Кога започнахте да пазарувате за вашите бебоци?

  • 1 939
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 403
В девети месец

# 46
  • Мнения: 881
Здравей мила.Повечето неща ги купихме в началото на осмия месец, но първите дрешки , които купух бяха в розово и тогава бях в 3мес.Може би съм предчувствала че бебето ще е момиченце, защото все се заглеждах по роклички и сукманчета и нещо като ми харесаше винаги го купувах.Мисля че е по добре ти и съпругът ти да си харесате повечето неща и да ги вземете когато сметнете за добре,а не да разчитате на вкусовете на баби и дядовци.От пазаруването за малкото съкровище по голямо удоволствие няма, така че давай и не се притеснявай ,каквото ти хареса купувай.

# 47
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз съм вече в края на 8-ми месец и още нищо не съм купила. Добре, че от ангажименти поне ми остана време да направя списък. И съм решила до началото на девети месец да се сдобия с нещата , които съм намислила. Само количката ще е след раждането.

# 48
  • Мнения: 1 186
Това са мераци които едва ли има бъдеща майка която не ги изпитва...аз започнах да си купувам неща за бебка още от 7 месец..въпрос на суеверие  Peace
Лека бременност и леко раждане   bouquet

# 49
  • Мнения: 4 362
Първата дрешка я купих,когато бях в 6-ти месец  Rolling Eyes ,а в 7-ми имах почти всичко необходимо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт