Слингова операция

  • 205
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте! Преди време писах, направих си слингова операция, след 2 нормални раждания, имах изпускане на урина и  проблемът се задълбочаваше. Доверих се на 100% на докторите , но проблемът все още не е решен.Шевът през който се постави слинга не заздравява и вече два пъти ме шият. Сега ми препоръчват трети шев на същото място.Направих консултация и с гинеколог, който ми каза, че може да имам алергия към поставеният  материал -слинг и ме укори, че не съм направила пластика на влагалището. След операцията спазвах режим към 50 дни без полови контакти, три пъти ми махаха конци.После започнах да усещам на дълги разстояния леко изпускане, мислех , че е  вагинално течение, докато един ден не се подмокрих повече. С една дума проблемът не е решен. Сега незнам какво ще ми предложат, може би корекция на слинга..... Някой имал ли е подобни проблеми??? Всяко мнение би ми било от полза, за специалисти в тази област и най-вече вашият личен опит. Благодаря Ви!

Последна редакция: нд, 15 окт 2023, 16:11 от galas

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 783
Аз пък бях на консулт при 2-3 доктора и сега съм в шах.
Единият твърдо за слинг, другия като че клони към колпосуспензия. Аз умирам от страх от спинална упойка, някъде не работят с пълна или пък пълна прилагат само при единия вид операция... Отлагам, а не бива, не искам да стане зле.

Относно мнение за специалист - проф. Анакиевски (Варна) или проф. Давидов (София)

Общи условия

Активация на акаунт