София - Баба Марта идва с радост,мартенички &

  • 11 098
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 274
  bdbaloniЧестит рожден ден, Вени   bouquet!Много здраве, щастие и късмет желая на теб и цялото ти семейство   bouquet! 
    hbday

# 271
  • Мнения: 138
Привет мами,
За детската кухня записването става в Младост 1 до данъчна служба. Влиза се в същия двор и се намира отстрани на сградата. Работното време за записване май беше от 9 - 12 ч. Трябва копие от акта за раждане. Там ще ви дадът още инфо. Кухнята е от 10 навършени месеца и май няма за АБКМ

# 272
  • София
  • Мнения: 3 787
Вени,честит рожден ден и тук newsm51 newsm51 newsm51.Да си жива,здрава,много щастлива и обичана.

# 273
  • София
  • Мнения: 94
Ние ще се отказваме от яслата - последните месеци Мария беше 3 дена на ясла, 10 в къщи  Sad  Сега аз пак съм болничен и активно си търсим бавачка. Момичета, ако някоя от вас има координати на добри бавачки, които си търсят работа, пратете ми ги на лични моля!
Разбира се, предпочитам да е жена от квартала и първо ще си търсим някъде наоколо.

# 274
  • Мнения: 243
benighted и ками, благодаря ви за хубавите пожелания.  bouquet

odry, като гледам какво пишеш се замислям какво ни чака и нас на есен. newsm78

Момичета, хайде давайте предложения за заглавие на новата ни темичка. Peace

п.п. Ками, много сте хубави на новата снимка.Simple Smile

# 275
  • София
  • Мнения: 3 787
Хъм,не пишете,що така Crossing Arms

Сега ще измисля някое заглавие,Вени. hahaha

# 276
  • Мнения: 243
Хъм,не пишете,що така Crossing Arms

Еми, явно Ками всички са като нас и сутрин и следобед на разходка. Laughing

А, моето синче го приспивах 1.30ч. и не иска да заспи и това си е. И сега съм го пуснала да дивее, само и само да ми даде малко почивка.

# 277
  • София
  • Мнения: 3 787
Ей,тук се затрудних.Нищо не ми хрумва newsm78

......
 

Играят в Младост весели деца,дошла е вече пролетта

# 278
  • София
  • Мнения: 3 787
Е-е,Вени,я,че не се виждаме всеки ден,да си попишем малко и тук Joy Joy JoyКакво ще кажеш hahaha

Тъкмо с Емджи ще можете да излезете следобед,пък и довечера ще заспи лесно.Това е от хубавата страна Laughing

# 279
  • София
  • Мнения: 94
Аз цял ден търся детегледачка...
Преди малко изпратих една жена, която много се надявам да е нашата детегледачка! Praynig
Стискайте палци, момичета, а когато всичко се уреди - ще разкажа подробно!

Ние не ставаме за срещи - нали Мария е болна Sad Иначе - още сутринта да сме дотичали за по кафенце на Лучано!

Вени, може пък вашите дечица да не боледуват в яслата! Или просто на Мария да не и понася нещо  newsm78
Макар, че моето подозрение е, че се водят болни деца в яслата. Няма как детето ми да е абсолютно здраво в понеделник, а всеки петък да кашля без да спира  Shocked

# 280
  • София
  • Мнения: 3 787
Букет от пролетни цветя и радост,ще подари на мама детенцето от Младост

Одри,хайде,като поздравеете,дотичайте.Не сме ви виждали мнооого отдавна вече Cry
Аз не мисля,че Мария боледува повече.Просто,децата в яслата са така.Едно като е болно-и всички в кюпа.Неприятна работа.Нашите засега са кажи-речи здрави,защото са основно 3-4 деца и си се знаем.Ама като се омешат с другите в яслата-ще стане еднаааааа TiredХич не си и правим илюзии,че няма да боледуват.Само от сега се чудя кой ще ме търпи на работа newsm78 hahaha

# 281
  • Мнения: 243
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Да , не сме се виждали от има няма 2ч. Mr. Green
Но какво да се прави и темичката трябва да пълним, че я влачим от толкова време вече.......

odry, че се водят и болни деца в градината се водят, това е обществена тайна. Но и без болести няма да минем . Само се моля да не са сериозни. Praynig Дано Мария се оправи бързо. Praynig

Браво, Ками пак се отчиташ подобаващо. smile3525
 Сега остава да кажете кое ви харесва повече. На Ками 2-те предложения или на gudza.

# 282
  • София
  • Мнения: 3 787
Я давай на Гудза,че мойте вече им омръзнаха на хората сигурно Joy Joy Joy

# 283
  • Мнения: 243
Охоооооо, как сме я подкарали днес трябва да се прави нова темичка май. Shocked
Толкова не сме изписвали  отдавна за 1 ден.

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 18:37 от Linet

# 284
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И аз да кажа за боледуващите - имахме лекар преди, когато големия тръгваше на градина, ми каза Като няма температура може да ходи. Тогава кашляше в продължение на 2 месеца и аз не го пращах на градина (малката беше бебе и си бях в къщи). Но там го нямаше това с медицинските бележки и отсъствията и изключване от градина и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт