Кога започнахте да пазарувате за вашите бебоци?

  • 1 941
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
В средата на осмия месец вече всичко беше готово!  Peace

# 16
  • Мнения: 48
И аз започнах да пазарувам в 7 месец. До края на осмия бях готова с всичко (и сака за болницата). Мисля, че е по- добре да си подготвен- аз поне така се чувствах по- спокойна. А иначе най- хубаво ми беше да пера и гладя новите дрешки на бебо. Ех и сега да ме гонеше същия ентусиазъм  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 428
Първото нещо го купих точно, когато бях в 5м - едно обеялце-портбебе. Отпуснах си душата в 7м. Тогава направих първия голям шопинг.
Иначе абсолютно те разбирам. Аз и в момента съм така. Като минем покрай някой магазин и мъжа ми ме побутва да продължавам, да не взема да влезна. Че влезна ли става страшно  Mr. Green
Направо не знам как ще се сдържам да не купувам за второто бебче, защото ще имам вече всичко необходимо  Laughing

Пазарувай си наволя и се наслаждавай на всяка покупка  Hug Но ти препоръчвам да не се уливаш още от сега. Защото, нали ти казвам, 100% след като се роди бебето ще искаш да купуваш още неща  Grinning

Леко бременеене  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 102











аз май нищо не бях купувала,поради няколко причини:
1.малкия ми племенник е по-голям от сина ми с 5-6 мес и като харесвах нещо го взимах за него
2.докато бях бременна правихме ремонт и основно обикалях строит.магазини
3.имах накупени мн. неща от майка ми още от преди доста години/когато трудно се намираше вс по магазините
4.татито се оказа по-суеверен и неискаше да купуваме нищо,докато не родя,а аз се съгласих,защото щеше да пазарува,заедно с сестра ми/по списък,направен от нея/докато аз съм още в родилното!Така и стана,и не съжалявам изобщо,защото щях да накупя мн ненужни неща и може би да не се сетя за доста необходими артикули,пък и щях да лиша татито от възможността да се чувства полезен точно в този момент.


# 19
  • Мнения: 683
Пазарувах основно през 8 месец и в началото на 9 всичко ми беше готово. И добре стана. Беба се роди по-рано и понеже бях съвсем сама нямаше кои да ми гласи в къщи.
Но няколко месеца преди това системно обикалях детските магазини и разглеждах, харесвах...  Blush

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Съпругът ми купи всичко,докато бях в болницата след раждането. Peace

# 21
  • Мнения: 5 026
 Като влезнах в 9 месец напазарувахме всичко.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Мъжът ми заедно със снаха ми купиха всичко необходимо за начало, след като родих докато бях още в болницата. Всичко ни чакаше сглобено, изпрано и подредено.
      

# 23
  • Мнения: 1 043
Купих всичко, когато влязох в 9 месец Peace
И аз така направих Peace

# 24
  • Мнения: 1 427
В седмия месец започнах да пазарувам, дрешки предимно.

# 25
  • Мнения: 1 146
Към края на 8, началото на 9 месец започнах да купувам дрешки. По-големите неща след раждането таткото ги купи.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз пазарувах най необходимите неща в 9 месец,а след раждането  Joy всичко останало

# 27
  • Мнения: 6 461
През цялата бременност пазарувах ...а това ...а онова.... Laughing
В началото на 9ти месец бях привършила с всички покупки Mr. Green

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
В петия месец започнах, до 7-мия имах всичко за бебо.  Grinning

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 70
аз започнах да пазарувам за бебето когато влезнах в 9-тия месец ,просто преди това ходех на работа и нямах време

Общи условия

Активация на акаунт