Зима иде и се застудява, СЕПТЕМВРИйско сърчице ме сгрява!!!

  • 17 278
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 242
Beni4 спокойно можеш да пуснеш новата темичка. Извинявай, че чак сега пиша, но се прибирам късно от работа и нямам време да отворя нова тема. Преди така се получи, че точно тогава бях отпуска и имах време да се занимая. извинявай още веднъж, че чак сега отговарям.
Mari_Pz какво те кара да си мислиш, че не съм ходила на преглед ??????? До сега точно два пъти съм била и двата пъти видях сърчицето. Дори съм се записала на ЖК

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 21:22 от St.Anger

# 271
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте момичата,

Ани Бани не се притеснявай, още утре сутринта ще я направя, нали я заключват след 15 страничка, така че СПОКО!
Утре е на лице.....

Лека нощ и приятни сънища бременелки................

До утре

# 272
  • Мнения: 104
Първите снежинки прехвърчат над земята, а бебе СЕПТЕМВРИЙЧЕ в коремчето се мята  Mr. Green

# 273
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добрютро ТУМБИ

аз тази сутрин рано,рано се излюпих Mr. Green,ама се излежавах доста .и сега ме чакат едн акамара задължения.Ходих до магазина-пазарих та едва се домъкнах до вкъщи.Сега ми  треперят ръцете от тежеста която съм носила.
St.Anger -абе скъпа как толкова рано те записаха на  ЖК.мен защо нещат да му се невиди.Вече започвам да се ядосвам на мойто ЖП много яко #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И още повече ЖП-то ми знае че съм рискова бременност и пак ми каза че е рано за ЖК.Чак след 3-тия месец.Ама много ме е яд на такива хора значи.Никой в таз държава не ти обръща внимание.
Изнесох си тирадата рано сутрин сега отивам да правя СУПА ТОПЧЕТА Mr. Green Mr. Green

Незнам на вас дали ви се прияжда ама на мен взе да ми се прияжда яко.Аз и предния път бях така.Само да видя някоя реклама и ужас.И все  мислите ми са за манджи и храна и разни вкусотиики.Направо откачам #Crazy #Crazy

# 274
  • Мнения: 368
Здравейте, момичета!
Аз отдавна не съм се включвала, ама като няма какво да добавя... Всичко си е наред - даже прекалено наред, което ме притеснява Grinning
Beni4, много хубава заглавна страничка, ама сега като я видях, видях, че съм писана в протокола с втора бременност, а аз съм за първи път кандидат мама Simple Smile

Ani_bani, направо ми пълниш душата колко си дейна - чистене, готвене, пазарене, направо не знам! Аз като дойде събота и неделя само спя, нищо не мога да сготвя (а преди много обичах точно туй занимание), защото ужасно ми става гадно, само като си помисля за готвене:)
Иначе на мен ми се прияждат само плодове, сочни зеленчуци, компоти и салати. Бебо определено е претенциозен към храна. не дава и едно мляко сутрин да изпия Confused
Относно ехографите - мен първия ми преглед беше с вагинален (яко се стреснах, щото усещането хич не е приятно), но пък снимката беше токова ясна, че направо подскочих. Аз чак на 19-ти съм на следващ преглед и имам чувството, че времето е спряло!

Пък и имам една луда шефка тука, знае ли се:)
Хайде, това от мен засега:)
Наслаждавайте се на един прекрасен, изпълнен с емоции ден!

# 275
  • Мнения: 104
Е, аз ли нещо не мога да разбера смисъла на ЖК  newsm78
Нали всичко се прави с цел да се следи състоянието на майката и на бебето  newsm78
Тогава какви са тези глупости, че не ви пускат да се запишете. Естествено аз се записах още 2ри месец бременна. Верно, платих 200 лв. и ако падне бебо, те ще са си за моя сметка. По принцип в Майчин дом останалите 200 лв. се плащат в 6ти месец.... Но мен доки ме заведе да ме запишат именно с цел да ме следи отблизо !!!!! И да не плащам всеки път пари за ехограф и преглед от сорта на 35 лв.  Naughty

Но в крайна сметка ЖК според мен е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА от най-ранния момент за майки, губили бебета, рискови бременности и т.н.  Naughty
Какви са тези доктори, бягащи по тъч линията  #2gunfire

# 276
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте пак отново Grinning
Аз да ви се оплача сега.Мъжо ми така е нагласил печката ,че само да и пална една клечка кибрит.Ами палнах и -като пламна оназ ти ми печка,аз седя и гледам  ей така Shocked ShockedИ викам ей сега избухна.А той моля ви са да сложи вутре пластмасова бутилка.Ей ще фръкнат кюнците от огън ви казвам.Както лумна изведнъж-и след малко гледам изгасна.И до там беше запалването ми. ooooh! ooooh! ooooh!
До сега ръчках,ръчках онез ти ми дърва вътре и накрая мирясах.Много се изнервих.идеше ми да я хвърля от прозореца. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
ЕЕЕ Мишонка къде се изгуби бе мадам.-давайте по често пишете тука.Взех да ви забравям чак.Няма да Изчезвате така.
Аз като ме гледате все си пиша и то все глупости Hug Hug Hug
Сега отивам да си въртя ТОПКИТЕ Mr. Green Mr. Green Mr. Green за супата Laughing Laughing Laughing

цункииииииииииииии

Фемине-майчин дом е друго скъпа.Те там работят за пари все пак.така че друго е обслужването.А аз говоря за здравна каса и т.н....

# 277
  • Мнения: 104
Абсолютно, обаче да се разчита на добросъвестни специалисти по здравна каса е просто нереално в днешно време. Съгласна съм да си платя, но да виждам заинтересованост към състоянието ми. В крайна сметка това е смисъла на живота и давам мило и драго всичко да е наред.

# 278
  • Мнения: 45
Здравейте,
мъжът ми най -сетне се прибра от командировката и сега в петък отивам да видя сърчице txtloves
Много съм радостна, че мъжът ми ще си смени работата ,пак във същата фирма ,но друга длъжност.Аз се притеснявах как ще се справям сама като той само е командировки ,понякой път и месец го няма ,а той милия го измислил-каза само че ще изчака още малко до лятото Laughing
Снощи направихме и един кекс  love001 нали не се бяхме виждали 20 дни:) и така.
Чакам петък с нетърпение newsm03.Страничката е супер newsm10.

# 279
  • Мнения: 1 425
Здравейте на всички.Извинявам се че не можах да пиша дълго време ,но/някои момичета тук знаят/ аз се грижа за още две бремени мадами.Зълва ми която е на 46г. с първа бременност и братовчетка ми с инвитро.И двете повръщата като за световно и няма кой да се грижи за тях, така че............аз съм на линия.Иначе при мен нещата вървят за сега добре.Нямам време да повръщам но съм страшнооооооооо изморена.Просто се чувствам като ходещ труп.Само се срахувам да не вляза и аз в графата рискови бременности като моите близки. Praynig Praynig Praynig
Иначе и на мин личната ми каза че след 3 мес. трябвало да се запиша на ЖК,но аз така или иначе си ходя на частно и там ми направиха картон.За сега толкова като се поусвободя малко пак ще пиша.
Цункам ви по тумбачетата. Hug Hug Hug

# 280
  • София,
  • Мнения: 150
Хайде мацки впускайте се в новата ни темичка от тук   и само приятни новини да постваме…  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт