира, за да му гледа смешната физиономия  Embarassed hahaha, но аз му секнах мерака набързо. При нас това е въпрос на принцип. Сега малкия знае, че кафе и кола децата не пият (за него бирата и колата май са едно и също).

А на мъжа ми братовчедка даваше на сина си да пие вино - ама да си сръбва, на няколко пъти го засякох хлапето (на 5-6 год. беше). Бяхме на детски рожден ден, то си играе с децата, по някое време се навърта край нея и й надига чашата и пак така. #Crazy

# 54
  • Мнения: 1 672


                                            ShockedАбе тези майки луди ли са???????
нема друго определение за тези жени аз и майки не бих могла да ги нарека щом правят подобно нещо

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Твърдо против даването на алкохол на бебета и деца!

# 56
  • Мнения: 773
А на мъжа ми братовчедка даваше на сина си да пие вино - ама да си сръбва, на няколко пъти го засякох хлапето (на 5-6 год. беше). Бяхме на детски рожден ден, то си играе с децата, по някое време се навърта край нея и й надига чашата и пак така. #Crazy
Shocked

 Бира и бебе на 9 месеца Shocked #Crazy Някои бебета са още само на мляко на 9 месеца, а те вече биричка пийват.
 Какво ли ще консумират тези деца на 18 newsm78, след като още от малки ще са свикнали с виното и бирата. по тоя принцип на 10 вече трябва да са на водка и ракия. Drunk Представям си как си крият патронката в пясъчника и си сръбват от време на време докато си строят замъци. Ама то вече май няма да има нужда и да я крият де.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 193
Ама как изобщо може да му хрумне на човек да дава алкохол на бебета и малки деца  Shocked По тая логика може да им се дава да дръпнат и от цигара.
Стига бе, не мога да повярвам, че има такива хора!
Ужас!

# 58
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Ама как изобщо може да му хрумне на човек да дава алкохол на бебета и малки деца  Shocked По тая логика може да им се дава да дръпнат и от цигара.
Стига бе, не мога да повярвам, че има такива хора!
Ужас!
или една магистралка  hahahaНе съм пила докато кърмех и не мисля,че съм изгубила кой знае какво.
Не мога да разбера защо въобще е необходимо да дават на децата да опитват алкохол,смисъл какви  са аргументите-да свикват отрано ли? newsm78

# 59
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Категорично не Naughty
Та защо спираме цигарите и алкохола като забременеем???

Общи условия

Активация на акаунт